3D-printimine prototüüpimiseks

3D-printimine prototüüpimiseks

Prototüüpimine on oluline etapp tootearendusprotsessis. 3D-printimist kasutatakse laialdaselt prototüüpide loomiseks, mis toimivad sarnaselt ettenähtud lõppkasutusega osadega.

Tootearenduse ja turustusvalmiduse parandamine

3D-printimist on kasutatud prototüüpide valmistamiseks viimased 30 aastat, kuna see on kiire ja usaldusväärne viis korduvalt toota mitut disainilahendust. See vähendab tootearendusetapis tõhusalt riske ja ressursse.

On olemas lai valik erinevaid materjale, mis võimaldavad tootearendusmeeskondadel testida prototüüpe ja nende toimivust reaalsetes tingimustes, kus need puutuvad kokku kemikaalide, ilmastikuolude või mehaaniliste koormustega.

Funktsionaalne prototüüpimine 3D-printimise abil võimaldab tootearendusel hõlpsasti luua mitu iteratsiooni enne tööriistade tootmist. Selline iteratsioon võimaldab ettevõtetel uute toodete turuletoomisel lühendada täitmisaegu ja vältida kulukaid vigu.

Vaata, millised on parimad 3D-printerid prototüüpide jaoks

3D Systems MJP 2500

Print functional prototypes with the most accurate jetting technology on the market

3D Systems Figure 4

Making 3D production real with scalable, modular high speed digital molding factory solutions

markforged mark two 3d printer

Markforged Mark Two

Flagship Continuous Fiber Composite 3D Printer, built to revolutionize your manufacturing operation.

Mida räägivad meie kliendid

Maikuus oli Revolve NTNU tiimil au esitleda oma raske töö tulemust: Aurorat. Pärast mitmeid kuid olid nad lõpuks oma disainiga lõpule jõudnud ning kõigile oli selge, et tudengid olid oma missiooni täide viimiseks tõsist vaeva näinud. Nüüd on nad jõudnud vägagi eduka hooaja lõpule ning olleks üheks nende sponsoriteks, tundsime, et tudengid väärivad väikest kajastust.    AUTO TEEB OMAPOOLSE KUMMARDUSE ESIMESELE AUTOLE, MILLE REVOLVE NTNU …

Artiklid

Liitu meie uudiskirjaga

Uudised, artiklid ja eripakkumised otse sinu postkasti – ka koolituste kohta

Laadi alla materjalid

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

Tutvu tiimiga

Meie tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes teevad parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Oleme siin, et sinuga rääkida, kui oled valmis. Võta ühendust juba täna, ning aitame sul jõuda sinna, kuhu plaanid.