PLM Group aitab piparkoogimaja ehitamisel!

Aasta suurimad pühad on kohe-kohe ukse ees. Kõigil on palju tegemist: tööülesanded on vaja lõpetada, jõulukingid osta, piparkoogid küpsetada jne. Meie PLM Groupis soovime sulle tõeliselt rahulikku ja lõõgastavat jõuluaega ning soovime sind niipalju kui võimalik sinu toimetustes aidata. Projektiga seotult pakume ka SOLIDWORKSi toodete alast koolitust.

Ja nüüd alustame ehitamisega.

Lihtsa piparkoogitaigna retsepti leiad kiiresti internetist, kuid lisa rohkem jahu, sest tavaline piparkoogitainas kipub muutuma pehmeks ja rabedaks.

Siis tutvu väikese piparkoogimaja SOLIDWORKSi joonise või PDF-joonisega, mida saad kasutada šablooni väljalõikamiseks. Kui soovid teha suuremat piparkoogimaja, siis muuda Sheet Properties alt paber suuremaks ning vali ka sobiv skaala.

Ja lõpuks mõned nipid küpsetamiseks:

  • Ühenda piparkoogimaja osad omavahel kuni need on veel ahjust tulnult üsna soojad. Kõige parem on detaile kokku liimida sulanud suhkruga, kuid ole ettevaatlik, sest sulanud suhkur on päris-päris kuum. Teatud tüüpi glasuur võib samuti taignaliimina toimida, kuid sel juhul soovitame enne suurema projektiga alustamist siiski teha väikese testi.
  • Kui akende ja uste väljalõikamine osutub sulle liiga keeruliseks ülesandeks, võid need vormida glasuurist.
  • Kaunista maja kompvekkide, glasuuri või muu sobivaga vastavalt oma maitsele.

Magusaid pühi!