PLM Group omandas ettevõtte Rand, seades sellega uued standardid innovatsioonile ja jätkusuutlikule tootearendusele

Täna, 22. Mail 2023, teatab PLM Group Soomes ja Eestis tegutseva Dassault Systèmes edasimüüja Rand omandamisest. See ühinemine tagab simulatsioonide ja kaasaegsete PLM-süsteemide edendamise, et tagada meie klientide jätkuv edu tootearendusprotsessi tervikliku lähenemisviisi kaudu.

Ligi 50-aastane ühine kogemus PLM Groupi ja Randi vahel muudab selle ühinemise loomulikuks sammuks. Põhjamaade ja Baltikumi turgudele on tagatud ulatuslik ja jätkusuutlik pakkumine olulistes ärivaldkondades. Antud tehing peegeldab PLM Groupi pühendumust uuenduslike tehnoloogiate pakkumisele ja soovi leida uudseid lähenemisviise plm-I, simulattsiooni- ja CAD-lahenduste pakkumiseks. Lisaks tugevdab see pakkumist keeruliste PLM-projektide, täiustatud simulatsiooni j CAD-lahenduste raames, mis on oluline investeering PLM Groupi kasvustrateegiasse.

PLM Groupi peadirektor Lars Green usub, et see ühinemine pakub mõlema poole klientidele konkurentsirohkel turul kindlustunnet. Ta ütleb:

“Meie kahe suurepärase ettevõtte ühinemine on võtmeosa meie pikaajalisest visionist saada juhtivaks inseneritarkvaralahenduste pakkujaks. See rõhutab veelgi meie põhendumust klientide muutuvate vajaduste rahuldamiseks Põhja- ning Baltimaades.”

Mõlema ettevõtte kombineeritud tehnilised teadmised, täiustatud lahendused ja sujuvamad protsessid tagavad nii olemasolevatele kui ka uutele klientidele kindla innovatsioonipartneri koge nende tootearunduse elutsükli jooksul.

Jari Suokase, ettevõtte Rand tegevdirektori jaoks, oli ühinemine loomulik samm õiges suunas:

“Oleme Randis tegutsenud sellel turul rohkem kui 25 aastat ja nüüd on ideaalne aeg astuda järgmine samm ning ühendada jõud PLM Groupiga. Meie ühised teadmised tipptasemel CAD-i, simulatsioonide ja PLM-I kotha kallutavad kaalukausi meie kliendi kasuks. Olen kindel, et üheskoos suudame PLM-I turule Põhjamaades ja Baltikumis positiivselt mõjuda ning olla kindel, et meie kliendid on tulevikus veelgi edukamad.”

Oma tooteportfelli veelgi tugevdades omandab PLM Group kõrgelt kvalifitseeritud professionaalide meeskonna. Neil on teadmised kõrgel tasemel insenerilahendustest nagu CATIA, SIMULIA, DELMIA ja 3DEXPERIENCE. Dünaamilisel turul annab see samm võimaluse laiendada tehnilisi pädevusi ja olla kursis klientide nõudmistega.

Edaspidi PLM Groupi ja Randi süsteemid ja protsessid ühinevad. Et tagada edaspidine koostöö ja kliendibaasi tugi, soovitame küsimuste korral meiega ühendust võtta.

Jari Suokas Randist usub, et ühinemine tagab jätkuva personaalse koostöö spetsialistide ja ettevõtte vahel:

“Meie tegevusmudel on olnud tegutseda väga kliendikeskselt ja aidata neid kõigis teadus- ja arendustegevustega seotud väljakutsetes. Jätkame ja arendame seda liini veelgi, liitudes PLM Groupiga ning lubame, et praegused ja tulevased kliendid kogevad nüüd veelgi paremat teenindust ja tuge.”

PLM Groupist

PLM Group võimestab toomisettevõtteid looma innovatsiooni. Teeme seda, muutes digitaalselt kogu väärtusahelat, integreerides iga sammu toote elutsükli, disainist järelturuni. Oleme osa väärtust lisavate edasimüüjate grupist Pronect AB. Pronecti kuuluvaid ettevõtteid ühendab üks ühine missioon: tööstuse edasiviimine Põhjamaades ja Baltikumis. 

PLM Group on väärtust lisava partnerina teinud üle 25 aasta koostööd Dassault Systèmes SOLIDWORKS-iga. Kohalike allüksustega Rootsis, Taanis, Norras, Soomes, Eestis ja Lätis, teenindame rohkem kui 6000 ettevõtet mitmes valdkonnas. 

Randist

Rand Finland Oy, Rand Simulation Oy, ja Rand Software OÜ on ettevõtted, mis on spetsialisserunud arvutipõhise projekteerimise (CAD) ja toote elutsükli juhtimisega (PLM) seotud tarkvaralahenduste ja teenuste pakkumisele. Ettevõte on Dassault Systèmesi tipptasemel tarkvaratoodete edasimüüja, sealhulgas insenerilahendused nagu CATIA, SIMULIA, DELMIA ja 3DEXPERIENCE.

Avaldatud