Tudengitele

Tudengitele

3D-modelleerimise õppimine õigete tööriistadega alates esimesest päevast garanteerib asjatundlikkuse.

SOLIDWORKS tudengitele

Õppides parima tarkvara abil, saavutad konkurentsieelise tulevikuks

Tahaksid saada parimaks projekteerijaks? Vali parim projekteerimistarkvara juba õppides. 3DEXPERIENCE for EDU toob sinuni SOLIDWORKSi võimalused pilveplatvormil, desktop-lahendus SOLIDWORKS Education Edition on levinuim 3D-tarkavara ülikoolides.

Tudengi ligipääsuga saad neid tööriistu kasutada kõikjal – nii ülikoolis, kodus kui mujal.

Kuidas saada ligipääs?

Kui su koolil või ülikoolil on juba SOLIDWORKS Education olemas, saad seda õpilasena kasutada. Võta ühendust õppejõuga, kes annab sulle litsentsikoodi, mis tagab kohese ligipääsu.

Juhul, kui su kool või ülikool ei kasuta veel SOLIDWORKS Educationali, võta meiega ühendust ning aitame sinu koolil või ülikoolil kasutamisega alustada.

Kui soovid saada rohkem teada pilvepõhiste 3DEXPERIENCE lahenduste kohta tudengitele, külasta 3DS veebilehte.

SOLIDWORKS tudengitele

Liitu kogukonnaga

Kas teadsid, et meil on 3DEXPERIENCE platvormil oma kogukond?

Kui sul on Student Access, saad liituda 3DEXPERIENCE Edu | PLM Group | Students kogukonnaga, kus saad jagada oma ideid ja disaine teiste tudengitega ning ehitada üles oma professionaalset võrgustikku.

Mida räägivad meie kliendid

“Kasutasin SOLIDWORKSi ülikoolis, mistõttu see oli minu jaoks iseendastmõistetav valik ka Baseris. Võtsin PLM Groupiga ühendust, et uurida, kas leidub mõni lahendus, kus saaksime SOLIDWORKSi tasuta kasutada. Nad pakkusid idufirmadele mõeldud litsentsi, mis oli meie jaoks ideaalne.”

Lisalugemine

  • Baser

    Baser disainib ja toodab päikesevarjude aluseid. SOLIDWORKS aitas neil tõhustada koostööd tarnijatega. Väljakutse Varajases faasis idufirmad seisavad äärmiselt raskete valikute ees. Raha kaasamiseks on vaja leida esimesi kliente, kuid oluliste …

  • ClampOn

    ’’Suurim õppetund on meile olnud SOLIDWORKSi ja PDMi kasutuselevõtt. Oleme efektiivistanud tooteandmehaldust ja loonud uued protsessid. PDM on meid oluliselt aidanud.’’

12+

disaini- ja projekteerimistoodet

31,000+

koolide & teadusasutuste klienti üle maailma

80%

inseneriharidust pakkuvatest koolidest kasutab SOLIDWORKSi

17+

akadeemilist sertifikaati

Miks meie

Saavuta muljetavaldavaid tulemusi ja too oma tooted meie teadmiste ja tehnoloogia abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Räägime hea meelega teie eesmärkidest ning sellest, kuidas neid saavutada. Võtke ühendust ning oleme teie jaoks olemas igal sammul edu suunas.