5 aega säästvat funktsiooni SOLIDWORKS 2023s

Uus versioon on kohe siin. Seepärast mõtlesime, et oleks õige aeg teha koostööd kahe meie superteadmistega tehnikuga, et kuulda nende mõtteid SOLIDWORKS 2023 uue versiooni osas.

Helena Eidgärde ja Jens Andertoft mõlemad suure teadmistepagasiga tehnikud, kel on üle 20-aastane SOLIDWORKSi kogemus. Seega pole mingi üllatus, et nemad on juba uut versiooni testinud. Mis on nende arvamus? Loe siit!

 

Milline SOLIDWORKS 2023 funktsioon köitis teie tähelepanu enim?

Kindlasti Konfigureeritavad vahelejäetavad sisendid kordustes, ütleb Helena. Jensile meeldib rohkem aga Automaatselt optimiseeritud täieliku taustinformatsiooniga režiim:

“See on suurepärane uus funktsioon, mis peamiselt aitab uutel või algajatel kasutajatel aega säästa ning koostudega töötades segadust vältida.”

 

Aga kuidas saavad need funktsioonid aidata kasutajatel igapäevaste ülesannete puhul aega säästa?

Jens jätkab: “Kuna sul pole vaja vähendatud/täieliku taustinformatsiooniga komponente käsitsi jälgida, saad keskenduda disainitööle, ning kuna see on kasutajapõhine säte, saavad kogenumad kasutajad siiski valida tava tööviisi, hallates neid komponente manuaalselt. Seega, väga kasulik ja paindlik uus valik, mille usun, et kõik heaks kiidavad.

Lisaks, tehes palju tööd PDM-iga, olen väga rahul väikeste parandustega selles versioonis. Need võivad tunduda kerged, kuid usun, et need aitavad kaasa igapäevatöös SOLIDWORKS PDM-iga.

5 aega säästvat funktsiooni SW 2023

Helena usub, et uus funktsioon Konfigureeritavad vahelejäetavad sisendid kordustes aitab kasutajatel palju aega säästa ning muudab töö lihtsamaks neile, kes konfiguratsiooniga töötavad – ning soovivad mustri esinemisjuhte erinevates konfiguratsioonides varieerida.

 

Mis on teie ootused selle aasta avaürituseks?

Jens: “Esinen esimest korda live avaüritusel, seega olen pisut ärevil. Aga samas ka elevil, sest pärast aastaid kestnud pandeemiat saan lõpuks meie klientidega näost-näkku kohtuda ning edasi anda need põnevad uudised, mis alati SOLIDWORKSi uue versiooniga kaasnevad.”

Helena: “Sel aastal loodan klientidele palju häid uudiseid anda. Aga samas on ka tore, kui on aega kõigi SOLIDWORKSi kasutajatega rääkida, nüüd kui saame jälle live ürituse korraldada!”

Mis on teie lemmikfunktsioonid eelmistest versioonidest?

Helena: “Minu lemmikfunktsioon on S-klahv ning “käsuotsing“. Eelkõige säästab see tohutult aega, sest ma ei pea oma käsklusi otsima. Seda on lihtne kasutada ning võimalik isikupärastada oma enda soovide järgi.”

Jens: “Aastal 2019 tutvustati täiustatud graphics pipeline’i, ning isegi kui see oli hea juba siis, täiustatakse seda igal aastal ning on nüüd igale kasutajale must have asi, mida kasutada. Veel üks isiklik lemmik on Jooniste vormistamise režiim, esmalt kasutusele võetud SOLIDWORKS 2020 puhul, mis vähendab jooniste laadimisel kulutatud aega.


Tahaksid uute funktsioonide kohta rohkem kuulda?

Siis registreeru meie What’s New SOLIDWORKS 2023 üritusele 15. novembril. Ehk leiad ka endale uue lemmikfunktsiooni?

Registreeru siin.