3D printerid

Markforged 3D printerite stardipakett

Soodsa kuutasuga stardipakett kõige vajalikuga, et alustada 3D printimisega.

Hinnad alates 249 EUR!

Tutvu Lähemalt!

3D printimine ei ole enam tuleviku tootmistehnoloogia - see on siin
 

3D printimine muudab oluliselt projekteerimise ja tootmise viise

Keerukate disainide tootmine ei ole tänu 3D printimisele enam probleemiks. Toodete arendajatel ja disaineritel on võimalus tänu 3D printimisele keskenduda toote parimale funktsionaalsusele ning traditsiooniline tootmine ei piira enam loovust.

PLM Groupil on aastatepikkune kogemus 3D printimise tehnoloogia alal ning esindame juhtivaid kaubamärke. Meil on pühendunud rahvusvaheline meeskond, kes aitab igal sammul, alustades ettevõtte vajadustele vastava tehnoloogia konsultatsioonist (additive manufacturing) kuni sobiva printimislahenduse leidmiseni.

 

"3D printerite kasutuselevõtt on vähendanud mõõteriistade tootmistähtaegu 4-6 nädalalt 1-2 päevani. Juhul, kui tootmine vajab uut osa, saame selle printida väga ruttu (näiteks pärast tööd öösel) ning tootmisosakond saab selle kätte juba järgmisel hommikul."

-Zlatan Okanovic, tootmistehnoloogia juhataja, Albin Components AB

Füüsilised prototüübid

Kas osa sobib? Kas osa on piisavalt tugev? Kas osa kaalu on võimalik vähendada? Pole paremat viisi testimiseks, kui füüsiline test. Prindi osa prototüüp valmis mõne tunniga, testi, tee parandusi ning prindi vajadusel uus. Nii leiad optimaalseima disaini kiiresti ja odavalt.

Visuaalsed prototüübid

Digitaalsed mudelid, pildid ja videod on kenad, kuid parim on hoida uut toodet enda käes, seda katsuda ja vaadata. Prototüübi näitamine potentsiaalsele kliendile on hea müüginipp juba täna, kuid absoluutne vajadus tulevikuks. 3D printimise tehnoloogia abil toodad prototüübi mõne tunniga. See aitab sul toodet arendada kliendi tagasiside põhjal kiiresti ja odavalt.

Masstootmine ehk hulgitootmine

Mitte kõiki tooteid ei ole vaja valmistada suurtes kogustes. Väiksemaid mahte on odavam toota 3D printimise tehnoloogia abil. Kujuta ette olukorda, kus prindid tooteid oma kontoris vastavalt kliendi tellimusele. Säästad oluliselt lao-, tootmise- ja transpordikulude pealt.

Personaalsed tooted

Samasugused tooted ei sobi kõigile. Mis on optimaalne ühes olukorras on ebaefektiivne teises, seetõttu tehakse kompromisse. 3D printimise tehnoloogia võimaldab valmistada personaalseid tooteid väikestes kogustes odavalt ja kiiresti vastavalt kliendi soovidele.

Seadmestiku loomine

Üks kõige kulu-, aja- ja töömahukam etapp tootearenduses on tööriistade tootmine. Tööriistade printimine võib tuua kiirema investeeringutasuvuse. Madala ja keskmise mahuga tootmise puhul võib 3D printimisega ise luua tootmisseadmeid (nt. vorme).

Innovatsioon

Tootearenduses on võimalused on lõpmatud. Uusi tooteid ja rakendusi mõeldakse 3D-printimises välja igapäev. 3D printimise tehnoloogia võimaldab luua tooteid tootmispiiranguteta. Kõike, mida suudad ette kujutada, on võimalik printida.

Aitame sul valida just sinu vajadustele sobiva 3D printeri

Täida oma kontaktandmed ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust

helista meile

Telefon +358 0207 809 571

henri_square
Henri Peltomaa
Business Development Manager, Additive Manufacturing