HP 3D-printerid

HP 3D-printerid

HP Multi Jet Fusioni (MJF) tehnoloogia on osade omaduste tagamise ja printimiskiiruse saavutamise poolest murranguline. Tänu MJF-i lahendustele on sinu käsutuses rikkalikud võimalused alates prototüüpimisest kuni lõppkasutuseks ettenähtud osade täieliku tootmiseni.

Halda osade omadusi ja prindi ennenägematu kiirusega

HP ainulaadne 3D-printimise tehnoloogia ei muuda mitte ainult seda, kuidas me asju teeme, vaid ka seda, kuidas me neid kujundame.

Tehnoloogia keskmes on voksel ehk 3D-piksel. See võimaldab disaineritel liigendada objektid kuju, värvi ja funktsiooni väikseimate nüanssideni ning rakendada neid mikroskoopilise täpsusega. Seetõttu on see suurepärane lahendus kõigile, kes soovivad kasutada 3D-printimist nii lõppkasutuseks ettenähtud osade kui ka kvaliteetsete prototüüpide tootmiseks.

HP Multi Jet Fusion on 3D-printimise tööstusprotsess, mis toodab funktsionaalseid nailonist prototüüpe ning tootmiseks ja lõppkasutuseks ettenähtud osi kõigest ühe päevaga. Võrreldes selliste protsessidega nagu laserpaagutamine, on valminud osadel kvaliteetne pinnaviimistlus, täpsem eristatavus ja ‬ühtlasemad mehaanilised omadused.

5

Tööstuslikud materjalid ja edasiarendus

5058 cm3

Printimiskiirus tunnis mudeli MJF 5200 puhul

80%

Pulbri taaskasutatavus uueks printimiseks

800

Prinditavate osade arv nädalas

HP printerite tooteportfell

HP MJF 5200

Unleash new growth and scale your production with HP’s workhorse

HP MJF 5210

Unleash new growth and scale your production with HP’s workhorse

Loe edasi

Laadi alla materjalid

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

Tutvu tiimiga

Meie tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes teevad parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Oleme siin, et sinuga rääkida, kui oled valmis. Võta ühendust juba täna, ning aitame sul jõuda sinna, kuhu plaanid.