Tootmiseks ja lõppkasutuseks ettenähtud osade 3D-printimine

Tootmiseks ja lõppkasutuseks ettenähtud osade 3D-printimine

3D-printimine on aastatega jõuliselt kasvanud. Tänaseks on sellest saanud tehnoloogia, mida kasutatakse kvaliteetsete, hõlpsasti kohandatavate ja lõppkasutuseks ettenähtud osade tootmiseks, millel on järjepidev väljund ja optimeeritud jõudlus.


3D-printimine lõppkasutuseks ettenähtud osade tootmiseks

Lõppkasutuseks ettenähtud osade 3D-printimine on kõige kiiremini kasvav rakendusvaldkond, mille eestvedajateks on paljud tuntud kaubamärgid, näiteks BMW ja Airbus. See sobib eriti keeruka geomeetriaga osade tootmiseks, kus traditsioonilised tootmismeetodid nõuavad mitut kallist tootmisetappi või väiksemat kogust või kus muud tehnoloogiad pole kulutõhusad.

Originaalseadmete tootjad kasutavad 3D-printimist sildade valmistamiseks. See võimaldab lühemaajalist tootmist ja kiiremat turuletoomist, samas kui tootmisliinid ja tööriistad on välja töötatud masstootmiseks.

Uued optimeeritud disainid võimaldavad osadel tõhusamalt toimida ning tooteid, mis tavaliselt nõuavad mitme osa kokkupanemist, saab omavahel kombineerida.

Vaata, millised on parimad 3D-printerid tootmise jaoks

3D Systems Figure 4

Making 3D production real with scalable, modular high speed digital molding factory solutions

HP MJF 5200

Unleash new growth and scale your production with HP’s workhorse

3D Systems MJP 3600

A mostly hands-off unattended process from file upload to finished part

markforged metal x 3d printer

Markforged Metal X

Everything you need to go from design to fully functional metal parts in under 24 hours

Mida räägivad meie kliendid

Maikuus oli Revolve NTNU tiimil au esitleda oma raske töö tulemust: Aurorat. Pärast mitmeid kuid olid nad lõpuks oma disainiga lõpule jõudnud ning kõigile oli selge, et tudengid olid oma missiooni täide viimiseks tõsist vaeva näinud. Nüüd on nad jõudnud vägagi eduka hooaja lõpule ning olleks üheks nende sponsoriteks, tundsime, et tudengid väärivad väikest kajastust.    AUTO TEEB OMAPOOLSE KUMMARDUSE ESIMESELE AUTOLE, MILLE REVOLVE NTNU …

Artiklid

Liitu meie uudiskirjaga

Uudised, artiklid ja eripakkumised otse sinu postkasti – ka koolituste kohta

Laadi alla materjalid

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

  • The current state of 3D printing

    The current state of 3D printing in the Nordics & Baltics is the only survey covering 3D printing in this interesting region. Now in its third year, we look at how 3D printing is used, who is using it, what 3D printing technologies are used and what the barriers are…

Tutvu tiimiga

Meie tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes teevad parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Võta meiega ühendust

Tahaksid rohkem teada saada? Võta ühendust, et näha, kuidas meie võimsad lahendused sulle kasulikud saavad olla.