Meist

Meist

Meie ettevõte sündis 3D-disainist rohkem kui 25 aastat tagasi. Täna on meie kutsumus võimestada inimesi ja ettevõtteid looma innovatsiooni. See on põhjus, miks eksisteerime.

41M

Käive

175

Töötajat

9

Keelt

6

Riiki

PLM Groupist

Meie missiooniks on inimeste ning tootmisettevõtete innovatsiooni võimendamine. Teeme seda kogu teie väärtusahelat digitaalselt ümber kujundades, integreerides toote elutsükli kõik etapid disainist tootmiseni.

Innovatsioonipartnerina toetame oma kliente mitmetes tööstusharudes. Oleme Dassault Systèmes SOLIDWORKSiga väärtust lisava partnerina koostööd teinud üle 25 aasta. Meie 3D-printimise osakond teeb koostööd maailma juhtivate 3D-printimise ettevõtetega, võimaldades meil pakkuda oma klientidele uusimaid ja parimaid tehnoloogiaid.

PLM Group on osa Pronectist – see on sõltumatute ettevõtete grupp, millel on üle 7000 tööstuskliendi. Pronect arendab tööstust ühendades tehnoloogia oskustega. Pronecti peakontor asub Rootsis Värnamos ning on esindatud seitsmes Skandinaavia ning Baltikumis asuvas riigis. Pronect on osa pereettevõttest Liljedahl Group.

Kas oled valmis oma teekonda alustama?

Meie kohalikud ekspertide meeskonnad ja ülemaailmsed partnerlussuhted on teie teenistuses.

Kontorid

Oled alati teretulnud meie kontoritesse. Siin saad osa võtta koolitustest ja seminaridest.

Meie tiim

Meie ettevõte koosneb pühendunud, uudishimulikest ja asjatundlikest inimestest, kes annavad endast parima, et leida sulle kõige sobivam lahendus.

Jätkusuutlikkuse raport

Jätkusuutlikku tööd arendades ja tugevdades loome väärtust oma klientidele, töötajatele ja teistele sidusrühmadele. Jätkusuutlikuma ühiskonna arengusse panustamine on meie pikaajalise strateegia oluline osa ja loob rohkem ärivõimalusi Pronectile, mis on sõltumatute ettevõtete grupp – PLM Group, Ravema, Din Maskin.

Meie ettevõte - PLM Group

Meie ajalugu

Olles turul juba üle 25 aasta, on meil lugu, mida rääkida.

PLM Group History

2024

PLM GROUP TÄNA

Tänaseks on meie 175-liikmelisest eksperdist koosneva ning aina kasvava meeskonnaga ettevõtte missiooniks võimaldada klientidel innovatsiooni võimendada. Pakume ettevõtetele parimaid teadmisi, tööriistu ning inspiratsiooni, et võimaldada neil saada kasu digitaliseerimisest ja jätkusuutlikkusest. Võimaldame kohalikku tuge ja ülemaailmseid teadmisi meie partnerluse kaudu Dassault Systèmesi ja maailma juhtivate 3D-printimise tootjatega.
2023

OMANDAB AXELENT SOLUTIONS AB KLIENDIBAASI

OMANDAB AXELENT SOLUTIONS AB KLIENDIBAASI

PLM Group omandab kliendibaasi Axelent Solutions AB-lt, kes on maailmas üks juhtivatest ettevõtetest turvalahenduste valdkonnas.

 

“Oma kliendibaaside ühendamine tähendab paremat kliendituge ning koolituste pakkumise võimalusi, et tagada meie klientidele tipptasemel teenindus. Lisaks võimaldab laiendatud võimekus arendada innovatiivseid lahendusi, mis toovad otsest kasu just eelkõige sulle meie kliendina.” – Lars Green, tegevjuht, PLM Group

2023

OMANDAB ETTEVÕTTE RAND

OMANDAB ETTEVÕTTE RAND

Rand on spetsialiseerunud arvutipõhise disaini (CAD) ja toote elutsükli haldamisega (PLM) seotud tarkvaralahenduste ja teenuste pakkumisele.

 

 

“Meie ühised teadmised tipptasemel CAD-i, täiustatud simulatsioonide ja PLM-i kohta kallutavad kaalu meie kliendi kasuks.”  – Jari Suokas, Managing Director in Rand

2023

OMANDAB NORRA CAE CONSULT SCANDINAVIA AS

OMANDAB NORRA CAE CONSULT SCANDINAVIA AS

Alates 1991. aastast on CAE Consulting Scandinavia pakkunud Norra klientidele mehaanilisi projekteerimislahendusi.

