3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

SOLIDWORKS 3D CAD lahendus 3DEXPERIENCE platvormil võimaldab ladusat koostööd teiste sidusrühmadega. Kiirenda tööprotsessi ja liigu sujuvalt toote ideede faasist teostuseni.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Koostöö – disaini tulevik

Pilvega ühendatud CAD tuleb koos

Kahe valikuga:

 1. Kui sul on juba kehtiv SOLIDWORKS desktopi lahendus, on sul kasu SOLIDWORKS plus Collaborative rollidest. Nende abil saad mugavalt 3DEXPERIENCE platvormil koostööd teha.
 2. 3DEXPERIENCE SOLIDWORKSi lahendus võimaldab nii osakondade vahel kui kogu äri ökosüsteemis reaalajas koos töötamist, hõlmates ka kliente, partnereid ja edasimüüjaid. Võid luua keerulisi disaine, kuid kiirendada samal ajal protsessi kontseptsioonist tootmiseni.

Kuna kõik andmed on salvestatud turvaliselt 3DEXPERIENCE platvormile, saavad teie disaini- ja projekteerimismeeskonnad tooteandmetele juurdepääsu igal ajal, igalt poolt ja igast seadmest.

MIKS 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS?

Selleks on palju põhjuseid. Siin on neist kolm peamist:

 • Koostöö sidusrühmadega igal ajal ja igalt poolt.
 • Andmete salvestamine pilves tagab neile kiire juurdepääsu ja suurema tootlikkuse.
 • SOLIDWORKS uuendatakse pidevalt uusimale versioonile.

Meie paketid

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard

Kõik funktsioonid, mida vajate tootmistasemel 3D-tootedisainide kiireks loomiseks. Saad rakendusespetsiifilised tööriistad keeruliste pindade, parameetriliste osade, lehtmetalli mustrite ja keevitatud sõlmede loomiseks ning viisardid töövoo automatiseerimiseks ja disainide kontrollimiseks.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional

Kõik tööriistad, mida vajad tootearendusprotsessi kiirendamiseks. Sisaldab kõiki Standard paketi võimalusi, lisaks fotorealistlikku renderdamist, automaaatset hinnaprognoosi, pöördprojekteerimist, automaatset disaini- ja jooniste kontrolli ning tolerantsi analüüsi.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium

Täielik 3D-disaini tööriist edukale projekteerimistiimile.Sisaldab kõiki Professional paketi võimalusi, lisaks torude ja elektriliste kaablite projekteerimist ja keerulisi pinnalaotuse võimalusi.

Milline pakett on sulle parim?

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS on saadaval kolme erineva ja sinu ärile sobivaks kohandatava paketina. Leia endale sobivaim.

Funktsioonid ja omadused

Funktsioonid ja omadused3DEXPERIENCE
SOLIDWORKS
Standard
3DEXPERIENCE
SOLIDWORKS
Professional
3DEXPERIENCE
SOLIDWORKS
Premium
3D CAD DESIGN
Part and Assembly Modeling
2D Design
Productivity Tools
Design Reuse and Automation
Interference Check
Manufacturability Checks
Advanced CAD File Import/Export
Xtended Reality (XR) Exporter
CAD Standards Checking (Design Checker)
Automated Tolerance Stackup Analysis (TolAnalyst™)
Design for Cost (SOLIDWORKS Costing)
Reverse Engineering (ScanTo3D)
Advanced Photorealistic Rendering
Advanced Surface Flattening
Pipe and Tube Routing
Electrical Cable and Wiring Harness Routing
Rectangular and Other Section Routing
SIMULATION
Time-Based Motion Analysis
Linear Static Analysis for Parts and Assemblies
PARAMETRIC MODELING IN THE CLOUD
Parametric Modeling in the Cloud
SUBDIVISION MODELING IN THE CLOUD
Subdivision Modeling in the Cloud
DATA MANAGEMENT AND COLLABORATION IN THE CLOUD
Data Access and Management in the Cloud
Product Lifecycle Management in the Cloud
Collaboration in the Cloud
Governance in the Cloud
TRAINING AND SUPPORT
Training and Support

Advantages with 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

In this video, you will learn more about:

 • The benefits of working with the 3DExperience SOLIDWORKS cloud solution.
 • How to move from SOLIDWORKS desktop to 3DExperience SOLIDWORKS.

Korduma kippuvad küsimused

Et teha 3DEXPERIENCE SOLIDWORKSi osas teadlikku valikut, vajad asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse.

Kas 3DEXPERIENCE SOLIDWORKSi saab tasuta?

Kahjuks on 3DEXPERIENCE SOLIDWORKSi litsents tasuline. Kuid vaid 5 minuti ja paari klikiga saad seda juba kasutama hakata. Alusta kohe

Kas Share & Markup funktsiooni kasutamiseks peab SOLIDWORKS olema installitud?

Ei, Share & Markupi funktsiooniga on võimalik 3DEXPERIENCE’i platvormil teha koostööd kellega tahes ilma, et neil oleks vaja SOLIDWORKSi paigaldada. Nii on võimalik saada tagasisidet ning teha muudatusi reaalajas ning kiirendada seega tööprotsesse.

