3D printerid

3D Printerid

Kiire prototüüpimine ja väikepartiide tootmine.
3D printimine võimaldab rääkida lugusid, vaadata, tunda ja puudutada ning säästab raha prototüüpide valmistamisel või tööriistade tootmisel.

Võta ühendust või loe edasi


Vaata videot

 

Viimastel aastatel on 3D printimise tehnoloogia arenenud nii kaugele, et on saadaval erinevat liiki süsteeme alustades algtasemel lauapealsetest masinatest ja lõpetades mitut materjali kasutavate tipptasemel 3D-printeritega.

3D Systems pakub mitmekülgset 3D printerite valikut, et täita just teie organisatsiooni vajadusi.

3D printimine on väga paljutõotav kohaliku tootmismudeli korral, kui tooted valmistatakse tellimustööna seal, kus neid vajatakse. NIii kaob suurte laovarude hoidmise ja transpordi vajadus mahukate toodete vedamiseks ühest maailma otsast teise.

Miks peaks kaaluma 3D printimise tehnika kasutamist oma tootearenduses?

  • Uuenduslikkus. Prindid prototüübid vaid mõne tunniga, saad tagasisidet, täiustad kujundust ja kordad seda protsessi, kuni jõuad täiusliku tulemuseni.
  • Väiksemad arenduskulud. Vähendad tavapäraseid prototüüpide valmistamise ja töötlemise kulusid. Märkad projekteerimise vigu varem ja vähendad sõite tootmisüksusesse.
  • Parem kommunikatsioon. Hoiad käes värvilist, tõetruud 3D-mudelit, mis kannab endas rohkem teavet kui pilt arvutiekraanil.
  • Lood käegakatsutavaid 3D-mudeleid kiiresti, hõlpsalt ja soodsalt väga mitmesugusteks otstarveteks.

3D-printing

3D printimise eelised

Võidad uusi kliente

Saad tõetruu 3D mudeli võtta kaasa kohtumistele potentsiaalsete klientide, sponsorite ja sihtrühmadega.

Masskohandamine

3D printimine võimaldab kasutada masskohandamist ehk valmistada tooteid rätsepatööna vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

Vähem tööriistade valmistamist

Üks tööstusliku tootmise jaoks tootearenduse aja- ja töömahukamaid ning kulukamaid etappe on tööriistade valmistamine. Väiketootmise või keskmise tootmismahu puhul saab tööstusliku 3D printimisega kaotada tööriistade valmistamise vajaduse.

Individualiseeritud tooted

Saate valmistada kohandatud tooteid, nt pliiatseid vm esemeid konverentsideks jm üritusteks, et potentsiaalsete klientidega edukamalt suhelda.

Keerukus ei ole probleem

3D printimise areng on toonud kaasa niivõrd keerukate toodete projekteerimise (elektroonsete vahenditega), et neid ei saakski muul meetodil füüsilisel kujul valmistada.

Kiirem tee turule

Kiirendage projekteerimistsüklit 3D-printides mitmeid prototüüpe vastavalt vajadusele kohe oma büroos.

Säästev ja keskkonnasõbralik

3D printimine võidab poolehoidu ka energiatõhususe tõttu. See tehnoloogia on tootmisprotsessi iseloomu poolest keskkonda säästev, kuna kasutab ära kuni 90% materjalist ning seega tekib vähem jäätmeid. Samuti on lisandusmeetodil valmistatud toode kogu oma kasutusea jooksul kergem ja tugevam ning sellel on väiksem süsinikujalajälg kui tavalistel meetoditel.

Lisateabe saamiseks valige printeri kategooria

3D-printer-production

Tootmine

3D Systems on juba üle 25 aasta uuendanud tootearendust, rakendades SLA® (stereolitograafia) ja SLS®-i süsteeme (Selective Laser Sintering ehk selektiivne laserpaagutamine) ning DMS-i (Direct Metal Sintering ehk otsene metallpaagutamine) meetodil 3D-printereid, et luua kontseptuaalseid mudeleid, täpseid ja töötavaid prototüüpe, šabloone ja valuvorme ning ka toodete valmisosi.

SLA

Prindid suurima koosteplatvormiga ning lood täpseid ja perfektselt modelleeritud 3D-prinditud osi ja prototüüpe kooste ja funktsionaalsuse katsetamiseks ning kohandatud toodete valmistamiseks. SLA-tehnikat kasutatakse kosmose- ja autotööstuses, suurte seadmete ja tarbekaupade tootmiseks ning tootedisainis.

SLS

Kasutatakse kohandatud tootmiseks näiteks kosmose-, auto- ja elektroonikatööstuses, kohandatud meditsiiniseadmete, tarbekaupade ja kiiret töötlemist vajavate toodete tootmiseks. SLS-meetodil prinditud osad on kauakestvad, vastupidavad, töökindlad ja sileda pinnaviimistlusega.

Metall

Prindid kordumatuid ja keerulise geomeetrilise vormiga metallosi, mida on tavaliste metallitöömasinatega praktiliselt võimatu teha. Kasutatakse tootmises, kosmose- ja autotööstuses, meditsiiniliste implantaatide või ka seadmete varuosade valmistamiseks, kui on vaja suuri koguseid kvaliteetseid metalldetaile kiiremini ja soodsamalt kui tavaliste meetoditega võimalik.

Lisateave


 3D-printer-professional (1)

Professionaalsed

Täpsus, tootlikkus, reaalselt kasutatavad osad ja töötavad prototüübid. Astuge uue toote kujundamisel, pakendamisel või töötlemisel sammuke edasi ning valmistage ehtsaid detaile reaalajas. Meie 3D-printerid valmistavad plastmudeleid, mis on piisavalt tugevad töötavate osadena kasutamiseks. See võimaldab katsetada toote vormi, sobivust ja funktsionaalsust omaenda büroos.

Pulbermaterjali kasutav printer

Värvilised prototüübid visuaalse ülevaate saamiseks. Printerit on kerge kasutada ja kuna kogu ülejäänud pulbrit saab uuesti tarvitada, on kasutuskulud soodsad.

Vedelat plasti kasutav printer

Prindi osi sobivuse ja funktsionaalsuse kontrollimiseks või ka väikeses koguses tootmiseks. Prinditud plastosasid iseloomustab esmajoones täpsus ja pinna kvaliteet ning need on tugevad, vastupidavad ja kvaliteetsed. Materjaliks kasutatakse seitset erinevat plasti, tugimaterjaliks on vaha.

Lisateave


Desktop_3d_printer

Desktop

Desktop 3D printerid on mõeldud eeskätt disaineritele ja väikestele tiimidele ning võimaldavad tähelepanu fokusseerida kõige olulisemale - ideele. Desktop-printer võimaldab kohapeal teha kõike seda, mida varem pidi tellima väljastpoolt. Saad mudeleid kohapeal testida, hoides samal ajal kokku aega ja raha. Kvaliteetprinteri kogemus tavaprinteri hinnaga!

Lisateave

Aitame sul valida just sinu vajadustele sobiva 3D printeri

Täida oma kontaktandmed ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

helista meile

Telefon +45 221 080 84
henrik

Henrik Larsen
Business Development Manager

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.