Revolve NTNU – Hooaja lõpp

Maikuus oli Revolve NTNU tiimil au esitleda oma raske töö tulemust: Aurorat. Pärast mitmeid kuid olid nad lõpuks oma disainiga lõpule jõudnud ning kõigile oli selge, et tudengid olid oma missiooni täide viimiseks tõsist vaeva näinud. Nüüd on nad jõudnud vägagi eduka hooaja lõpule ning olleks üheks nende sponsoriteks, tundsime, et tudengid väärivad väikest kajastust.   

AUTO TEEB OMAPOOLSE KUMMARDUSE ESIMESELE AUTOLE, MILLE REVOLVE NTNU KUNAGI TOOTIS: KA BOREALIS R. MÕLEMAD SAID NIME VIRMALISTE JÄRGI, NING REVOLVE TUDENGITELE TUNDUS SEE AINUÕIGE VIIS KÜMNENDAT AUTOT EHITADES SEERIA ESIMEST AUSTADA.

Julgelt katsumustele vastu

Aurora on esimene disainitud auto, mis võistleb nii juhiga kui juhita võitlusel. Katsumus, millega silmitsi seisti, oli järgmine – kuidas luua disain, mis ei teeks järeleandmisi kiiruse või kaalu osas, ning oleks suuteline võistlustel häid tulemusi tooma. Tudengid suutsid arendada täiesti uue monokoki ning nende disain sai kõige kergema võimaliku käigukasti. Ning, ärme unusta mainida, et Aurora on Revole NTNU esimene välja arendatud elektriauto.


Tahad näha, kuidas tudengid oma disainiga töötasid? Vaata siit.


Võisteldes oma klassi tipus

Pärast disaini ja ehitusega lõpule jõudmist oli Revolve tiimil aeg autot ning selle limiite testida. Nad on võistelnud mitmetel eri tudengivõistlustel ja silmitsi seisnud nii mõnegi takistusega. Nendele katsumustele mindi vastu sama jõu ja julgusega, nagu näitas tiim üles kogu protsessi käigus, mis tõi neile võiduka lõpu.

Võistlusalade punktiarvestus on jagatud kaheksasse eri vahemikku, ning nii auto kui tudengid peavad taluma karme proove. Kuigi auto hindamine käib peamiselt insenerioskuste põhjal, hinnatakse samuti äriplaani esitlust ning tootmiskulu. Õpilaste oskused tõid neile Hollandi Formula Student Inseneridisaini üritusel kolmanda koha ning sama võistluse Äriplaani Esitluse Üritusel jäid nad esikümne hulka.

Vaata 80 tuhande tunni töö tulemust

Oleme õnnelikud, et oleme saanud Revolve NTNU tiimile nende teekonnal sponsoriks olla. Vaata allolevast videost, millise tulemuse tõid 80 tuhat tundi tööd ning innovatsiooni.