Simulationis mudeli õigel viisil suunamine võib kujuneda väljakutseks. Tahaksid mudelit painduva keha liikumiseta, kuid samas ei tohiks see olla liiga jäik. 3-2-1-meetod on üks viise, kuidas sellist probleemi lahendada ning jõuda oodatud deformatsioonidega tulemuseni. Koostasin selle samm-sammult juhendi, kuidas SOLIDWOKS Simulationis mudelit stabiliseerida. Vabadusastmed Kuid alustuseks värskendame oma mälu vabadusastmete ja kõige sellega kaasneva kohta.

Loe edasi

Tootedisainerina pead oma toote kujundamisel arvestama paljude teguritega. Disain ei pea mitte vaid kiirelt valmima, et minimeerida hilinenud tsükli jõudluse ja valmistatavusega seotud viivitusi ja kulude ületamist. Disainerid seisavad üha enam silmitsi ka probleemidega, mis on seotud disaini käitumise parema mõistmise ja kõige sobivama tootmisviisi hindamisega.

Loe edasi

Ettevõtte edukalt ümber kujundamisele aitab kaasa nõustava mudeli kasutamine, mis võimaldab sul langetada parimate tulemusteni viivaid otsuseid. Kuid mida ettevõtte ümberkujundamine endast üldse kujutab? Üldjoontes tähendab see protsesside digiteerimist ja sinu äri kõigi osade kokkutoomist. Igapäevaelus väljendub see projektides tehtavate muudatuste paremas haldamises ja tõhusamas osakondade vahelises suhtluses.

Loe edasi

3D-printimise lubadus seisneb eelkõige innovatsiooni võimaldamises. Maailmas on juba täna lugematul hulgal näiteid sellest, kuidas 3D-printimine toetab läbinisti uuenduslikke lahendusi – lennundus- ja kosmosetööstusest meditsiinitehnoloogiani. Need läbimurded ei oleks olnud võimalikud ilma vastava tehnoloogia ja tohutu hulga tööstuslike materjalideta, mida nüüd 3D-printimiseks pakutakse.

Loe edasi

Kuidas tootearendusprotsess kohandub muutuva maailmaga – muutuste, teabekülluse ja vajadusega langetada kiireid otsuseid. 2020. aasta märtsis tundus, et maailm ühtaegu kiirenes ja aeglustus. Kõik püüdsid kiirelt toime tulla uute reeglite ja piirangutega. Kõigi tööstusharude ettevõtted tundsid aeglustumise mõju – isegi meditsiinitöötajad pidid elupäästvate seadmete ja tarvikute järele ootama. Kindlasti ei saa öelda, et maailm oleks

Loe edasi