PLM Group omandab Norra 3DEXPERIENCE´i edasimüüja PLM Technology AS.     “PLM Group soovib anda kõigile oma klientidele ligipääsu täiustatud simulatsioonide oskusteabele.” – Jan Lundström, tegevjuht, PLM Group

Oleme uhked partnerluse üle tööstuse juhtivate 3D-printimise gigantidega HP, 3D Systems ja Markforged, tänu millele saame klientidele pakkuda veelgi laiemat valikut 3D lahendusi.

145 töötajaga ja pidevalt kasvades, on meil tugevad suhted Dassault Systèmes´i ja maailma juhtivate 3D-printerite tootjatega.

1998. aastal asutati Soomes firma, mille eesmärgiks oli müüa SOLIDWORKSi tarkvara kohalikul turul. Sellest ettevõttest sai alguse CadOn OY, ametliku sünniaastaga 2001.

PLM Group omandas ProNor AS-i ning saavutas kohalolu kõigis põhjamaades.   “On hea teada, et jätan oma ettevõtte ja kliendid suurte kogemustega, usaldusväärse ja stabiilse partneri hoolde.” – Jan Erik Iversen, CEO, ProNor

Teamworks kindlustas meie positsiooni Taani turul ning tõi PLM Groupi veelgi enam kohalikku kogemust ja teadmisi.   “Usume, et mõlema ettevõtte pikaajalise kogemuse ning tugeva kultuuri liitmisel saame klientidele pakkuda veelgi paremat teenust.” – Henrik Østergaard, Country Business Manager, PLM Group

Liljedahl Group asutati 1982. aastal ning täna kuulub sinna seitse valdusettevõtet käibega 12 miljardit.   “Koostöös LMT Groupiga saame luua ja pakkuda oma klientidele Industry 4.0 ja digiteerimise lahendusi.” – Jan Lundström, CEO PLM Group.

Meie peakontor asutati Malmösse selle strateegilist asukohta silmas pidades ning see on sõlmpunktiks meie kõigile 17 kontorile.