CadON Consulting Oü nüüd PLM Group ApS kontsernis

Solid Design House A/S Taanis, MP Engineering AB Rootsis, CadON Oy Soomes, CadON Consulting OÜ Eestis ja SIA CadON Lätis on ühinenud PLM Group ApS kontserniks.

CadONi strateegiliseks eesmärgiks on alati olnud ettevõtte kasv ja parima lisaväärtuse loomine klientidele. Praeguses majandusolukorras leidsime, et riskivaba kasvu ja parima lisaväärtuse klientidele saavutame ühendades sama äriga edukalt tegelenud äriühingud. Uue äriühingu kolm omanikku on teinud tihedat koostööd üle 10 aasta, nii et lähtekoht ettevõtete funktsioonide ühendamisele on suurepärane.

PLM Groupil on laialdased ja kogenud ressursid vastamaks tegevusala kiiretele arengutele. Meie klientide äritegevuse konkurentsivõime ja tulemuslikkus peavad olema tipptasemel, et valmistatud tooted läheksid hästi kaubaks kogu maailmas. Usume, et ettevõtted, kes arendavad oma teadmisi, protsesse, tooteid ja konkurentsivõimet põhimõttel väärtus üles ja kulud alla, on ka tulevikus edukad.

PLM Group ApS pakub tarkvaralahendusi ja -teenuseid tootearenduseks ja toote elutsükli haldamiseks. PLM Grupi kliendid on tootearenduse ja tootmisettevõtted Põhjamaades ja Balti riikides. Meie eesmärk on olla parim teenusepakkuja nii väikeste, keskmise suurusega kui suurte le äriühingutele. Peame eriti tähtsaks väikeettevõttete kiirele kasvule kaasaaitamist.

Olemasolevate toodete ja teenuste arendamine ning pakkumine jätkub CadON-is endiselt, nüüd juba üle 100 inimese jõul. PLM Groupis on meil võimalus oluliselt suurendada arendustegevust ning pakkuda kiiremini ja kvaliteetsemalt uusi tooteid ja teenuseid oma klientide.

Vastan meeleldi täiendavatele küsimustele:

Timo Talvio, tegevdirektor
+358 405728287
timo.talvio @ cadon.fi