SOLIDWORKS 2017

SOLIDWORKS 2017 SEMINAR

Avastad tarkvara uued omadused ja tööriistad

Registreeri

landingpage (2)


SOLIDWORKS 2017 on tulekul

 

 

 

⇒ Vaata videot PLM Groupi eelmise aasta uue versiooni seminarist

 

INNOVATSIOON– SOLIDWORKS 2017 võimaldab kasutada uusi kiiresti arenevaid tehnoloogiaid nagu PCB disain, elektro-mehaanika ja asjade internet. See loob eeldused nii suurepärase disaini loomiseks kui tooteinnovatsiooniks.

DISAIN– Tarkvara suurem jõudlus ja tõhusad projekteerimistööriistad võimaldavad teha töö ära kiiremini ja nutikamalt.

TESTIMINE– SOLIDWORKS annab vahendid disaini visualiseerimiseks, analüüsimiseks ja testimiseks juba enne esimese prototüübi valmimist.

KOOSTÖÖ Tarkvara võimaldab töötada ka kolmanda osapoole andmetega. Kõiki 3D mudeleid saab nüüd avada SOLIDWORKSi keskkonnas.

ANDMETE HALDAMINE– Tõhus andmehaldus kiirendab töövoogu ning aitab kaasa sinu äri edule.


Vaata seminari AJAKAVA

ja registreeri osalema siin:

SOLIDWORKS 2017 seminar 14. oktoobril Tallinnas

Miks osaleda SOLIDWORKS 2017 seminaril?

Tule seminarile, et näha, kuidas tootearendusprotsessi SOLIDWORKS 2017 abiga veelgi tõhusamaks muuta. Ükskõik, kas oled SOLIDWORKSi kasutaja ja soovid infot uute omaduste kohta, või uudistaja, kes vajab teavet 3D CADi rakendamiseks oma ettevõttes, SOLIDWORKS 2017 seminar on parim paik teadmiste ammutamiseks.

Vaata, mida SOLIDWORKS 2017 sisaldab

Saad osa live esitlustest ning näed, kuidas luua suurepärast disaini. SOLIDWORKSi mugav ja kergesti kohandatav kasutajaliides tagab, et tarkvara on uutele kasutajatele lihtsalt omandatav.

Saa tuttavaks teiste SOLIDWORKSi kasutajatega

Saad suhelda SOLIDWORKSi ekspertide ja teiste kasutajatega. Tee end kuuldavaks – küsi küsimusi ja saa vastuseid.

Avasta uusi lahendusi

Avastad integreeritud lahendused ning saad teada, kuidas SOLIDWORKSi lisad (add-ins) võimaldavad suurendada võimekust nii simulatsioonide läbiviimisel ja andmehalduses kui ka elektrilise projekteerimise, tehnilise kommunikatsiooni või 3D printimise alal.


Registreeri siin, et meie üritustega kursis olla

Liitu uudiskirjaga

PLM Group

Muudame oma kliendid konkurentsivõimelisemaks kasutades PLM tarkvaral põhinevaid lahendusi nende väärtusahelas.

PLM Group Eesti
Väike-Paala 1
11415 Tallinn, Eesti
Phone +372 6139 813
info@plmgroup.ee

PLM Group on Põhja-Euroopa suurim Dassault Systèmesi tarkvara SOLIDWORKS edasimüüja, mis teenindab 5000 erinevate tööstusharude ettevõtet Rootsis, Taanis, Norras, Soomes, Eestis ja Lätis.

Meie ärilahendused sisaldavad tarkvararakendusi ja teenuseid, mis on kujundatud vastavalt kliendi profiilile. Kõikidele meie lahendustele on iseloomulik kiire juurutus ja lühike tasuvusaeg.

solidworks-logo-white
SOLIDWORKSi tooteid on lihtne tundma õppida ja kasutada ning need võimaldavad projekteerida kiiremini, paremini ja kulu-efektiivsemalt.