3DEXPERIENCE

3DEXPERIENCE on pilvepõhine innovatsiooniplatvorm tootmisettevõtetele. See toob koostööd soodustavas keskkonnas kokku kogu firma meeskonna, ühendades inimesed, ideed ning andmed. Tööta reaalajas ning jaga infot kõigi osakondadega disainist tootmiseni.

Mis on 3DEXPERIENCE Platvorm?

Lühike vastus on – innovatsiooni muutja. Pikem vastus oleks, et 3DEXPERIENCE on koostööks mõeldud pilvepõhine platvorm, mis pakub kõigist äritegevustest reaalajas ülevaadet. Ühendades inimesed, ideed ning andmed ühes keskses kohas, suureneb töö efektiivsus ning innovatsioon saab õitseda.

Selle võimsa platvormiga kindlustad konkurentsi vallas tulevikuks kogu oma ettevõtte. See annab ligipääsu laiale valikule andmepõhistele rakendustele, mida on võimalik kohandada sinu huvide järgi.

Kõike hoiustatakse pilves, mis tähendab, et igaüks pääseb projektidele reaalajas, asukohast olenemata, ligi. Jaga tööd kõigi ettevõtte osakondadega, et luua kõrge kvaliteediga innovatiivseid tooteid kiiremini kui kunagi varem.

Miks pilvepõhine platvorm?

Põhjuseid on küllaga. Siin on mõned peamised eelised:

  • Too kõik oma äri osad kokku ühte kohta
  • Tööta projektide kallal reaalajas – ükskõik millal või kus
  • Too turule üha keerukamaid innovaatilisi lahendusi
  • Loo jätkusuutlik kasv ning kasumlikkus

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS


SOLIDWORKS 3D CAD järgmine põlvkond on valmis pakkuma rida erinevaid tõhustatud kasutajakogemusi, alates lihtsustatud installatsioonist ja litsentsimisest kuni mitmete lisaväärtusteni, näiteks failide pilvepõhine hoiustamine. Uuri selle võimaluse kohta lähemalt!

3DEXPERIENCE

Milline valdkond sind huvitab?

Jätkusuutlik innovatsiooniprotsess, mis vastab kasutaja kõrgetele ootustele, vajab toetajaid igast äri valdkonnast. Uuri lähemalt, mida pakub 3DEXPERIENCE platvorm erinevatele ettevõtte valdkondadele:

Juhatusele
Inseneridele
Tootmisele

Hankeosakonnale
Müügile & turundusele

Inha Works

"HostPLM on osutunud meie jaoks väga tõhusaks lahenduseks. Üllataval kombel töötab see isegi kiiremini kui meie eelmine kohalik serverilahendus. Kõige väärtuslikum on aga olnud andmebaasi ja serveri hoolduse allhankimine. Need on olnud peamised eelised, mida oleme teenusest saanud, ja loomulikult on pilvelahendused tänapäeval muutumas uueks normiks"

Korduma kippuvad küsimused

Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse:

Kas 3DEXPERIENCE SOLIDWORKSi saab tasuta?

Kahjuks on 3DEXPERIENCE SOLIDWORKSi litsents tasuline. Kuid vaid 5 minuti ja paari klikiga saad seda juba kasutama hakata. Alusta kohe

Kas Share & Markup funktsiooni kasutamiseks peab SOLIDWORKS olema installitud?

Ei, Share & Markupi funktsiooniga on võimalik 3DEXPERIENCE’i platvormil teha koostööd kellega tahes ilma, et neil oleks vaja SOLIDWORKSi paigaldada. Nii on võimalik saada tagasisidet ning teha muudatusi reaalajas ning kiirendada seega tööprotsesse.

Oma faili jagamiseks saad SOLIDWORKSis luua lingi oma projekti jagamiseks ilma, et peaksid seda jagama failiformaadis, mis vajab SOLIDWORKSi alla laadimist. Linki saavad kasutada kõik, et sealset faili kommenteerida ja jagada ning see uueneb pidevalt ise.

Share & Markupi eelised:

  • Lihtne viis, et jagada infot lingi abil
  • Saa reaalajas tagasisidet, et optimeerida oma iteratsiooniprotsessi
  • Koostöö on lihtsustatud lingi kasutamisega, sest selleks pole vaja midagi alla laadida
  • Kulutõhus viis, kuidas muuta projekteerimist ja koostööd tõhusamaks

Loe lähemalt, kuidas see töötab

Millised on 3DEXPERIENCE’i eelised?

