LMT Group kontsern laiendab oma platvormi ja omandab PLM Group’i

LMT Group on tehnoloogiakaubanduse kontsern ja sellesse kuuluvad ettevõte Ravema, mis tegutseb Rootsis, Norras ja Soomes, ning ettevõte Din Maskin, mis tegutseb Rootsis ja Norras. Kontsernil on 185 töötajat ja kontserni käive on ligikaudu 900 miljonit SEK’i. Koostöös PLM Group kontserniga loob LMT Group kindla ja tugeva aluse ettevõtte konkurentsivõimele tulevikus.

PLM Group on Dassault Systèmes SolidWorks suurim partner Põjamaades ja Baltikumis. Ettevõte pakub innovatiivseid tarkvaralahendusi tootearenduseks, teenindades rohkem kui 5000 tööstusettevõtet. Alates 2014. aastast on PLM Group ka 3D-printerite edasimüüja ettevõtetele 3D Systems, HP ja MarkForged. PLM Group kontserni käive on 350 miljonit SEK’i, kontsernil on 136 töötajat ning rohkem kui 20 aastat kogemust aidata tööstusettevõtetel kulutõhusamalt kvaliteetseid tooteid valmistada. Täiendavat teavet PLM Group kontserni kohta leiate aadressil www.plmgroup.ee.

“PLM Groupi aktsiate omandamine järgib meie strateegiat investeerida tööstusharusse, mille põhiolemuses on uued tehnoloogiad ja sellega seotud oskused; samuti avab see ukse uute toodete- ja turuvõimaluste maailma,” Jörgen Fredsson, LMT Group AB tegevdirektor.

“Koostöös LMT Group kontserniga saame luua ja pakkuda oma klientidele Industry 4.0 ja digiteerimise lahendusi,” ütleb Jan Lundström, PLM Group kontserni tegevdirektor.

LMT Group kontserni ettevõtted on omal alal juhtival kohal ning pakuvad Põhjamaade tootmistööstusele tootmislahendusi nii seadmete, automatiseerimise, tööriistade, tööstusala kulumaterjalide kui seotud järelteenuste osas. Ettevõtted soovivad pakkuda klientidele ainulaadseid väärtusi ja luua pikaajalisi ärisuhteid, aga ka võtta vastutuse kogu protsessi eest. Selle saavutamisel on abiks parimad tooted juhtivatelt tarnijatelt nagu Mazak, Hoffmann Group ja Prima Power, aga ka oskuslikud ja loovad töötajad.

Pikemaajalise eesmärgina soovib LMT Group kontsern luua laiaulatusliku ja stabiilse platvormi väärtuspõhise tehnoloogiaga seotud kaubandussektorile. Saame tekitada ulatusliku ja võimsa kasvu igas ettevõttes, seades kontserni sisse erinevates tehnoloogiasektorites, millel on sarnased äriideed. See suurendab ka meie turukohalolekut ja potentsiaalset läbilöögivõimet tulevaseks kasvuks, näiteks 3D-printimise alal.

Täiendava teabe saamiseks võtke palun ühendust:
Jörgen Fredsson, LMT Group tegevdirektor, +46 (0)370 488 50 jofr@ravema.se

LMT Group kontsernist ja Liljedahl Group kontsernist
LMT Group kontsern hõlmab kaht ettevõtet: Ravema (Rootsi, Norra ja Soome) ja Din Maskin (Rootsi ja Norra). www.lmtgroup.se

LMT Group kontsern on üks seitsmest täielikus omanduses olevast osalusest perekonna omanduses olevas Liljedahl Group kontsernis.
Liljedahl Group AB on ka suurim omanik börsiettevõttes Bufab AB (publ).
Kontsernil on 1400 töötajat ja kontserni käive on 11 miljardit SEK’i. www.liljedahlgroup.se/en

Avaldatud