3D 2D-kasutajale

Üleminek 2D-lt 3D-le

See on lihtsam, kui sa arvad ning võimaldab su tootearenduse viia uuele tasemele!

VÕTA ÜHENDUST

 2D_to_3D

 


 


Miks minna üle 3D-le?

Kuigi võib tunduda, et 2D CAD on disaini loomiseks lihtsaim viis, viitavad 3D-maailma edulood sellele, et projekteerimistööd on võimalik tõhustada ning tooted turule tuua kiiremini. Ainult 2Dd kasutades võivad teatud projekteerimisülesanded, nagu näiteks koostude liikumise ja detailide vabastuse analüüsimine, osutuda praktiliselt võimatuks, samal ajal kui neid on lihtne läbi viia 3Ds. Kui 2D-jooniste keskkond ei paku võimalust disaini testimiseks, siis 3D-mudelis on konstruktsiooni analüüsimine simulatsioonide abil disainiprotsessi loomulik osa.

➜ SOOVID ROHKEM TEADA? VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Need on põhjused, miks nii paljud tootmis- ja inseneriettevõtted on eelmise kümnendi jooksul läinud üle 3D CADi kasutamisele. Need, kes on tootearenduse üle viinud 3Dle, näevad ja mõistavad kiiresti sellest saadavat kasu – ja seda läbi kogu tootearenduse ja tootmisprotsesside.

3D CAD-ist saadav kasu

  • Projekteerimine 3D CADis on kiire ja lihtne
  • Võrreldes 2Ds töötamisega on oluliselt kergem vältida vigu projekteerimisprotsessis ja jooniste koostamisel
  • 3D-faile saab kasutada renderduste ja animatsioonide loomiseks, mis aitavad nii disaini kinnitamise protsessis kui ka müügi- ja turundustegevustes

  • 3D CAD pakub simulatsioonitööriistu disaini testimiseks ja optimeerimiseks
  • Tootejoonised, koostejoonised, fotorealistlikud renderdused jm – kõike saab luua samast failist, hoides kokku aega
  • Tõstab konkurentsivõimet, kuna tooted saab turule tuua kiiremini

3Dga alustamine on lihtne

3D-projekteerimist on lihtne alustada SOLIDWORKS 3D CAD intuitiivse kasutajaliidese abil. Pakume sulle koolitust, meie tehnilised konsultandid aitavad vajalike materjalide leidmisel ning vastavad su küsimustele. MySolidWorks.com-ist leiad rohkelt abimaterjale nagu õppevideod, juhendid ja CAD-mudelid, lisaks toetab sind enam kui 2 miljoni kasutajaga SOLIDWORKSi kogukond.

Pärast SOLIDWORKSi kasutusele võtmist mõistavad inimesed kiiresti, et toodete projekteerimine 3D-s on palju loomulikum. 3Dst on kasu ka kõige lihtsamate toodete puhul – see nähtub kõigis tootearenduse faasides ning võimaldab minna järjestikuselt tootearendusprotsessilt üle paralleelsele.

Kaalud üleminekut 3D-le? Me aitame sind!

➜ Telli tasuta konsultatsioon ning saad info ja abi, mida vajad edukaks ülemineku protsessiks

Võta meiega ühendust

Saad tasuta konsultatsiooni, kuidas minna 2D-lt üle 3D-le. Täida allolev vorm ning võtame sinuga ühendust, et leppida kokku sulle sobiva kohtumise aja.

Saad teada

  • kuidas 3D võimaldab töötada tõhusamalt
  • kuidas luua jooniseid 3Ds
  • kuidas ehitada ja analüüsida kooste 3Ds
  • kuidas juba olemasolevaid andmeid 3Dsse üle tuua

SAAD INFOT MEIE TASUTA SEMINARIDE JA WEBINARIDE KOHTA

Liitu uudiskirjaga

PLM Group

Muudame oma kliendid konkurentsivõimelisemaks kasutades PLM tarkvaral põhinevaid lahendusi nende väärtusahelas.

PLM Group Eesti
Väike-Paala 1
11415 Tallinn, Eesti
Phone +372 6139 813
info@plmgroup.ee

PLM Group on Põhja-Euroopa suurim Dassault Systèmesi tarkvara SOLIDWORKS edasimüüja, mis teenindab 5000 erinevate tööstusharude ettevõtet Rootsis, Taanis, Norras, Soomes, Eestis ja Lätis.

Meie ärilahendused sisaldavad tarkvararakendusi ja teenuseid, mis on kujundatud vastavalt kliendi profiilile. Kõikidele meie lahendustele on iseloomulik kiire juurutus ja lühike tasuvusaeg.

solidworks-logo-white
SOLIDWORKSi tooteid on lihtne tundma õppida ja kasutada ning need võimaldavad projekteerida kiiremini, paremini ja kulu-efektiivsemalt.