Oma faili jagamiseks saad SOLIDWORKSis luua lingi oma projekti jagamiseks ilma, et peaksid seda jagama failiformaadis, mis vajab SOLIDWORKSi alla laadimist. Linki saavad kasutada kõik, et sealset faili kommenteerida ja jagada ning see uueneb pidevalt ise.

Share & Markupi eelised:

 • Lihtne viis, et jagada infot lingi abil
 • Saa reaalajas tagasisidet, et optimeerida oma iteratsiooniprotsessi
 • Koostöö on lihtsustatud lingi kasutamisega, sest selleks pole vaja midagi alla laadida
 • Kulutõhus viis, kuidas muuta projekteerimist ja koostööd tõhusamaks

Loe lähemalt, kuidas see töötab

Millised on 3DEXPERIENCE’i eelised?

Projekteerid, haldad, jagad ja leiutad uuel moel
Tõhustad innovatsiooni uuel moel tuues tooearenduse, projekteerimise, tootmise, turunduse ja isegi tootmispartnerid ning kliendid ühte holistilisse keskkonda. Kiirendad toodete turule jõudmist ühendades organisatsiooni nii horisontaalselt kui vertikaalselt, võimaldades nii ettevõttesisest kui -välist loovust võimendamaks innovatsiooni.

Tood tooted kiiremini turule

Konkurents on tihe, ja nii on see enamuses tööstusvaldkondades. Sinu konkurentsieelis sõltub võimest innovaatlised tooted kiiresti turule tuua. 3DEXPERIENCE’iga saad kolleegidega samaaegselt disaine muuta ja nende toimivust testida, hoida kõiki projekteerimisinfoga kursis ja jagada oma disaine tootjate ja klientidega – kiirelt ja lihtsalt.

Eristud
Ühendades inimesed, ideed ja andmed ühte pidevasse tsüklisse, suudad oma toodetega eristuda ning innovatsiooni luua. Toote toimivus, kasutajakogemus ja mitmesugused muud võtmemõõdikud ühes keskses kohas. Aitame sul kasutada tehnoloogiat loomaks tooteid, mis vastavad tarbija nõudmistele.

Tõstad tootlikkust
3DEXPERIENCE’i abil saad luua kestva digitaalse protsessi, mis hõlmab sinu äri ja väärtusahela kõiki aspekte. 3DEXPERIENCE pakub täielikku läbipaistvust kõigile projektides osalevatele sidusrühmadele, kuna andmed on tsentraliseeritud ja kajastavad alati kogu protsessi või innovatsiooniprojekti uusimat seisu. Kasutajad saavad seda reaalaja perspektiivi tõhusalt kasutada ning tõsta tootlikkust ühendudes ühte ühisesse keskkonda.

Kas minu andmed on 3DEXPERIENCE platvormil turvaliselt hoitud?

Jah. Kuna sinu äri on seotud intellektuaalse omandiga, on turvalisus 3DEXPERIENCE’is kesksel kohal.
Platvorm vastab järgmistele tööstusstandarditele ja headele tavadele:
ISO 2700x standardid (Implementation Guide ISO 27002)
NIST 800 seeriad
OWASP metodoloogiad
CobIT raamistik

Kui soovid turvalisuse kohta 3DEXPERIENCE platvormil rohkem teada saada, laadi alla tutvustav materjal.

Kui suurele ettevõttele 3DEXPERIENCE on mõeldud?

3DEXPERIENCE on paindlik lahendus, mis annab eelised igas suuruses ettevõtetele. Ettevõtte ja protsesside keerukuse kasvades saab kasutusele võtta järjest uusi funktsionaalsuseid.

3DEXPERIENCE’i klient Andreas Lyder Lifeline Roboticsist selgitab: “3DEXPERIENCE pakub võimalusi, mida meil tulevikus vaja võib minna. Süsteem ei ole piiratud, ning meil ei ole vaja seda muuta, sest see toetab ka suuremaid organisatsioone. Praegu, väike-ettevõttena, kasutame vaid teatud osi, kuid teame, et edasi liikudes saame sisse tuua uusi funktsionaalsuseid, mida kasvades vajame.”

Võta ühendust meie kohalike ekspertidega, et leida endale sobiv lahendus.

Kas 3DEXPERIENCE on saadaval pilvelahendusena?

3DEXPERIENCE on pilvepõhine lahendus. See infrastruktuur pakub paindlikku võimalust olla oma tiimiga ühenduses, ükskõik millisest asukohast, ükskõik millisel ajal ja millisest seadmest.

Kuidas 3DEXPERIENCE’iga alustada?

3DEXPERIENCE annab sulle kõik vahendid, mida vajad, et teha oma ideed teoks, seda nii disainis kui projekteerimises, tootmises, simulatsioonides, projektijuhtimises kui meeskonnatöös.

Kiireim ja lihtsaim viis 3DEXPERIENCE platvormiga alustamiseks on meie FastTrack teenus. Sinu ettevõtte töötajad viiakse meie ekspertide poolt platvormi omadustega põhjalikult kurssi. Et rohkem teada saada, vaata koolitusmaterjale meie klienditoe portaalis, YouTube´is, LinkedIn´is, Facebookis ja Instagramis.

ClampOn

’’Suurim õppetund on meile olnud SOLIDWORKSi ja PDMi kasutuselevõtt. Oleme tõhustanud tooteandmehaldust ja loonud uued protsessid. PDM on meid oluliselt aidanud.’’

Loe meie artikleid

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.