Tudengitele

Tudengitele

Ole kindel oma oskustes ja teadmistes tänu õigetele tööriistadele. Õppides 3D-modelleerimist 3DEXPERIENCE EDU abil teed esimese sammu eduka tuleviku poole.

Õpi parima tarkvaraga & jõuad konkurentidest ette

Unistad edukaks projekteerijaks saamisest? Õige tarkvara ja võrgustik on sel teekonnal võtmetähtsusega. Parima CAD-tarkvaraga õppides oled selle poole teel. Tudengitele mõeldud 3DEXPERIENCE EDU avab sulle kõik SOLIDWORKSi võimalused nii pilves kui ka desktopi versioonis SOLIDWORKS Education Edition. See on kõige levinum 3D-tarkvara, mida ülikoolides kasutatakse. Lisaks töötavad SOLIDWORKSiga ettevõtted üle kogu maailma.

Tudengitele mõeldud ligipääsuga saad neid töövahendeid kasutada kus tahes – ülikoolis, ühikas, kodus või mujal.

Suhtle teistega oma valdkonnas
Tahad jagada teadmisi, ideid ja disaine teistega oma valdkonnas? Oleme loonud eksklusiivse veebikommuuni, kus saad veelgi rohkem end arendada ja suhelda nii valdkonna tegijatega kui ka meie tehniliste ekspertidega.

Näita oma oskuseid tulevastele tööandjatele sertifikaatidega.
3DEXPERIENCE EDU tudengiprogrammiga ei kogu saa ainuüksi oskuseid tulevikuks vaid saad ka neid samu oskuseid tõendavaid sertifikaate omandada.

Kuidas seda lahendust saada?

Sinu ülikoolil juba on SOLIDWORKS Education:
Saad tudengina koheselt lahendusele ligipääsu. Võta ühendust oma õppejõuga ning ligipääsu saamiseks küsi temalt litsentsikoodi.

Sinu kool veel ei kasuta SOLIDWORKS Educationit:
Võta meiega ühendust ja aitame sul integreerida see lahendus oma õppetöösse.

Pilvepõhise 3DEXPERIENCE tudengitele mõeldud lahenduse jaoks külasta 3DS veebilehte.

Liitu kogukonnaga

Kas teadsid, et meil on 3DEXPERIENCE platvormil oma kogukond?

Kui sul on tudengina ligipääs ehk Student Access, saad liituda 3DEXPERIENCE Edu | PLM Group | Students kogukonnaga. Seal saad jagada oma ideid ja disaine teiste tudengitega ning ehitada oma erialast võrgustikku.

Mida räägivad meie kliendid

“Kasutasin SOLIDWORKSi ülikoolis, mistõttu see oli minu jaoks iseendastmõistetav valik ka Baseris. Võtsin PLM Groupiga ühendust, et uurida, kas leidub mõni lahendus, kus saaksime SOLIDWORKSi tasuta kasutada. Nad pakkusid idufirmadele mõeldud litsentsi, mis oli meie jaoks ideaalne.”

Lisalugemine

  • Baser

    Baser disainib ja toodab päikesevarjude aluseid. SOLIDWORKS aitas neil tõhustada koostööd tarnijatega. Väljakutse Varajases faasis idufirmad seisavad äärmiselt raskete valikute ees. Raha kaasamiseks on vaja leida esimesi kliente, kuid oluliste …

  • ClampOn

    ’’Suurim õppetund on meile olnud SOLIDWORKSi ja PDMi kasutuselevõtt. Oleme tõhustanud tooteandmehaldust ja loonud uued protsessid. PDM on meid oluliselt aidanud.’’

12+

disaini- ja projekteerimistoodet

31,000+

koolide & teadusasutuste klienti üle maailma

80%

inseneriharidust pakkuvatest koolidest kasutab SOLIDWORKSi

17+

akadeemilist sertifikaati

Miks meie

Saavuta muljetavaldavaid tulemusi ja too oma tooted meie teadmiste ja tehnoloogia abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Räägime hea meelega su eesmärkidest ning sellest, kuidas neid saavutada. Võta ühendust ning olemeainu jaoks olemas igal sammul edu suunas.