Põnevad muutused PLM Groupis 

Tulevikku vaadates on alati oluline meeles pidada, kust sa oled tulnud.

Üle 25 aasta on PLM Group aidanud tööstusettevõtetel innovatiivseid tooteid ja teenuseid arendada. Aastate jooksul oleme ka meie muutunud, kasvanud ja arenenud. Oleme järjekindlalt panustanud tööstuse arengusse Põhjamaades ning Baltikumis. Kuid selleks, et nii dünaamilises keskkonnas edukalt tegutseda, peame olema valmis meid ümbritsevate muutustega kohanema.

Vaadates tulevikku, näeme uusi ettevõtmisi, avastamist vajavaid uusi valdkondi ja palju suurepäraseid võimalusi innovatsiooniks. Meil on kolm uudist, mida soovime sinuga jagada.

Innovation Center – inseneride mängumaa 

Meie Innovation Center sündis soovist luua kohtumispaik loovusele. Paik, kus igaüks saab avastada, luua ja optimeerida oma tootmistegevust ning kogeda, mil moel on võimalik tuliuute tehnoloogiatega sinu äri edendada.

Rootsis Värnamos asuv Innovation Center on sillaks ideede ja tegelikkuse vahel. Kutsume kõiki huvilisi sinna tutvuma 3D-printimise võimalustega. Keskuse eesmärk on harida ja innustada meie kliente ning arendada nende tootmisprotsesse veelgi tõhusamaks.

Addinori – uus bränd meie 3D-printimise ärivaldkonnas

Meil on hea meel tutvustada Addinori, meie kõige uuemat brändi, mis on spetsialiseerunud additive manufacturing’i lahenduste väljatöötamisele. Addinor pakub 3D printereid, sinna juurde kuuluvat tehnoloogiat ja konsultatsioone, et aidata ettevõtetel laiendada oma tootmisvõimekust. Uus bränd lansseeritakse 6. mail 2024.

Addinor jätkab PLM Groupi 3D-printimise äriüksuse tööd. Sujuv üleminek uue brändi alla on tagatud kõikidele klientidele. Tähtsaim on see, et uue brändi kasutuselevõtt suurendab meie 3D-printimise meeskonna tõhusust ja loovust, andes neile vabaduse luua, uurida ja avastada selle valdkonna veel avamata potentsiaali.

Et näha Addinori edaspidist käekäiku, jälgi neid sotsiaalmeediakanaleid siin: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube

Kui soovid additive manufacturing’i võimaluste kohta rohkem teada saada ning püsida kursis valdkonna värskeimate uudistega, siis ühine meie 3D-printimise uudiskirja saajatega.


MODSIM – tootearenduse uus ajastu 

Meil on aga veel põnevaid uudiseid käesolevasse aastasse mahtunud. Sedapuhku on fookuses meie uhiuus MODSIMi tiim, nende teadmised ja oskused.

Tänu Rand Oy omandamisele on meil nüüd tehniline pädevus, millega klientide modelleerimise ja simulatsiooni vajadusi toetada. Meiega on liitunud oma ala tõelised tipud simulatsiooni valdkonnas ning koos valmistame ette põnevaid pakkumisi meie klientidele.

Nüüdsest kuuluvad meie structural simulation’i tiimi eksperdid Kilwa Ärölä, Vladimír Dospěl, Pekka Sippola, Mikko Puhakka ja Viktor Almkvist. Lisaks ka electromagnetics simulation’i valdkonna ekspert Anne Isohätälä ning 3D-modelleerimise spetsialistid: Jarno Saastamoinen ja Mikko Mutka.

Usume, et MODSIM muutub lähiaastatel üha olulisemaks ärivaldkonnaks. Töötleva tööstuse jaoks on veel palju avastamata potentsiaali, mida tundma ja rakendama õppida.

Jälgi meie sotsiaalmeedia kanaleid ja igakuist ingliskeelset MODSIM uudiskirja, et püsida valdkonnas toimuvaga kursis.

Tunned MODSIMi vastu rohkem huvi? Vaata uut videot Viktorilt, kus ta juhendab sind läbi simulatsiooni tööprotsessi kasutades selleks pilvepõhist 3DEXPERIENCE platvormi. 

Toimumas on palju head 

Meil on hea meel, et meie ettevõte areneb kiirelt. Silmapiiril paistab palju põnevat nii meie kui ka sinu jaoks. Kutsume sind võtma meiega ühendust, lugema uudiskirju ja jälgima meie sotsiaalmeedia kanaleid, et saada parem ülevaade kõigest toimuvast.

Need teadaanded on mõeldud selleks, et võiksid meis kui sinu usaldusväärses innovatsioonipartneris kindel olla.