Tööriistade 3D-printimine

Tööriistade 3D-printimine

Tööriistade komponente kasutatakse paljudes tootmisprotsessides. Olgu tegemist survevalu, robotite haaratsite, stantsimise või lõikamisega, 3D-printimine võib luua nii väärtust kui ka vähendada suuri kulusid.

markforged 3d printed jaw

3D-prinditud tööriistad aitavad kiirendada protsesse ja vähendada kulusid

Tööriistad on üldmõiste, mis on seotud mitmete tootmisprotsessidega. Ettevõtetes kasutatakse neid komponente ülitõhusate tootmisvoogude loomiseks. Kuid sageli on tegemist keeruka protsessiga, mis nõuab rohkelt ressursse ja aega.

Tööriistade 3D-printimine sobib juhul, kui soovid kiiremate täitmisaegadega lühemaid tootmistsükleid. Erinevalt freesimisest ei suurene kulu koos keerukusastme kasvuga. Saad valida mitmesuguste materjalide hulgast, mis annavad sinu tööriistale vajalikud mehaanilised omadused. Meil on tugevdamiseks ka süsinikkiudu, mis tagab alumiiniumiga võrdväärse tugevuse.

Vaata, millised on parimad 3D-printerid tööriistade jaoks

3D Systems MJP 2500

Print functional prototypes with the most accurate jetting technology on the market

Markforged Mark Two

Flagship Continuous Fiber Composite 3D Printer, built to revolutionize your manufacturing operation.

Markforged Metal X

An accessible end-to-end metal 3D printing solution for functional metal parts, next-day.

Markforged X7

The turnkey industrial carbon fiber 3D printer for many types of functional parts.

Mida räägivad meie kliendid

"HostPLM on osutunud meie jaoks väga tõhusaks lahenduseks. Üllataval kombel töötab see isegi kiiremini kui meie eelmine kohalik serverilahendus. Kõige väärtuslikum on aga olnud andmebaasi ja serveri hoolduse allhankimine. Need on olnud peamised eelised, mida oleme teenusest saanud, ja loomulikult on pilvelahendused tänapäeval muutumas uueks normiks"

Loe edasi

Liitu meie uudiskirjaga

Uudised, artiklid ja eripakkumised otse sinu postkasti – ka koolituste kohta

Get our Buyer’s Guide to 3D Printing

Ready to buy a 3D printer? Then make sure to read our buyer’s guide. It’s a unique source of unbiased information on the pros and cons of each technology, material and application.

Tutvu tiimiga

Meie tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes teevad parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Oleme siin, et sinuga rääkida, kui oled valmis. Võta ühendust juba täna, ning aitame sul jõuda sinna, kuhu plaanid.