Elmo Design

  • SOLIDWORKSi tooteperekond moodustab täielikult integreeritud innovaatilise platvormi
  • Projekteerimisosakonna loodud 3D andmeid saab kasutada läbi kogu ettevõtte
  • Uued innovaatilised projektid

VÄLJAKUTSE

Inseneribüroo Elmo Design asutati 1998. aastal. Nende pakutavad teenused hõlmavad tootearendust, tööstusdisaini, mehaanilist projekteerimist ja visualiseerimist. Kuna nende klientide vajadused olid väga erinevad, soovisid nad leida universaalset tarkvara, mille abil erinevaid ülesandeid lahendada – nii jõutigi SOLIDWORKSini.

LAHENDUS

Kui Elmo Design 1998. aastal asutati, valis ettevõte projekteerimistarkvaraks SOLIDWORKS 3D CADi. Esimesed tõeliselt kliendikesksed tellimused valmisidki selle tarkvara abil ning sellest alates ei ole SOLIDWORKSi kasutuselevõttu kordagi kahetsetud.

Hetkel on Elmo Designil kolm SOLIDWORKS 3D CAD litsentsi ning kolm SOLIDWORKS PDM Professional litsentsi. Elmo Designi tööstusdisainer Niklas Drugge kasutab SOLIDWORKSi lahendusi igapäevases tootearendustöös ning hindab kõrgelt tarkvara kasutajasõbralikkust. “SOLIDWORKSiga on disaini valmistamine vastavalt kliendi soovile lihtne. Kasutajaliides on mugav ja paindlik ning võimaldab luua diaini, mis on juba tootmisvalmis. Kui rääkida tehnilisest küljest, siis feature tree võimaldab paindlikku tööd mudeliga, mille puhul ühest kehast (solid) teise liikumine on lihtne. Me kasutame ka konfiguratsioonitööriistu, näit pinnalaotust. Tarkvara on väga mitmekesine ning võimaldab säästa raha.“

„Mõnel juhul, kui klient ka ise SOLIDWORKSi kasutab, on just tarkvara olnud võtmeteguriks tehingu saamisel,“ jätkab Niklas. “Kui mõlemad ettevõtted töötavad samas tarkvaras, on kogu protsess väga ladus – ei ole vaja mõelda failide konverteerimisele või kuhugi edasi toimetamisele.”

2017. aasta kevadel investeeris ettevõte SOLIDWORKS Visualize Professional ja SOLIDWORKS MBD tarkvarasse. “Nende SOLIDWORKSi toodete abil suudame paremini teenindada kliente, kelle jaoks on oluline toote visuaalne pool”, selgitab Niklas. “Kvaliteetsed renderdused on meie jaoks väärtus, kuna tihti hindavad kliendid läbi nende ka inseneriteenuseid. Mida efektiivsem on tarkvara, seda efektiivsemat teenust saame pakkuda oma klientidele,” märgib ta.

Tooted: SOLIDWORKS 3D CAD, SOLIDWORKS PDM Professional, SOLIDWORKS MBD tarkvara, SOLIDWORKS Visualize

Industries: Kõrgtehnoloogia ja elektroonika ja Projekteerimisteenused