PLM Group avas 3D printimise labori

Selle aasta detsembris avas PLM Group 3D printimise labori, kus võib näha nii personaalseks kui professionaalseks tarbeks loodud 3D printereid ning tootmise 3D printereid. Siin on eksponeeritud prindinäidised, klientidel on võimalik tutvuda 3D printimise erinevate tehnoloogiatega, 3D printimist näha ja õppida.

Nüüd kui kogu 3D Systems-i printerite seeria on esindatud, saame pakkuda suurel hulgal erinevaid ja terviklikke lahendusi, kuidas viia ideed projektist prototüübini ning prototüübist printimiseni.


Meie 3D printerid
 

CubePro on 3D printer, mis sobib kasutamiseks kontseptsiooni ja arenduse etapis. See võimaldab printida PLA & ABS plastikut ja nailonit ning prindiaeg on lühike. CubePro võimaldab ka värviprinti ning seda on võimalik tellida 1, 2 või 3 prindipeaga. Sobib hästi algajatele ja väikesemahulisteks prinditöödeks.


Projet 4500 on värviprinter professionaalseks kasutuseks. Osa- ja tugimaterjalina kasutatakse plastikpuudrit ning printer on hea töövahend igale tööstusele, kus on vaja printida koheselt kasutatavaid, paindlikke kuid tugevaid, sileda pinnaga osi.
Projet 3500 professionaalne printer kasutab osa materjalina vedelat plastikut ja tugimaterjalina vaha. Sobib kasutamiseks väga täpsete, detailsete mudelite puhul, funktsionaalsuse kontrollimiseks ja prototüüpide valmistamiseks valuvormide tegemisel. Projet 3500 märksõnadeks on tugevus ja kestvus, vastupidavus kõrgele temperatuurile, stabiilsus ja veekindlus.


PLM Groupi 3D printimise tiim

Henrik Larsen
Müügijuht Skandinaavias ja Baltikumis
Telefon: +45 22108084
E-post: henrik.larsen@plmgroup.eu

Henrik Larsen on töötanud ligi 15 aastat kliendihaldurina 2D printerite valdkonnas ning omab väga laia kogemustebaasi töötamisel nii väike- kui suurettevõtetega. Tema eelmine positsioon oli IT-ettevõttes, mis tegeleb Windowsi litsentside ja infoturbega, hangete ja konsultatsioonidega. Henrikul on 4-aastane müügijuhi kogemus ja PLM Groupiga liitus ta 2014. aasta oktoobris, et ehitada üles ettevõtte 3D-printimisega tegelev äriüksus.

Liitusin PLM Groupiga, kuna see on suurepärane võimalus töötada 3D printeritega, millel on suur arengupotentsiaal nii täna kui tulevikus. Mind motiveeris väljakutse ehitada üles uus äriüksus ning jätta oma jälg selle kontseptsiooni ja arengusse.” – Henrik Larsen, müügijuht Skandinaavias ja Baltikumis

Henrik V. Larsen
Tehnilise teeninduse juht Skandinaavias ja Baltikumis, 3D Printing
Telefon: +45 24297664
E-post: HenrikV.Larsen@plmgroup.eu

Henrik V Larsen on töötanud 12 aastat mehaanikainseneri/ tootmise toena Hiinas. Viimase 5 aasta jooksul on tema peamisteks tööülesanneteks olnud hanked, allhankijate koolitamine ning erinevate tootmisüksuste käivitamine Hiinas ja Euroopas.

Henrik V Larsen liitus PLM Groupiga 2014. aasta detsembris eesmärgiga ehitada üles 3D printerite üksuse tehnilise teeninduse osakond.

3D printimise turg Euroopas areneb kiiresti ning potentsiaal müüa 3D printereid koos tipptasemel tehnoloogiliste lahendustega tegi otsuse PLM Groupiga liituda minu jaoks lihtsaks.” – Henrik V. Larsen, tehnilise teeninduse juht Skandinaavias ja Baltikumis.

Info ja pakkumise saamiseks võta meiega ühendust