Addinor – 3D-printimise partner Põhjamaade tööstusettevõtetele  

Täna, 6. mail 2024: Uhiuus additive manufacturing bränd alustab enda tutvustamist Põhjamaades ja Baltikumis

Additive manufacturing’i lahendustele pühendunud Addinor alustab tegutsemist eraldiseisva brändina. Addinor on välja kasvanud PLM Groupist ning asub nüüd iseseisvalt oma teadmisi ja oskuseid jagama. 

Viimastel aastatel on töötlev tööstus Põhjamaades hoogsalt arenenud. Kohanemine muutustega ning tõrgetega tootmisahelates on pannud ettevõtteid probleeme loovlt lahendama ning 3D-printimisest on saanud tööstusettevõtete argipäeva oluline osa. Addinori turuletulek tagab järjepidevuse töös, mida PLM Groupi 3D-printimise tiim on juba viimased kümme aastat arendanud. Iseseisva brändina saab tiim olla veelgi edukam partner ettevõtete jaoks, kes soovivad avastada ja rakendada additive manufacturing’i tehnoloogiaid oma töös.  

Äriüksuse juht Gøran Jenssen sõnab: “Oleme ainus ettevõte Põhjamaades, kellel on nii ulatuslikud teadmised ja oskused. Oleme kujunenud usaldusväärseks partneriks ja esindame Markforgedi, HP, 3DSystemsi ja Dyemansioni brände. See näitab, et tunneme turgu põhjalikult ning mõistame oma klientide ja partnerite vajadusi.”   

Addinor panustab 3D-tehnoloogia valdkonda oma rikkaliku ekspertiisi ja võimekusega. Fookus on kliendikesksetel lahendustel ja valdkonna juhtivatel ekspertteadmistel. Addinor on pühendunud sellele, et aidata tööstusettevõtetel uusi võimalusi avastada ning tootmise eesmärke kiiremini ja kulutõhusamalt saavutada. See lähenemine annab praktilist väärtust teenustele, mida Addinor tootmissektorile pakub.     

“Oleme Addinoris pühendunud sellele, et laiendada additive manufacturing’i võimaluste piire,” ütles Christoffer Wester, Addinori müügijuht.

“Uue brändi lansseerimine kujutab endast strateegilist sammu, et pakkuda klientidele tipptasemel lahendusi alates prototüüpimisest kuni lõppdetailide valmistamiseni. Oleme loonud Innovation Centeri Rootsis, Värnamos, kus hakkame loovalt arendama Põhjamaade tööstussektori nõudmistele vastavaid lahendusi.” 

Lisateavet Addinori ja meie ulatusliku valiku lahenduste kohta leiab veebilehelt www.addinor.eu  

Addinorist:  

Addinor on spetsialiseerunud additive manufacturing’i lahendustele. Pakume laiaulatuslikku 3D-printimisega seotud tehnoloogia ja teenuste valikut. Toetame oma kliente juhendades neid additive manufacturing’i tehnoloogia ja parimate meetodite valimisel ja rakendamisel. Omades põhjalikke teadmisi oma valdkonnas ja ulatuslikke kogemusi Põhjamaade töötlevas tööstuses, oleme pühendunud 3D-tehnoloogia kasutuselevõtu edendamisele, et muuta tootmine paindlikumaks ja kasumlikumaks.   

Addinor on osa Pronectist, mis on osa perefirma Liljedahl Groupist. 

Lisainfo saamiseks pöördu:

Gøran Jenssen, äriüksuse juht
goran.jenssen@plmgroup.eu
+47 4730 8777

Omar Mountassir, Business Development Coordinator
omar.mountassir@plmgroup.fi
+358 4 0561 1208