Tööriistade 3D-printimine

Tööriistade 3D-printimine

Tööriistade komponente kasutatakse paljudes tootmisprotsessides. Olgu tegemist survevalu, robotite haaratsite, stantsimise või lõikamisega, 3D-printimine võib luua nii väärtust kui ka vähendada suuri kulusid.

markforged 3d printed jaw

3D-prinditud tööriistad aitavad kiirendada protsesse ja vähendada kulusid

Tööriistad on üldmõiste, mis on seotud mitmete tootmisprotsessidega. Ettevõtetes kasutatakse neid komponente ülitõhusate tootmisvoogude loomiseks. Kuid sageli on tegemist keeruka protsessiga, mis nõuab rohkelt ressursse ja aega.

Tööriistade 3D-printimine sobib juhul, kui soovid kiiremate täitmisaegadega lühemaid tootmistsükleid. Erinevalt freesimisest ei suurene kulu koos keerukusastme kasvuga. Saad valida mitmesuguste materjalide hulgast, mis annavad sinu tööriistale vajalikud mehaanilised omadused. Meil on tugevdamiseks ka süsinikkiudu, mis tagab alumiiniumiga võrdväärse tugevuse.

Vaata, millised on parimad 3D-printerid tööriistade jaoks

3D Systems MJP 2500

Print functional prototypes with the most accurate jetting technology on the market

Markforged Mark Two

Flagship Continuous Fiber Composite 3D Printer, built to revolutionize your manufacturing operation.

Markforged Metal X

An accessible end-to-end metal 3D printing solution for functional metal parts, next-day.

Markforged X7

The turnkey industrial carbon fiber 3D printer for many types of functional parts.

Mida räägivad meie kliendid

No items found

Artiklid

Liitu meie uudiskirjaga

Uudised, artiklid ja eripakkumised otse sinu postkasti – ka koolituste kohta

Laadi alla materjalid

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

Tutvu tiimiga

Meie tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes teevad parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Oleme siin, et sinuga rääkida, kui oled valmis. Võta ühendust juba täna, ning aitame sul jõuda sinna, kuhu plaanid.