 

“Usaldame ettevõtte ja oma kliendid kvalifitseeritud, stabiilse ja usaldusväärse omaniku kätte. CAE Consult Scandinavias mõistame areneva turu hetkeolukorra tõttu vajadust suuremate mängijate järele. Ühinemine PLM Groupiga võimaldab meil nii klientidele kui ettevõtte meeskonnale veelgi suuremat väärtust pakkuda.” –
Lars Kvendbø, founder of CCS

2021

OMANDAB NORRA PLM TECHNOLOGY AS´I

OMANDAB NORRA PLM TECHNOLOGY AS´I

PLM Group omandab Norra 3DEXPERIENCE´i edasimüüja PLM Technology AS.

 

 

“PLM Group soovib anda kõigile oma klientidele ligipääsu täiustatud simulatsioonide oskusteabele.”
– Jan Lundström, tegevjuht, PLM Group

2020

OMANDAB TAANI TEAMWORKS A/S-i

OMANDAB TAANI TEAMWORKS A/S-i

Teamworks kindlustas meie positsiooni Taani turul ning tõi PLM Groupi veelgi enam kohalikku kogemust ja teadmisi.

 
“Usume, et mõlema ettevõtte pikaajalise kogemuse ning tugeva kultuuri liitmisel saame klientidele pakkuda veelgi paremat teenust.”
– Henrik Østergaard, Country Business Manager,
PLM Group

2018

SAAB OSAKS LMT GROUPist

SAAB OSAKS LMT GROUPist

Liljedahl Group asutati 1982. aastal ning täna kuulub sinna seitse valdusettevõtet käibega 12 miljardit.

 

“Koostöös LMT Groupiga saame luua ja pakkuda oma klientidele Industry 4.0 ja digiteerimise lahendusi.”

– Jan Lundström, CEO PLM Group.

2016

OMANDAB NORRA PRONOR AS-i

OMANDAB NORRA PRONOR AS-i

PLM Group omandas ProNor AS-i ning saavutas kohalolu kõigis põhjamaades.

 

“On hea teada, et jätan oma ettevõtte ja kliendid suurte kogemustega, usaldusväärse ja stabiilse partneri hoolde.”
– Jan Erik Iversen, CEO, ProNor

2015

PEAKONTOR MALMÖS

PEAKONTOR MALMÖS

Meie peakontor asutati Malmösse selle strateegilist asukohta silmas pidades ning see on sõlmpunktiks meie kõigile 17 kontorile.

2014

ME SÕIDAME 3D-PRINTIMISE LAINEHARJAL

ME SÕIDAME 3D-PRINTIMISE LAINEHARJAL

Oleme uhked partnerluse üle tööstuse juhtivate 3D-printimise gigantidega HP, 3D Systems ja Markforged, tänu millele saame klientidele pakkuda veelgi laiemat valikut 3D lahendusi.

2009

SÜNNIB PLM GROUPi BRÄND

SÜNNIB PLM GROUPi BRÄND

Skandinaavia ja Baltikumi turgude silmapaistvamad ja tugevamad mängijad ühinesid ning sündis PLM Group. Meist sai enam kui 100 töötajaga suurim tootearenduslahenduste ja -teenuste pakkuja põhjamaade turul. Loe iga ettevõtte kohta eraldi allpool.

2007

SIA CADON

2005

CADON CONSULTING OÜ

2001

CADON OY

1998. aastal asutati Soomes firma, mille eesmärgiks oli müüa SOLIDWORKSi tarkvara kohalikul turul. Sellest ettevõttest sai alguse CadOn OY, ametliku sünniaastaga 2001.

1996

SOLID DESIGN HOUSE A/S

SOLIDWORKS Design House alustas Taanis SOLIDWORKS 3D CADi tutvustamist kõigest kuus kuud pärast seda, kui Jon Hirschtick ja tema tiim teedrajava projekteerimistarkvara Ameerikas turule tõid.

1991

MP ENGINEERING AB

Rootsi MP Engineering asutaja Martin Poulsen läks konsultatsiooniteenuste pakkumiselt CAD-lahenduste müügile üle 90-ndate alguses. 1994. aastal sai ettevõttest SOLIDWORKSi edasimüüja.

Miks meie

Saavuta muljetavaldavaid tulemusi ja too oma tooted meie teadmiste ja tehnoloogia abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Räägime hea meelega teie eesmärkidest ning sellest, kuidas neid saavutada. Võtke ühendust ning oleme teie jaoks olemas igal sammul edu suunas.