SOLIDWORKS 2023 kolm parimat funktsiooni

Suvine aeg tähendab tavaliselt randa, kuuma ilma ning valgeid öid. SOLIDWORKSi kogukonnas teame me, et see tähendab hoopis Beetaversiooni!

Kuniks ootame ametlikku väljalaset, olen paari nädala jooksul testinud ning avastanud uut beetaversiooni. Jagan hea meelega oma nägemust SOLIDWORKS 2023 parimatest uutest funktsioonidest, mis on kõigile saadaval alatest 2022. aasta sügisest.

Säästa mitmikkeha detailidega töötades hulgaliselt aega kasutades liiguta/kopeeri käsklust

Kui oled kunagi mitmikkeha detailidega töötanud ning liiguta/kopeeri käsklust kasutanud, tead, et funktsiooni on vaja muudatuste tegemiseks muuta. Head uudised! SOLIDWORKS 2023’s on automaatselt lisatud dimensioonid, et saaksid detaili liigutada lihtsalt dimenstioone muutes – nagu kõike muud.

Dimensiooni saab kasutada ja kontrollida konfiguratsioonide, disainitabelite ja võrranditega.

Jäta lehtmetalliga töötades kalkulatsioonid ja mõõtmised vahele 

Sheet metal symmetric

Lehtmetalli puhul on nüüd valik lisada materjali sümmeetria. See tähendab, et sa ei pea enam arvutama ega mõõtma eri kaari, olenevalt sellest, kas nad paiknevad eskiisijoontest sees- või väljaspool. Nüüd keskendu vaid keskjoonele ning muuda materjal sümmeetriliseks – kõik raadiuse sees on sama suur. Päris kaval, mis?

Vähem klikke suurte koostudega töötades

Jätsin parima viimaseks, ning see funktsioon on üks mu lemmikuid. SOLIDWORKS on kuulanud meie palveid ning on nüüd komponentide laadimise protsessi automatiseerinud – tulemuseks on vähem klikke ning sujuvam tööprotsess.

Eelmises versioonis pidime otsustama, millal hakata kasutama komponentide laadimist osalise informatsiooniga (lightweight) jms. olenevalt oma kogemusest. SOLIDWORKS 2023 puhul on võimalus lasta SOLIDWORKSil automaatselt olenevalt riistvarast ja mudeli keerukusest valikud valida.
SOLIDWORKS kontrollib, kas komponente on vaja avada osalise informatsiooniga.
Enam pole seda vaja teha manuaalselt ning valida määra osalise informatsiooniga täielikult laetud andmeteks (set lightweight to resolved) või vastupidi – SOLIDWORKS kontrollib seda taustal ning saame täielikult oma disainile pühenduda.

Kuid ära muretse – kui soovid seda siiski ise kontrollida on manuaalne valik saadaval.

Pisut ekstra ‘hea teada’ infot SOLIDWORKS 2023 kohta

SOLIDWORKS kopeerimise sätete wizard on ümber nimetatud SOLIDWORKS sätete wizard’iks ning sisaldab nüüd võimalust sätteid lähtestada.
SOLIDWORKSi uut versiooni installides ja kasutades masinal, kus on ka eelmised versioonid, kopeerib uus versioon automaatselt eelmiste sätted. Nüüd on ka lihtne võimalus lähtestada algsätetele.

Tekkis sul SOLIDWORKSi kohta küsimusi? Ära pelga – võta ühendust ning oleme sulle abiks. Rohkemate SOLIDWORKS uudiste kohta hakka jälgima meie Youtube kanalit.

Vaata ka mu lühikest videot ülalmainitud funktsioonide kohta

Tahad proovida SOLIDWORKSi?

Saame sulle anda tasuta prooviversiooni, et saaksid tarkvara testida