Inkubaatoritele

Inkubaatoritele

Kas jagad oma ressursse, sealhulgas projekteerimistarkvara idufirmadega? Siis vali koheselt õige tarkvara, et nii inkubaatori kui ka idufirmade äri võiks õide puhkeda.

Aita ettevõtetel oma tooteid arendada

Kas tegutsed ettevõtlusinkubaatoris või mõnes muus asutuses, kes toetab algajaid väikeettevõtjaid oma ideede elluviimisel? See võib vahel väljakutseterohke eesmärk olla, kuid meil on sulle lahendus. SOLIDWORKS toetab inkubaatoreid võimaldades kasutada 3DEXPERIENCE platvormi, SOLIDWORKS 3D CADi, Simulationit ja tehnilise kommunikatsiooni tööriistu. Nende vahenditega saadki aidata iduettevõtetel oma äriteekonnal järgmiseid samme astuda.

Tarkvara, koolituste, nõustamise ja koosturundamisega saad pakkuda iduettevõtetele hindamatuid teenuseid. Lisaks ettevõtjate töö lihtsustamisele kutsub see pakkumine ka rohkem huvilisi sinu inkubaatorisse.

Kuidas alustada?

Alustamiseks tuleb täita inkubaatori avaldus. Pead olema inkubaator või muu asutus, kes toetab alustavaid väikeettevõtjaid ja idufirmasid oma riistvara arendamise äriteekonnal (näiteks SEED/VC fondid), et osaleda 3DEXPERIENCE Works for Startups-Accelerator & Incubator Sponsorship programmis.

Kandideeri julgelt, sest vaid nii saad võimaluse kasutada meie koosturundamise võimalusi, teadmisi ja SOLIDWORKSi tooteid ja teenuseid.

Kui sul on küsimusi, võta palun ühendust meie Early Engagement tiimiga.

Lisalugemine

12+

disaini- ja projekteerimistoodet

31,000+

koolide & teadusasutuste klienti üle maailma

80%

inseneriharidust pakkuvatest koolidest kasutab SOLIDWORKSi

17+

akadeemilist sertifikaati

Miks meie

Saavuta muljetavaldavaid tulemusi ja too oma tooted meie teadmiste ja tehnoloogia abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Räägime hea meelega su eesmärkidest ning sellest, kuidas neid saavutada. Võta ühendust ning olemeainu jaoks olemas igal sammul edu suunas.