Oled vaid sammu kaugusel sellest, et muutuda tõeliselt efektiivseks ettevõtteks

“PLM-lahenduse juurutamine võtab palju aega, kuid me soovime tulemusi KOHE.”

“Me mõistame PLM-strateegia ja -lahenduse kasulikkust, kuid meil ei ole selleks piisavalt rahalisi ressursse.”

“Oleme mures töökatkestuste pärast ning kahtleme, kas PLM-lahendus ikka toetab juba juurutatud äriprotsesse.”

Arusaadavalt tõstatuvad PLM-strateegia rakendamisega mitmed küsimused ning võimalikud murekohad.

Et see kõik aega ja vaeva väärt oleks, peab PLM-lahendus olema kergesti rakendatav ning kogu organisatsioonile kasu tooma. Ja mis kõige olulisem – see peab kiiresti ära tasuma.

Juhul, kui PLM-lahenduse juurutamine võtab 3-4 aastat aega ning nõuab palju raha, võib see hoo hoopis maha võtta. Olulised võimalused jäävad kasutamata ning võid konkurentidest maha jääda.

Kuid, kas sul on valikut? Sa kas kirjutad, hambad ristis, alla lepingule, mis lubab hüvesid tulevikuks, või istud käed rüpes, ja riskid ikkagi sellega, et jääd esiliigast välja.

 

…Kuid on olemas ka kolmas võimalus – Smart PLM.

SmartPLM-logo

Smart PLMi kontseptsiooni iseloomustab kiire juurutus ja lühike tasuvusaeg. See on „bottom up“ lähenemine, mis võimaldab PLM-võimekuse ülesehitamist samm-sammult. See tähendab lahendusi sinu tootearendusprotsessi iga etapi jaoks. Smart PLM-ga oled kindlal teel efektiivsema ettvõtte suunas. Vaata seda videot, et saada ülevaade, kuidas Smart PLM toetab innovatsiooni ning loob sinu ettevõttele olulise konkurentsieelise.

 

 

Mitte mingeid riske, ainult kasu! Smart PLM-iga ehitad PLM-võimekuse üles samm sammu järel – lahenduste kaudu igaks tootearenduse etapiks. Nii väldid võimalust, et projekt kujuneb liiga pikaks või ületab eelarvet.

 

Odavamalt, kiiremini ja paremini

Smart PLM teeb sinu tootmisprotsessis imesid. See tugevdab koostööd meeskonnas ning tähtaegadest kinni pidamine muutub lihtsamaks. Timmitud tootmisliiniga saad luua kvaliteetseid tooteid ning seda alati konkurentsivõimelise hinnaga. Vaata rohkem videost.

 

 

Kuidas saavutada konkurentsieelis hangete kaudu

Smart PLM annab sulle kontrolli hankeprotsessi üle. See võimaldab kaasata tarnijad ostuprotsessi varem ning saada kiiremaid ja täpsemaid hinnapakkumisi. Saad tooted turule tuua madalamate hindadega ja kiiremini kui oodatud, ning saavutad eelise konkurentide ees. Vaata rohkem videost.

 

Inseneridel on järsku innovatsiooni jaoks rohkem aega

Smart PLM-i abiga saad olemasolevaid disaine taaskasutada, samuti väheneb vajadus prototüüpide järele. Kui inseneride töökoormus selle võrra väheneb, jääb neil piisavalt aega innovatsiooni loomiseks. Mida see tähendab sinu ettevõttele? Seda, et saad uued tooted turule tuua kiiremini. Vaata rohkem videost.

 

Rohkem võite turunduse ja müügi tiimile

Hoolimata sellest, kui suur on ettevõte, saad nüüd tuua tõeliselt suuri tulemusi. Kiirem ning sujuvam toodete turule toomine võimaldab võita rohkem tehinguid ning saavutada suuremat kasumlikkust. Vaata rohkem videost.

 

Kasu müügijärgsest tegevusest

Mis oleks, kui saaksid vajalikke varuosi toota hoopis 3D-printimise abil? Mis oleks, kui saaksid kiiresti luua tootedokumentatsiooni ja kasutusjuhendeid? Mis oleks, kui kliendid saaksid kerge vaevaga tellida varuosi online? Smart PLM-iga saad. Vaata rohkem videost.

 

Oleme siin, et aidata

Posted in

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.