Oluline teave SOLIDWORKSi ärimudeli muudatuste kohta 2023. aasta juulis

Dassault Systems teatas, et alates 1. juulist 2023 toimuvad nende ärimudelites muudatused. Muudatuste ja nende mõju kohta erinevatele litsentsidele saad lugeda siit.

Dassault Systems teatas eelseisvatest muudatustest SOLIDWORKS CAD-i hinnakujunduses, mis jõustuvad ülemaailmselt alates 1. juulist 2023.

Muudatused CAD litsentsidele:

  • Uued SOLIDWORKSi püsilitsentsid: kõik uued CAD-litsentsi ostud sisaldavad automaatselt SOLIDWORKSi pilveteenuseid.
    • Kõik uued SOLIDWORKS Perpetual CAD-i litsentsid nõuavad ostmise ajal kaheaastast esmast pilveteenuste tellimust.
    • Pilveteenuse tasu tõuseb murdosa võrra.

  • Uued ja Uuendatud SOLIDWORKS Tähtajalised Litsentsid: kõik uued SOLIDWORKSi Tähtajalised litsentsid ja nende uuendamised hõlmavad automaatselt SOLIDWORKSi pilveteenuseid.
  • Olemasolev tellimus: See ei mõjuta teie praeguseid tellitavaid SOLIDWORKS CAD litsentse ja hind ei muutu. Siiski on teil võimalus sümboolse tasu eest pilveteenustega tellimusele üle minna.

Mis on Pilveteenus?

SOLIDWORKSi pilveteenused võimaldavad kasutajatel hõlpsalt faile ilma allalaadimiseta jagada ja märgistada, faile turvaliselt pilves salvestada ja juhtfaile üle vaadata, ilma et oleks vaja kulukat riistvara, mida tavapäraselt tooteandmete haldamisega seostatakse.

Vaata, kuidas SOLIDWORKSi tellimuse uued litsentsid sisaldavad võimalusi teatud tootearenduse aspektide eemaldamiseks su igapäevasest töövoost:

Võta meiega ühendust

Pilveteenuste lisamine on Dassaulti tootepakkumise väärtuslik täiendus. Siiski mõistame, et need muudatused on ootamatu kulu. Kui sul tekkis küsimusi või soovid arutada, kuidas need muudatused teie ettevõtet mõjutada võivad, soovitame teil meiega ühendust võtta.
Oleme siin, et aidata ning vajadusel juhiseid anda.

Võta meiega ühendust +372 6139 813 or info@plmgroup.ee.

Tahaksid teada, mida rohkemat pakub Cloud Services?

Vaata, kuidas meie pilveandmehalduse eksperdid Christoffer Stokkebro ja Anders Wentzel näitavad uusi viise tõhususe, koostöö ja töövoo kiirendamiseks.

Avaldatud