Nutikate 3D-lahenduste huvilised uudistasid ETS NORDis

16. mail viis PLM Group koos Eesti Masinatööstuse Liidu ja ETS NORDiga läbi Nutikate lahenduste seminari.

Seminari eesmärgiks oli tutvustada võimalusi ettevõtte PLM-võimekuse ülesehitamiseks ning näidata lähemalt ühe nutika tootmisettevõtte tööd.

PLM Groupi müügijuht Dmitri Aleksandrov rääkis seminaril ettevõtte-siseste protsesside integreeritusest ehk sellest, kuidas 3D-tehnoloogia abil ühendada projekteerimine teiste ettevõtte oluliste funktsioonidega. Ta tõi näiteid, kuidas 3D-lahenduse läbiv kasutamine võimaldab kiirendada nii ettevõtte hanketegevust kui ka näiteks müügi- ja turundusosakonna tööd.

Seminar_Dmitri_Aleksandrov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dassault Systèmes’i Põhja-Euroopa müügijuht James Aslin andis ülevaate 3D-maailma globaalsetest trendidest ning selgitas, millist väärtust annab ettevõtetele SOLIDWORKSi disainiplatvormi kasutamine.

Seminar_James_Aslin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seejärel oli külalistel võimalus osa võtta ekskursioonist ETS NORDi Tallinna tehases. ETS NORD on juhtiv ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja Eestis ja Soomes, samuti on ettevõte esindatud Rootsis ja Taanis. ETS NORDi tegevjuht Urmas Hiie ja äriprotsesside arendusjuht Amor Sinivee viisid läbi ringkäigu tehases, tutvustasid lähemalt tootmistehnoloogiat ning parimaid praktikaid.

Nutikate lahenduste seminar (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Nutikate lahenduste seminar (2)

Uudishimulikel külalistel jätkus Urmas Hiiele rohkelt küsimusi, mis kõik ka vastused said.

Nutikate lahenduste seminar (4)

PLM Group tänab Eesti Masinatööstuse Liitu ja ETS NORDi toreda koostöö eest!

Nutikate lahendusteni!