PLM Group

PLM Group laiendab simulatsioonitarkvara müüki

Kjell-Ove Fredhjem, tegevjuht, PLM Technology AS ja Jan Lundström, tegevjuht, PLM Group

Eesti, Baltikumi ja Põhjamaade suurim 3D-projekteerimistarkvara SOLIDWORKS müüja ja partner PLM Group liidab endaga senise konkurendi Norrast, aktsiaseltsi PLM Technology.

“PLM Technology klientide ja kogemuse abil liigume hoogsamalt enda eesmärgi suunas – saada Põhjamaade juhtivaks partneriks täiustatud simulatsioonide alal,” ütles Jan Lundström, Dassault Systèmes SolidWorksi partneri PLM Group tegevjuht.

“Virtuaalse testimise tähtsus tootearenduses kasvab,“ rääkis Lundström. „Me suudame pakkuda nii eraldiseisvaid kui Dassault Systèmes-i lahendusi SIMULIA ja ABAQUS, mis on integreeritud 3DEXPERIENCE platvormiga.“

Tema sõnul soovib PLM Group anda kõigile oma klientidele ligipääsu täiustatud simulatsioonide oskusteabele. „Selle tehingu lisahüvena laiendame me enda CAD-toodete pakkumist SOLIDWORKSi kõrval ka CATIA-le.“

PLM Technology-l on Norras suur kliendibaas erinevate tööstusharude ettevõtetest, kes tegelevad tootedisaini ja simulatsioonidega. Harilikult kasutavad kliendid simulatsiooni, et tuua enda tooteid kiiremini turule, parandada toodete töökindlust ja kvaliteeti.

17 aastat PLM Technology ASi arendanud Kjell-Ove Fredhjem on oma otsuses kindel: „Usaldan oma ettevõtte ja kliendid kvalifitseeritud, usaldusväärse ja stabiilse uue omaniku hoolde. Paljudel meie klientidel on juba head suhted PLM Groupiga, sest nad kasutavad SOLIDWORKS-i.“

Fredhjem jätkab uute omanikega firmas 2022. aasta lõpuni, et tagada sujuv üleminek ja toetada PLM Groupi arengut täiustatud simulatsioonitööriistade äris. “Tänu liitumisele saame pakkuda oma ühistele klientidele veelgi suuremat lisaväärtust,” lausus ta.

“Meil on rõõm näha PLM Groupi jätkuvat pühendumust Dassault Systèmes´ile, mida näitab PLM Technology ostmine,” ütles Dassault Systèmes’i EuroNorth piirkonna tegevdirektor John Kitchingman. “See toetab nende ambitsiooni pakkuda virtuaalse kaksiku (Virtual Twin) võimekust laiemale hulgale klientidele, tööstusele ja piirkonnale.”

Lisainfo:

Jan Lundström, PLM Groupi tegevjuht, +46 707 173876

Kjell-Ove Fredhjem, PLM Technology AS-i tegevjuht, +47 92 267681

www.plmgroup.eu

PLM Group

PLM Group on Dassault Systèmes SolidWorksi suurim partner Põhjamaades ja Baltikumis. Aitame tootmisettevõtetel luua digiteerimise ja väärtusahela ühendamise abil jätkusuutlikke ärimudeleid.

Anname meeskondadele teadmised ja tööriistad uuenduslike toodete loomiseks, tootmiseks ja turustamiseks. Töötame koos valdkonna juhtivate 3D-printeritootjatega nagu HP, Markforged ja 3DSystems, et luua parimaid 3D-printimislahendusi — prototüüpimisest kuni lõppkasutajatele toodetavate osadeni.

PLM Group on osa LMT Group´ist, mis on üks seitsmest valdusfirmast Liljedahl Group pereettevõttes. Oma Rootsis, Taanis, Norras, Soomes, Eestis ja Lätis tegutsevate ettevõtete abil teenindame enam kui 6000 klienti ning meie aastane käive on 41 miljonit eurot.

PLM Technology

Aktsiaseltsi PLM Technology asutas Kjell-Ove Fredhjem IBMi äripartnerina 2005. aastal, eesmärgiga pakkuda toote elutsükli halduse (PLM) lahendusi. Mõne aasta möödudes sai PLM Technology´st Norra suurim CATIA edasimüüja ja hiljem suurim SIMULIA ABAQUS edasimüüja. Juba 2014. aastal töötasid nad esimese 3DEXPERIENCE´i kliendiga. Ettevõte teenindab kliente väga erinevatest valdkondadest: meremajandus, tööstusseadmed, valitsussektor, riigikaitse, autotööstus, teadusasutused jm.

Avaldatud