Tootmiseks ja lõppkasutuseks ettenähtud osade 3D-printimine

Tootmiseks ja lõppkasutuseks ettenähtud osade 3D-printimine

3D-printimine on aastatega jõuliselt kasvanud. Tänaseks on sellest saanud tehnoloogia, mida kasutatakse kvaliteetsete, hõlpsasti kohandatavate ja lõppkasutuseks ettenähtud osade tootmiseks, millel on järjepidev väljund ja optimeeritud jõudlus.


3D-printimine lõppkasutuseks ettenähtud osade tootmiseks

Lõppkasutuseks ettenähtud osade 3D-printimine on kõige kiiremini kasvav rakendusvaldkond, mille eestvedajateks on paljud tuntud kaubamärgid, näiteks BMW ja Airbus. See sobib eriti keeruka geomeetriaga osade tootmiseks, kus traditsioonilised tootmismeetodid nõuavad mitut kallist tootmisetappi või väiksemat kogust või kus muud tehnoloogiad pole kulutõhusad.

Originaalseadmete tootjad kasutavad 3D-printimist sildade valmistamiseks. See võimaldab lühemaajalist tootmist ja kiiremat turuletoomist, samas kui tootmisliinid ja tööriistad on välja töötatud masstootmiseks.

Uued optimeeritud disainid võimaldavad osadel tõhusamalt toimida ning tooteid, mis tavaliselt nõuavad mitme osa kokkupanemist, saab omavahel kombineerida.

Vaata, millised on parimad 3D-printerid tootmise jaoks

3D Systems Figure 4

Making 3D production real with scalable, modular high speed digital molding factory solutions

HP MJF 5200

Unleash new growth and scale your production with HP’s workhorse

3D Systems MJP 3600

A mostly hands-off unattended process from file upload to finished part

markforged metal x 3d printer

Markforged Metal X

Everything you need to go from design to fully functional metal parts in under 24 hours

Mida räägivad meie kliendid

Whitepoint Optics´i jaoks kulgeb elu nagu filmis – ettevõte disainib ja toodab optilisi kinoobjektiive filmitööstuse jaoks. Ettevõte sai alguse praeguse tootmisjuhi Jussi Myllyniemi kõrvalprojektist: „Alguses oli meil eesmärk teha kinoobjektiivide sari emaettevõtte, s.t Whitepointi produktsiooni jaoks. Meie emaettevõtte tegevusvaldkond on filmitööstus ja järelproduktsioon. Saime aga kiiresti aru, et meie algselt väikese projekti jaoks loodud toot …

Artiklid

Liitu meie uudiskirjaga

Uudised, artiklid ja eripakkumised otse sinu postkasti – ka koolituste kohta

Laadi alla materjalid

  • The current state of 3D printing

    The current state of 3D printing in the Nordics & Baltics is the only survey covering 3D printing in this interesting region. Now in its second year, we look at how 3D printing is used, who is using it, what 3D printing technologies are used and what the barriers are…

  • The current state of 3D printing

    There is growing awareness and a willingness to leverage 3D printing for prototyping and manufacturing products across a number of industries. At the same time there are concerns and doubts. Discover the benefits, trends and challenges of 3D printing today – as reported by leading industry experts and users.

Tutvu tiimiga

Meie tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes teevad parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Võta meiega ühendust

Tahaksid rohkem teada saada? Võta ühendust, et näha, kuidas meie võimsad lahendused sulle kasulikud saavad olla.