Projekteerid, haldad, jagad ja leiutad uuel moel
Tõhustad innovatsiooni uuel moel tuues tooearenduse, projekteerimise, tootmise, turunduse ja isegi tootmispartnerid ning kliendid ühte holistilisse keskkonda. Kiirendad toodete turule jõudmist ühendades organisatsiooni nii horisontaalselt kui vertikaalselt, võimaldades nii ettevõttesisest kui -välist loovust võimendamaks innovatsiooni.

Tood tooted kiiremini turule

Konkurents on tihe, ja nii on see enamuses tööstusvaldkondades. Sinu konkurentsieelis sõltub võimest innovaatlised tooted kiiresti turule tuua. 3DEXPERIENCE’iga saad kolleegidega samaaegselt disaine muuta ja nende toimivust testida, hoida kõiki projekteerimisinfoga kursis ja jagada oma disaine tootjate ja klientidega – kiirelt ja lihtsalt.

Eristud
Ühendades inimesed, ideed ja andmed ühte pidevasse tsüklisse, suudad oma toodetega eristuda ning innovatsiooni luua. Toote toimivus, kasutajakogemus ja mitmesugused muud võtmemõõdikud ühes keskses kohas. Aitame sul kasutada tehnoloogiat loomaks tooteid, mis vastavad tarbija nõudmistele.

Tõstad tootlikkust
3DEXPERIENCE’i abil saad luua kestva digitaalse protsessi, mis hõlmab sinu äri ja väärtusahela kõiki aspekte. 3DEXPERIENCE pakub täielikku läbipaistvust kõigile projektides osalevatele sidusrühmadele, kuna andmed on tsentraliseeritud ja kajastavad alati kogu protsessi või innovatsiooniprojekti uusimat seisu. Kasutajad saavad seda reaalaja perspektiivi tõhusalt kasutada ning tõsta tootlikkust ühendudes ühte ühisesse keskkonda.

Kas minu andmed on 3DEXPERIENCE platvormil turvaliselt hoitud?

Jah. Kuna sinu äri on seotud intellektuaalse omandiga, on turvalisus 3DEXPERIENCE’is kesksel kohal.
Platvorm vastab järgmistele tööstusstandarditele ja headele tavadele:
ISO 2700x standardid (Implementation Guide ISO 27002)
NIST 800 seeriad
OWASP metodoloogiad
CobIT raamistik

Kui soovid turvalisuse kohta 3DEXPERIENCE platvormil rohkem teada saada, laadi alla tutvustav materjal.

Kui suurele ettevõttele 3DEXPERIENCE on mõeldud?

3DEXPERIENCE on paindlik lahendus, mis annab eelised igas suuruses ettevõtetele. Ettevõtte ja protsesside keerukuse kasvades saab kasutusele võtta järjest uusi funktsionaalsuseid.

3DEXPERIENCE’i klient Andreas Lyder Lifeline Roboticsist selgitab: “3DEXPERIENCE pakub võimalusi, mida meil tulevikus vaja võib minna. Süsteem ei ole piiratud, ning meil ei ole vaja seda muuta, sest see toetab ka suuremaid organisatsioone. Praegu, väike-ettevõttena, kasutame vaid teatud osi, kuid teame, et edasi liikudes saame sisse tuua uusi funktsionaalsuseid, mida kasvades vajame.”

Võta ühendust meie kohalike ekspertidega, et leida endale sobiv lahendus.

Kas 3DEXPERIENCE on saadaval pilvelahendusena?

3DEXPERIENCE on pilvepõhine lahendus. See infrastruktuur pakub paindlikku võimalust olla oma tiimiga ühenduses, ükskõik millisest asukohast, ükskõik millisel ajal ja millisest seadmest.

Kuidas 3DEXPERIENCE’iga alustada?

3DEXPERIENCE annab sulle kõik vahendid, mida vajad, et teha oma ideed teoks, seda nii disainis kui projekteerimises, tootmises, simulatsioonides, projektijuhtimises kui meeskonnatöös.

Kiireim ja lihtsaim viis 3DEXPERIENCE platvormiga alustamiseks on meie FastTrack teenus. Sinu ettevõtte töötajad viiakse meie ekspertide poolt platvormi omadustega põhjalikult kurssi. Et rohkem teada saada, vaata koolitusmaterjale meie klienditoe portaalis, YouTube´is, LinkedIn´is, Facebookis ja Instagramis.

Loe edasi

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Oleme siin, et sinuga rääkida, kui oled valmis. Võta ühendust juba täna, ning aitame sul jõuda sinna, kuhu plaanid.