Karjäär

Karjäär

Otsime pühendunud töötajaid, kes soovivad koos meie klientidega innovatsiooni edendada. Loe lisateavet PLM Groupi kui tööandja kohta, vaata meie tööpakkumisi ning kuidas kandideerida.

Vabad töökohad

Tee järgmine samm koos PLM Group´iga. Siin on meie vabad töökohad.

No open positions at the moment.

Ole osa millestki suuremast

Töötame PLM Groupis tihedalt seotud kogukonnana. Võimsad partnerid ja dünaamiline äri loovad sulle inspireeriva ja väljakutseid pakkuva keskkonna, mis omakorda on toetatud meie asjatundlike kolleegide poolt.

Meid motiveerib äri kasv ja isiklik kasv. Loome koos klientidega innovatsiooni. Pakume ettevõtetele uusi ja jätkusuutlikke tehnoloogiaid ja teenuseid, mis võimaldavad uuendusi. See on meie klientide edu, mis inspireerib meid edasi õppima ja olema oma tegevuses parim.

Pakume paindlikku ja pingevaba õhkkonda kombineerituna väljakutseid pakkuvate rollidega, et luua keskkond, mis on ühtlasi lõbus ja rahuldust pakkuv. Liitud kvalifitseeritud ekspertide tiimiga erinevates valdkondades, sealhulgas: tehniline tugi, müük, turundus, juhtimine, 3D-printimine ja muud. 

Alates 2018. aastast oleme osa LMT Group-ist, mis Skandinaavias ja Baltimaades annab tööd enam kui 300 inimesele.

41M

Käive

145

Töötajat

9

Keelt

6

Riiki

Meie ettevõtte kultuur:

TEGUTSEME EDU NIMEL

Seame esikohale klientide vajaduste eest hoolitsemise. Mitte ainult tarkvara, vaid kogu meie kompetentsi abil. Just see kombinatsioon loob meie klientidele väärtust ja aitab neil edu saavutada. Usume, et kui meie klientide ärid on edukad, oleme seda ka meie.

MEID JUHIB KIRG

Kirg on see, mis meid hommikuti voodist üles ajab; just see, mis paneb meid esmaspäevi ootama. Me tõesti armastame seda, mida teeme. Üllatame oma kliente lahenduste ja tulemustega, mida nad poleks osanud oodata. Panustame oma südame kõigesse, mida teeme. Läheneme uutele võimalustele hingega ja entusiastlikult, andes endast alati parima.

PÜHENDUNUD TULEMUSTELE

Meie edu määravad tulemused, mida oma klientidele toome. Võtame vastutuse tulemuste eest. Oleme intensiivselt keskendunud väärtuse loomisele. Teeme seda kuulates oma kliente, mõistes nende vajadusi ja tehes kõvasti tööd, et ületada ootusi.

JULGUS ÕNNESTUDA

Suurim risk, meie jaoks, on teha mitte midagi. Teame, et kui me ei aja taga seda, mida tahame, ei saa me seda kunagi. Kui ei küsi, ei saa ka kunagi jaatavat vastust. Ainus viis, kuidas võitu saavutada, on julgeda pidada lahingut ja julgeda ebaõnnestuda. Sest iga ebaõnnestumine on ka võimalus õppida. Ja see muudab meie edu palju magusamaks.

ARENG IGA PÄEV

Tahame olla oma tegevustes parimad. Tahame olla eeskujuks. Soovime laiendada oma teadmisi. Soovime leida uusi võimalusi endale ja oma klientidele. Selleks peame pühendama aega pidevale õppimisele, arenemisele ja teadmiste jagamisele – nii üksteise kui ka klientidega – iga päev ja kõiges, mida teeme.

MIKS TÖÖTADA PLM GROUPis?
 • Äri kasv
 • Tõesed ettevõtte väärtused
 • Kohalikud kontorid 6 riigis
 • Uuendusmeelsed ja inspireerivad kliendid

SINU KARJÄÄR
 • Töötad koos teiste ekspertidega
 • Ühitad tööalased ja personaalsed eesmärgid
 • Õpid kohalikelt liidritelt
 • Kasvatad oma professionaalset võrgustikku
 •  Sertifikaadid

SOTSIAALSED EELISED
 • Paindlikud töötamise võimalused
 • Töö ja vaba aja tasakaal
 • Pidev õppimine
 • Lõbus ajaveetmine töö kõrval

Liitu meiega

Saada meile oma CV ja motivatsioonikiri (pdf)

Mida räägivad meie töötajad

"PLM Groupis töötamine on avanud mulle täiesti uue inseneri- ja disainimaailma, pannes mind meid ümbritsevaid objekte nägema uuel viisil. Innovatsioon on tõesti meie igapäevatöö keskmes. Aktiivne tegutsemine tehnoloogiavaldkonnas loob dünaamilise ja inspireeriva keskkonna andes suurepärase võimaluse olla kursis tööstusvaldkonna uudistega. Viimaste aastate jooksul olen kohanud palju põnevaid esinejaid, uuenduslikke ideid ja kontseptsioone. Mul on hea meel kuuluda rahvusvahelisse, oma ala ekspertide tiimi."

Meie kontorid

Meil on kontorid Rootsis, Taanis, Norras, Soomes, Eestis ja Lätis.
Meie peakontor asub strateegilises sõlmpunktis Rootsis Malmös ja töötab keskusena kõigi 17 kontori jaoks.

Miks meie

Saavutad muljetavaldavaid tulemusi ja tood oma tooted meie teadmiste ja tehnoloogia abil kiiremini turule.

Teadmised otse sinu postkasti

Ära jää ilma unikaalsetest ekspertnõuannetest, parimatest praktikatest ja eripakkumistest – otse sinu postkasti. Registreeri juba täna!