HP 3D-printerid

HP 3D-printerid

HP Multi Jet Fusioni (MJF) tehnoloogia on osade omaduste tagamise ja printimiskiiruse saavutamise poolest murranguline. Tänu MJF-i lahendustele on sinu käsutuses rikkalikud võimalused alates prototüüpimisest kuni lõppkasutuseks ettenähtud osade täieliku tootmiseni.

Halda osade omadusi ja prindi ennenägematu kiirusega

HP ainulaadne 3D-printimise tehnoloogia ei muuda mitte ainult seda, kuidas me asju teeme, vaid ka seda, kuidas me neid kujundame.

Tehnoloogia keskmes on voksel ehk 3D-piksel. See võimaldab disaineritel liigendada objektid kuju, värvi ja funktsiooni väikseimate nüanssideni ning rakendada neid mikroskoopilise täpsusega. Seetõttu on see suurepärane lahendus kõigile, kes soovivad kasutada 3D-printimist nii lõppkasutuseks ettenähtud osade kui ka kvaliteetsete prototüüpide tootmiseks.

HP Multi Jet Fusion on 3D-printimise tööstusprotsess, mis toodab funktsionaalseid nailonist prototüüpe ning tootmiseks ja lõppkasutuseks ettenähtud osi kõigest ühe päevaga. Võrreldes selliste protsessidega nagu laserpaagutamine, on valminud osadel kvaliteetne pinnaviimistlus, täpsem eristatavus ja ‬ühtlasemad mehaanilised omadused.

5

Tööstuslikud materjalid ja edasiarendus

5058 cm3

Printimiskiirus tunnis mudeli MJF 5200 puhul

80%

Pulbri taaskasutatavus uueks printimiseks

800

Prinditavate osade arv nädalas

HP printerite tooteportfell

hp jet fusion 300 500 3d prnter

HP MJF 540

Accelerate your creation workflow—produce functional parts in a
fraction of the time

hp jet fusion 300 500 3d prnter

HP MJF 580

Produce functional parts in full color—with voxel control— in a fraction of
the time

HP MJF 5200

Unleash new growth and scale your production with HP’s workhorse

Loe edasi

Laadi alla materjalid

  • The current state of 3D printing

    The current state of 3D printing in the Nordics & Baltics is the only survey covering 3D printing in this interesting region. Now in its second year, we look at how 3D printing is used, who is using it, what 3D printing technologies are used and what the barriers are…

  • The current state of 3D printing

    There is growing awareness and a willingness to leverage 3D printing for prototyping and manufacturing products across a number of industries. At the same time there are concerns and doubts. Discover the benefits, trends and challenges of 3D printing today – as reported by leading industry experts and users.

Tutvu tiimiga

Meie tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes teevad parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Võta meiega ühendust

Tahaksid rohkem teada saada? Võta ühendust, et näha, kuidas meie võimsad lahendused sulle kasulikud saavad olla.