Innovation Center – uhiuus 3D-printimise mängumaa

Rootsis Värnamos asuvas PLM Groupi harus on midagi tõeliselt märkimisväärset valmimas. Ehitame hiiglaslikku 3D-printimise parki, mis on täis loomingut ja tehnoloogilisi edasiminekuid – kutsume seda Innovation Centeriks. Meie Innovation Center on mõeldud sind ümbritsema 3D-printimise muutliku maailmaga. Ehitusprotsess on juba alanud, niiet piilume aga lähemalt, milline uus keskus välja näeb.

Innovation Center Värnamo
Siia ehitamegi oma Innovation Centeri. See paik asub meie Värnamo kontoriga samas hoones.

Innovation Center

Tere tulemast tuurile ehitustööde kaadritagustesse, millest ühel hetkel saabki Innovation Center – 400-ruutmeetrine ja 7-ruumiline rajatis, kust ei puudu ükski võimalus 3D-printimise võluva maailma avastamiseks.

Selle keskuse eesmärk on luua paik, kus innovatsioon võiks õide puhkeda. Ootame igas suuruses ettevõtteid ja tööstuseid ühinema selle transformatiivse teekonnaga. Oled tehnoloogiavaldkonnas tegutsev idufirma, juba end kehtestanud suurettevõte või kirglikult innovatsiooni poole pürgiv haridusasutus, Innovation Center pakub täiuslikku keskkonda, kus läbimurdvaid ideid viljeleda.

Koht koostööks

Innovation Centeri tuum on koostöö edendamine. See on koht, mis toob kokku valdkonna eksperdid, mõtteliidrid, visionäärid ja ettevõtjad, et edendada mitmekülgset ja vahetut ideede ja vaatenurkade jagamist. Siin sillutame tee ideede ja reaalsuse vahel 3D-printimise transformatiivse jõu abil. Edendades keskkonda, milles on osalejatel võimalik jagada teadmisi ja kogemusi, loob keskus soodsa pinnase uuenduste idanemiseks.

Parimad partnerid oma klassis
Teeme koostööd tuntumate 3D-printerite tootjatega, et oma klientidele valdkonna parimaid tarkvaralahendusi, 3D-printimist, 3D-skaneerimist ning järeltöötlust pakkuda. Lisaks paljule muule on meil eraldi ruumid Markforged ja 3D Systems printerite jaoks, lisaks HP pulberruum ja tuba järeltöötluse varustusega Dyemansionilt ja PostProcessilt. Ravema, meie sõsarettevõte, pakub samuti mõõtmisruumi koos varustusega, mille abil on võimalik kõiki trükke kontrollida.

See on keskuse visand. Vasakpoolses ruum hakkavad asuma Markforgedi masinad ning selle kõrval on ruum 3D Systemsile. Paremal paistab järeltöötlusruum.

Disainitud sinule

Olenemata sellest, kas oled 3D-tehnoloogia kogenud spetsialist või oled selle revolutsioonilise valdkonnas värske liige, Värnamo Innovation Center on sinu jaoks loodud ressurss. Keskus saab olema tipptasemel rajatis innovatsiooni edendamiseks ja loomingulise mõtlemise arendamiseks. Aitame sul paremini mõista 3D-printimist ja seda, kuidas see võib sobida sinu ettevõtmiste protsessidesse ja ärimudelisse.

Töötoad ja seminarid
Keskuses hakkavad toimuma regulaarsed töötoad ja seminarid. Meie pühendunud rakendusspetsialist, 3D-printimise eksperdid ja teised spetsialistid kogu maailmast jagavad oma teadmisi, kogemusi ja parimaid nippe. Nii pakuvad nad hindamatuid teadmisi, mida saab rakendada päris probleemide puhul. Seesugused üritused loovad ruumi pidevaks arenguks ja aitavad sul valdkonna arengukäikudega sammu pidada.

Teine hea kogemus, mida sulle pakume, on meie rakendusinseneride juhitud ekskursioonid. Nad suunavad sind läbi meie keskuse, jagavad lugusid innovatsioonist ning selgitavad kasutatavat tehnoloogiat ja protsesse. Nii saad rohkem teada teistest ettevõtetest, kes on kasutanud 3D-printimist oma väljakutsete ületamiseks, väärtuse loomiseks ja valdkonnas läbimurrete saavutamiseks.

Kujutlusvõime on võtmesõna – see ei paista siin praegu veel millegi erilisena, kuid võtame samm korraga. 

Kõige selle elluviimine 

Karl Eriksson on meie Värnamos tegutsev rakendusspetsialist ja inimene, kes tõesti elab ja hingab 3D-printimist.  

Koos oma meeskonnaga juhib ta kogu keskuse elluviimise projekti. Ehk on sul juba endalgi olnud rõõm kohtuda Karliga ja rääkida 3-printimise võimsast maailmast ja lahendustest, mida see pakub. Kui veel mitte, siis on keskust külastades üsna suur tõenäosus teda kohata. 

“Ma olen sellest Innovation Centerist uskumatult vaimustuses! See on nii põnev, et saame näidata 3D-printimise lõputuid võimalusi meie keskuses, kus tehnoloogia ja kujutlusvõime kohtuvad. Meie keskus on loodud selleks, et harida, ette näidata ja inspireerida külastajaid, aidates neil avada 3D-printimise tõeline potentsiaal. Siin sa näed, tajud ja tunnetad tipptasemel tehnoloogialahendusi erinevate rakenduste tarbeks ning lisaks sellele ka koged kogu töövoogu algusest lõpuni.” 

Jälgi Karli sotsiaalmeedias, et olla kursis Innovation Centeri valmimisega ning ka muu vägevaga 3D-printimise maailmas.
TikTok   Linkedin

Meil on seinad, aknad ja uksed! Nüüd on meil vaja veel vaid ka masinaid!  

Revolutsioon innovatsioonis  

Miks me Innovation Centerit ehitame? Usume, et innovatsioon asub progressi südames ning viib ettevõtteid järgmistele tasemetele koos tervete tööstuste arendamisega. Koos tehnoloogia kibekiire arenguga peavad ettevõtted võtma omaks tippklassi lahendused, et püsida konkurentsis ja olema võimelised pakkuma oma klientidele erakordseid tooteid ja teenuseid.

Tahame teha revolutsiooni selles, kuidas viime ellu innovatsiooni. Tahame laiendada võimaluste piire. Oleme pühendunud koostööle, oma partneritele, kes pakuvad erakordseid tehnoloogialahendusi, ning oma oskusele panna loomingulisust proovile. Seetõttu on keskus juhtival kohal järgmise põlvkonna maailma muutvate toodete ja teenuste arengus. 

Innovation Center on kui majakas loomingulisusele ja koostööle, pakkudes võimsat platvormi, millega vabastada piirangutest innovatsiooni potentsiaal. Võta innovatsiooni jõud omaks ja astu meie keskuses oma esimesed sammud sel transformatiivsel teekonnal. Koos muudame tulevikku, mille piirideks on vaid sinu kujutlusvõime. 

Varsti tulekul

Loe rohkem keskuse avamisest siit