We make you innovate

We make you innovate

Kõik, mida teeme, on suunatud tuleviku paremaks muutmisele. Pakume lahendusi, mis lubavad sul luua innovatiivseid tooteid ja teenuseid.

3D-ökosüsteem

Inimeste, ideede ja andmete ühendamine ühte digitaalsesse ökosüsteemi võimaldab sul olla tuleviku teerajajaks ja saavutada liidripositsiooni turul. Muuda ja tugevda ettevõtte väärtusahelat kasutades viimaseid tehnoloogiaid, nagu liitreaalsus, virtuaalne testimine ja generatiivne disain.

Tootearendus

Selleks, et luua innovatsiooni, vajad sa digitaalset ja paindlikku tootearendusprotsessi. Võimaldame klientidel edestada konkurentsi laia valiku tarkvarade abil. Saavuta tehnilised edusaamud 3D CAD ja virtuaalse testimise abil ning AR-, AI- ja VR-tehnoloogiaid kasutades. PLM, PDM, digitaalne järjepidevus jm.

3D-printimine

3D-printimise keskmes on uuenduslik jõud. Digiteerides oma tootearenduse ja integreerides 3D-printimise oma ettevõtte väärtusahelasse, saad arendada täiesti uusi tooteid, lühendada tarneaegu ja vähendada kulusid. Selle tehnoloogia võimalused, osana teie 3D-ökosüsteemist, on lõputud.

3DEXPERIENCE Hands-On töötuba

Oled 3DEXPERIENCE platvormist huvitatud ja tahaksid rohkem teada pilveteenuste võlude kohta? Osale praktilises töötoas, mis toimub meie Tallinna kontoris. Saad platvormi kohta rohkem teada ja sellele ka ise käed külge panna.

PLM Group

Osale üritustel või vaata meie veebinare

Korraldame regulaarselt tasuta veebinare ja muid sündmuseid. Saa rohkem teada SOLIDWORKSi, virtuaalse testimise, toote andmehalduse, prototüüpimise, 3D-printimise, 3DEXPERIENCE’i ja palju muu kohta.

Ei jõudnud õigel ajal osaleda? Ära muretse! Kõik meie veebiseminarid on järelvaadatavad.

Uusimad artiklid

Muljetavaldavad tulemused 3D-printimisega

Tootedisaini ettevõte Yovinn rakendas 3D-printimist oma disaini- ja arendusprotsessis. Vaata, milliseid suurepäraseid tulemusi õnnestus neil koos PLM Groupiga saavutada.

Addinor – 3D-printimise partner Põhjamaade tööstusettevõtetele  

Täna, 6. mail 2024: Uhiuus additive manufacturing bränd alustab enda tutvustamist Põhjamaades ja Baltikumis Additive manufacturing’i lahendustele pühendunud Addinor alustab tegutsemist eraldiseisva brändina. Addinor on välja kasvanud PLM Groupist ning asub nüüd iseseisvalt oma teadmisi ja oskuseid jagama.  Viimastel aastatel on töötlev tööstus Põhjamaades hoogsalt arenenud. Kohanemine muutustega ning tõrgetega …

Mida räägivad meie kliendid

“SOLIDWORKS on tööriist, mille abil saab modelleerida kogu kaatri enne, kui ühtegi detaili veel konkreetselt valmis on tehtud. Me ei tea, millise muu tarkvaraga saaksime sama teha, seepärast on SOLIDWORKSi kasutamine meie jaoks väga loomulik.”

Meie tiim

PLM Groupi tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes annavad endast parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Räägime hea meelega sinu eesmärkidest ning sellest, kuidas neid saavutada. Võta ühendust ning oleme sinu jaoks olemas igal sammul edu suunas.