LED iBond

  • SOLIDWORKSi abiga jõuavad tooted kliendini kiiremini
  • Kiirem otsustamisvõimalus materjalide osas kahandab projekteerimisele ja tootmisele kuluvat aega
  • Tänu 3D-joonistele ja renderdustele on lahenduste visualiseerimine lihtne

VÄLJAKUTSE

Taani firma LED iBond tegeleb LED-valgustuse lahenduste arendamisega. Nende patenteeritud tehnoloogia on olnud kasutusel väga erinevates projektides alates riiulivalgustitest farmaatsiatööstuses kuni suurte väliprojektideni nagu sadamakaide valgustus. Ettevõtte töötajate arv on kasvanud kiiresti viielt viieteistkümnele.

LED iBond

LAHENDUS

LED iBond tehnoloogia pakub valgustuslahendusi, mis on tavalisest väiksemad, paindlikumad ja säästlikumad. Ettevõtte tooted projekteeritakse tervikuna SOLIDWORKSi tarkvara kasutades ning see võimaldab kogu arendusprotsessi hoida ettevõtte sees. Tooted jõuavad kliendini kiiremini ning 3D-joonised ja renderdused aitavad lahendusi paremini visualiseerida.

 

LED iBond kiidab SOLIDWORKSi tarkvara, kuna see on aidanud neil vähendada projekteerimisele ja toomisele kuluvat aega. Kalkulatsioonid ja joonised SOLIDWORKSi laadides, saab meeskond otsused materjalide osas teha palju kiiremini kui varem.

Lisaks on LED iBond projekteerimis- ja turundusprotsessides kasutusele võtnud SOLIDWORKS Composer tarkvara. See on visuaalse kommunikatsiooni tööriist, mis teisendab SOLIDWORKS CAD andmed kõrge resolutsiooniga ja täieliku 3D- ning suurendamisvõimekusega tootefotodeks. Tänu Composerile saab LED iBond detailseid tootedisaini pilte jagada nii klientide kui tootjatega. Kliendid saavad selge ettekujutuse, millised tooted nad saavad ning tootjad näevad, kuidas need on ehitatud.

Ühtlasi saab LED iBond nüüd oma projekte tõhusalt ka allhankijatega jagada. See vähendab tootmisvigade ilmnemise tõenäosust ning säästab nii aega kui raha.

Tooted: SOLIDWORKS 3D CAD, SOLIDWORKS Composer

Industries: Tööstusmasinad ja Tööstusseadmed