3DEXPERIENCE EDU Kogukond

3DEXPERIENCE EDU Kogukond

Avasta rohkemat kui see, mida õpid klassiruumis, ning liitu meie 3DEXPERIENCE EDU kogukonnaga. Leia inspiratsiooni jagades teiste tudengitega oma ideid ja disaine ning ehita enda ümber tugev professionaalne kogukond.

Mida kujutab endast 3DEXPERIENCE EDU Kogukond?

Meie 3DEXPERIENCE EDU Kogukond on mõeldud just sulle, tudeng. Ole loominguline, õpi teistelt, vaheta ideid ja jaga uuenduslikke disaine teiste Põhjamaade ja Baltikumi koolides ja ülikoolides õppivate noortega.

Oleme loonud selle veebikeskkonna, et saaksid arendada nii ennast kui oma ideid, suhelda teiste kirglike kasutajatega ning saada oma küsimustele vastuseid kogukonna parimatelt ja PLM Groujpi tehnilistelt ekspertidelt.

Miks võiksid liituda meie 3DEXPERIENCE EDU Kogukonnaga

  • Sarnaselt mõtlevate spetsialistide toetav kogukond
  • Leia uusi põnevaid projekte
  • Reklaami oma tööd ja küsi tagasisidet
  • Leia lahendused keerulistele probleemidele
  • Ehita enda ümber ekspertide võrgustik


Oled valmis?

Mine uuri 3DEXPERIENCE EDU Kogukonda, täis üliõpilasi ja eksperte

See on mõeldud just sulle

Ole kaasaegne, ole ühendatud, ole loov, ole võitmatu. Pilvepõhine 3DEXPERIENCE platvorm pakub komplekti lahendusi koolidele, õpetajatele ja õpilastele, et soodustada mugavat koostööd ühisel platvormil. Kõik on salvestatud ühte kohta ning õpilastel on võimalik ühenduda, koos töötada ning õppida 3D-disaini aluseid uutel viisidel.

Meist

Aastatepikkune kogemus võimaldab meil viia innovatsiooni väga paljude tööstusettevõteteni erinevates valdkondades.
Kuid kuidas sai see kõik alguse?

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Räägime hea meelega teie eesmärkidest ning sellest, kuidas neid saavutada. Võtke ühendust ning oleme teie jaoks olemas igal sammul edu suunas.