PLM Group toetab Eesti suurimat robotivõistlust!

Robotex 2012 toimub Tallinna Tehnikaülikooli koordineerimisel ning koostöös Tartu Ülikooli ja Eesti Infotehnoloogia Kolledžiga 23.-25. novembril TTÜ Spordihoones.

Huvitav üritus leiab aset kaheteistkümnendat korda. Läbi aegade on võisteldud erinevatel aladel: joonejärgimises, labürindi läbimises, võrkpallis, köieronimises, toa koristamises, jalgpallis ja teistes ülesannetes. Võistelnud on osalejaid mitmetest Eesti gümnaasiumidest ja ülikoolidest, ettevõtetest ning välismaalt. 


Selle aasta võistlused toimuvad erinevatel  aladel ja jagunevad  klassideks. Vaadata saab robotite jalgpalli, joonejärgmist ja sumo võistlusi. Lisaks leiab aset suur Tehnoloogianäitus, kus eksponeeritakse uusi põnevaid ja kasulikke tehnoloogiaid ning projekte. Väljapanekutest eksponeeritakse näiteks pommirobotit, helikoptereid kui ka 3D printereid. Üritus on kolmepäevaline, mille käigus saab kogeda adrenaliinirohkeid elamusi, avastada vingeid tehnoloogiaid ning saada osa robotite hingeelust.


Üritusel on avatud ka mitmesugused töötoad, mis on seotud robootika, disaini, ettevõtluse ja muu huvitavaga. Robotexi raames toimub ka joonistus-, foto- ja videokonkurss, kus auhinnafondi suuruseks on üle 700€. Samuti oodatakse hakkajamaid osa võtma töötubadest.

PLM Group jagab ürituse raames õpilastele SolidWorks Student Design Kit (SDK) plaate ja litsentsikoode. Seda plaati on võimalik ka ise alla laadida. 
Lisaks saavad 25  võitluse esimest Student Access DVDd
Vaatama on oodatud kõik. Üritus on tasuta. Rohkem infot leiate ka Facebook’st