Dyemansion järeltöötlus-lahendused

Dyemansion järeltöötlus-lahendused

Kui 3D-prindite lõppkasutuseks ettenähtud osi, seisate paratamatult silmitsi järeltöötluse käsitsi tööga. Ükskõik, kas see on puhastamine, pinna viimistlemine või värvimine, need protsessid on aeganõudvad ja tekitavad auke kasumimarginaalis. Meie partner Dyemansion soovib seda muuta. Pakkudes puhastamiseks, pinnatöötlemiseks ja värvimiseks kõrgelt automatiseeritud järeltöötluslahendusi, kõrvaldab Dyemansion tootmise kitsaskohad.

Muuda 3D-prinditud osad kõrgkvaliteetseteks toodeteks

Dyemansion on ülemaailmne liider lisandite tootmise viimistlussüsteemides, mis muudavad 3D-prinditud osad kõrge väärtusega toodeteks. Alates ideaalselt sobivatest prillidest kuni isikupärastatud autosalongini – nende tehnoloogia muudab 3D-prinditud tooted meie igapäevaelu osaks.

Ettevõtte Print-to-Product töövoog ühendab tööstusharu juhtiva riistvara kõige laiema värvivalikuga turul. Süsteemid on kasutatavad tööstuse 4.0 jaoks ja neid saab sujuvalt integreerida erinevatesse tootmisprotsessidesse. Vähendatud kulu ühe osa kohta, ületamatu kvaliteet ja kõrge jätkusuutlikkus on selle kiiresti kasvava ettevõtte iga uuenduse põhiväärtused.

17

värvi
SLS ja MJF jaoks

3 min

tsükkel ühe prinditud osa tootmiseks

80%

Vaporfuse´i abil vähendatud karedus

400+

klienti üle maailma

Dyemansioni lahendused

Dyemansion Powershot C

Easy and efficient cleaning of 3D printed parts

Dyemansion Powershot S

Efficient surfacing technology for end-use parts

Dyemansion DM60

Coloring solution for industrial additive manufacturing

Dyemansion Powerfuse S

Clean vapor technology for smooth surfaces

Loe edasi

Get our Buyer’s Guide to 3D Printing

Ready to buy a 3D printer? Then make sure to read our buyer’s guide. It’s a unique source of unbiased information on the pros and cons of each technology, material and application.

Tutvu tiimiga

Meie tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes teevad parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Oleme siin, et sinuga rääkida, kui oled valmis. Võta ühendust juba täna, ning aitame sul jõuda sinna, kuhu plaanid.