Survevalu vormi analüüsitööriist – SimpoeXpress!

Juhul kui tegeled survevalu vormidega ja Sul on vaja analüüsida vormide täitumist, tutvu SolidWorks partnertootega SimpoeXpress. See on tasuta tarkvara, mille abil saad teada, kas liigud vormi projekteerides õiges suunas või ei. Tarkvarast on olemas ka tasuline versioon, mis aitab Sul täpseid arvutusi teha, aga paljude ülesannete lahendamiseks piisab tasuta versioonist.

Kuidas see käib? Asenda SimpoeXpress add-in oma arvutisse, käivita Wizard (klikka Wizardia Simpoe vahelehel), vali materjal (enimkasutatud plastid on valikus olemas), määra vormi täitmise aeg, voolamisteekond, jahtumise temperatuurid ja täitmise koht. Seejärel kliki ”start”. Üsna kiiresti saad vastuse, kas vormi täitmine õnnestub või ei. Saad vaadata ka animatsiooni sellest, kuidas polümeerne materjal vormi täidab. Animatsioon aitab selgitada võimalikke probleeme vormi täitmisel.

Tasuline SimpoeWorks aitab teha täpsemaid analüüse ja näitab ära mitmed sissevoolamise kohad ja jahutamise võimalused ning selles andmebaasis on üle 5000 materjali.

Kui huvi on, siis tõmba alla SimpoeXpress võ tasuta stand-alone, millega saad avad STL, IGES ja STEP formaate. Versiooni alla tõmmates märgi kindlasti ära, milline SolidWorks versioon Sul kasutusel on, siis saad õige versiooni ka SimpoeXpressist!

Tasuta SimpoeXpressi saad alla tõmmata siit

Ants Palgi, SolidWorks tehniline tugi
ants.palgi@cadon.fi