We make you innovate

We make you innovate

3D-ökosüsteem

Inimeste, ideede ja andmete ühendamine ühte digitaalsesse ökosüsteemi, võimaldab sul olla tuleviku teerajajaks ja saavutada liidripositsiooni turul. Muuda ja tugevda ettevõtte väärtusahelat kasutades viimaseid tehnoloogiaid, nagu liitreaalsus, virtuaalne testimine ja generatiivne disain.

Tootearendus

Selleks, et luua innovatsiooni, vajad sa digitaalset ja paindlikku tootearendusprotsessi. Võimaldame klientidel edestada konkurentsi laia valiku tarkvarade abil. Saavuta tehnilised edusaamud 3D CAD ja virtuaalse testimise abil ning AR-, AI- ja VR-tehnoloogiaid kasutades. PLM, PDM, digitaalne järjepidevus jm.

3D-printimine

3D-printimise keskmes on uuenduslik jõud. Digiteerides oma tootearenduse ja integreerides 3D-printimise oma ettevõtte väärtusahelasse, saad arendada täiesti uusi tooteid, lühendada tarneaegu ja vähendada kulusid. Selle tehnoloogia võimalused, osana teie 3D-ökosüsteemist, on lõputud.

Muljetavaldavad tulemused 3D-printimisega

Tootedisaini ettevõte Yovinn rakendas 3D-printimist oma disaini- ja arendusprotsessis. Vaata, milliseid suurepäraseid tulemusi õnnestus neil koos saavutada.

Uusimad artiklid

Järgmised sündmused

Kutsume sind 27. oktoobril osalema SOLIDWORKSi uue versiooni esitlusel – veebiseminar What´s new SOLIDWORKS 2022!

Aasta olulisimal 3D CAD sündmusel tutvustame SOLIDWORKSi kõige põnevamaid ja kasulikumaid uusi omadusi. Saad teada, kuidas töötada nutikamalt, parandada tootlikkust ja vähendada disainitsükleid.

Vaata meie veebiseminare

Kas jäid veebiseminarist ilma? Ära muretse! Siin saad kõiki meie veebiseminare järelvaadata. Hangi teadmised meie ekspertidelt.

Mida räägivad meie kliendid

“SOLIDWORKS on tööriist, mille abil saab modelleerida kogu kaatri enne, kui ühtegi detaili veel konkreetselt valmis on tehtud. Me ei tea, millise muu tarkvaraga saaksime sama teha, seepärast on SOLIDWORKSi kasutamine meie jaoks väga loomulik.”

Meie tiim

Meie tiim koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes teevad parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Teadmised otse sinu postkasti

Ära jää ilma unikaalsetest ekspertnõuannetest, parimatest praktikatest ja eripakkumistest – otse sinu postkasti. Registreeri juba täna!