PLM Group´ist saab üks Dassault Systèmes’i suuremaid edasimüüjaid põhjapoolkeral

Üle 5000 kliendi Põhjamaades ja Baltikumis saavad tulevikus kasutada 3DExperience platvormi võimalusi saavutamaks äriedu ja edendamaks digitaalset koostööd.

[TALLINN, EESTI] – 04 mai, 2017 – PLM Group, Dassault Systèmes SOLIDWORKS´i edasimüüja Põhjamaades, ja Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE platvormi arendaja, teatasid täna oma partnerluse laiendamisest: PLM Group´ist saab 3DEXPERIENCE platvormi edasimüüja Taanis, Islandil, Norras, Rootsis, Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Alates tänasest on Dassault Systèmes’i täismahus digitaalne lahendus nende PLM Group’i klientide käsutuses, kes soovivad suurendada oma väärtuspakkumist uusima tehnoloogia abil ning luua uusi tooteid kiiremini.

PLM Group sündis 2009. aastal Põhjamaade mitme SOLIDWORKS´i edasimüüja liitumisel. Alates 2014. aastast on ettevõte ka tipptasemel 3D-printerite edasimüüja. PLM Group´il on Põhjamaades ja Baltikumis 17 kontorit ja 130 töötajat, kes teenindavad kliente 9 erinevas keeles. Ettevõtte aasta käive on ligikaudu 30 miljonit eurot.

Jan_Lundström

Viimastel aastatel on PLM Group´i suuremad kliendid tundnud vajadust kõikehõlmava lahenduse järele, mis ühendaks toote ja äriprotsessid ning oleks erinevatele osapooltele ühiseks tööplatvormiks. Selle platvormiga sobituvad suurepäraselt ka uued tehnilised trendid, nagu näiteks 3D-printimine.

PLM Group´i tegevjuht Jan LUNDSTRÖM selgitab: “3DEXPERIENCE platvorm peegeldab meie klientide ootusi paindlikule ja väheste riskidega lahendusele, mis on kergesti kohandatav ning tagab muljetavaldava tööefektiivsuse. Platvormi visioon ja strateegia sobivad suurepäraselt meie ambitsiooniga pakkuda oma klientidele suure lisaväärtusega teenuseid. Sel viisil saame kaasa aidata nende äri digitaalsele transformatsioonile.”

Stephen_Chadwick
“PLM Group on kõrgelt hinnatud ja usaldusväärne partner, kellega oleme koostööd teinud juba aastaid. Selle partnerluse viimine järgmisele tasemele on verstapostiks mõlemale osapoolele ning olen veendunud, et PLM Group´i kliendid saavad 3DExperience platvormist suurt kasu. On väga huvitav näha, kuidas erinevate tööstusvaldkondade ettevõtted sellest sünergiast kasu saavad,” räägib Stephen CHADWICK, Dassault Systèmes´i Põhja-Euroopa piirkonna juht.

Rohkem infot PLM Groupi väärtuspakkumise kohta: Enovia.

PLM Group

PLM Group on Põhja-Euroopa suurim Dassault Systèmes´i tarkvara SOLIDWORKS edasimüüja, mis teenindab 5000 erineva tööstusharu ettevõtet Rootsis, Taanis, Norras, Islandil, Soomes, Eestis ja Lätis. Ettevõte aitab oma klientidel suurendada tootearenduse-alast võimekust: intuitiivsed ja suurte võimalustega tarkvaralahendused loovad kolmemõõtmelisel projekteerimisel põhineva suutlikkuse välja töötada, toota, müüa, tarnida ja hooldada paremaid tooteid ning teha seda kiiremini ja tõhusamalt. Kõiki PLM Group´i lahendusi iseloomustab kiire juurutus ja lühike tasuvusaeg. Lisainfo saamiseks külasta www.plmgroup.eu.

Dassault Systèmes

3DEXPERIENCE platvormi arendaja Dassault Systèmes pakub tööriistu jätkusuutliku innovatsiooni loomiseks. Tipptasemel lahendused muudavad viisi, kuidas tooteid projekteeritakse, toodetakse ja millist tuge neile pakutakse. Dassault Systèmes’i lahendused edendavad koostööl põhinevat innovatsiooni ning laiendavad virtuaalmaailma võimalusi. Grupil on 140 riigis üle 220 000 kliendi erinevatest tööstusvaldkondadest. Lisainfo saamiseks külasta www.3ds.com.

3DEXPERIENCE, the Compass logo and the 3DS logo, CATIA, SOLIDWORKS, ENOVIA, DELMIA, SIMULIA, GEOVIA, EXALEAD, 3D VIA, BIOVIA, NETVIBES ja 3DEXCITE on Dassault Systèmes´i ja selle tütarettevõtete registreeritud kaubamärgid USA-s ja/või teistes riikides.

Võta ühendust