Andmehaldus pilves

Halda oma SOLIDWORKS 3D CAD andmeid ning tee koostööd reaalajas ükskõik kellega ja ükskõik millisest asukohast.

Andmehaldus pilves

Tõhus ja muretu andmehaldus pilves

Et püsida konkurentsis eespool, peavad ettevõtted uuendusi tegema efektiivselt. Koostööprojekt on kõige tõhusam, kui meeskonnaliikmed saavad koostööd teha igal ajal ja igalt poolt. Andmehaldus pilves aitab seda eesmärki saavutada.

3DEXPERIENCE võimaldab ühendada organisatsiooni kõige olulisemad ressursid – inimesed, tarkvara ja andmed – kõik ühte turvalisse keskkonda.

Hoia oma projektid kontrolli all tehes tõhusat disainialast koostööd. Tööriistad nagu drag-and-drop card view või veebipõhine CAD-andmete märkimine võimaldavad andmeid kerge vaevaga hallata ning disaine teistele tiimiliikmetele ülevaatamiseks ja analüüsimiseks suunata.

Miks andmehaldus pilves?

  • Teed koostööd reaalajas igalt poolt ja igast seadmest
  • Pole andmekadu – kõik failid on turvaliselt ühes kohas
  • Pole vajadust kohalike serverite või IT-ressursi järgi

‘Nägime 3DEXPERIENCE-is võimalust oma dokumentatsiooni automatiseerimiseks, et suudaksime vastata erinevatele regulatsioonidele. Kuna teeme koostööd paljude erinevate partneritega, on hea, et saame jagada ka 3D komponentfaile ja lukustatud faile, millega töötame.”

PLM Data Export Widget for 3DEXPERIENCE

The 3DExperience platform offers various data export tools, but none of them support easy XML file exports. We at PLM Group know that exporting XML files can be a time-consuming and manual process – that is why we have developed a solution. By using the PLM Data Export Widget to export your XML files you can reduce manual operations and get your products to market faster with a straight data transfer.

Contact us at info@plmgroup.eu to hear more about the Data Export Widget.

Korduma kippuvad küsimused

Kas 3DEXPERIENCE SOLIDWORKSi saab tasuta?

Kahjuks on 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS litsents tasuline. Kuid vaid 5 minuti ja paari klikiga saad seda juba kasutama hakata. Alusta kohe

Millised on 3DEXPERIENCE’i eelised?

Projekteerid, haldad, jagad ja leiutad uuel moel
Tõhustad innovatsiooni uuel moel tuues tooearenduse, projekteerimise, tootmise, turunduse ja isegi tootmispartnerid ning kliendid ühte holistilisse keskkonda. Kiirendad toodete turule jõudmist ühendades organisatsiooni nii horisontaalselt kui vertikaalselt, võimaldades nii ettevõttesisest kui -välist loovust võimendamaks innovatsiooni.

Tood tooted kiiremini turule

Konkurents on tihe, ja nii on see enamuses tööstusvaldkondades. Sinu konkurentsieelis sõltub võimest innovaatlised tooted kiiresti turule tuua. 3DEXPERIENCE’iga saad kolleegidega samaaegselt disaine muuta ja nende toimivust testida, hoida kõiki projekteerimisinfoga kursis ja jagada oma disaine tootjate ja klientidega – kiirelt ja lihtsalt.

Eristud
Ühendades inimesed, ideed ja andmed ühte pidevasse tsüklisse, suudad oma toodetega eristuda ning innovatsiooni luua. Toote toimivus, kasutajakogemus ja mitmesugused muud võtmemõõdikud ühes keskses kohas. Aitame sul kasutada tehnoloogiat loomaks tooteid, mis vastavad tarbija nõudmistele.

Tõstad tootlikkust
3DEXPERIENCE’i abil saad luua kestva digitaalse protsessi, mis hõlmab sinu äri ja väärtusahela kõiki aspekte. 3DEXPERIENCE pakub täielikku läbipaistvust kõigile projektides osalevatele sidusrühmadele, kuna andmed on tsentraliseeritud ja kajastavad alati kogu protsessi või innovatsiooniprojekti uusimat seisu. Kasutajad saavad seda reaalaja perspektiivi tõhusalt kasutada ning tõsta tootlikkust ühendudes ühte ühisesse keskkonda.

Kas minu andmed on 3DEXPERIENCE platvormil turvaliselt hoitud?

Jah. Kuna sinu äri on seotud intellektuaalse omandiga, on turvalisus 3DEXPERIENCE’is kesksel kohal.
Platvorm vastab järgmistele tööstusstandarditele ja headele tavadele:
ISO 2700x standardid (Implementation Guide ISO 27002)
NIST 800 seeriad
OWASP metodoloogiad
CobIT raamistik

Kui soovid turvalisuse kohta 3DEXPERIENCE platvormil rohkem teada saada, laadi alla tutvustav materjal.

Kui suurele ettevõttele 3DEXPERIENCE on mõeldud?

3DEXPERIENCE on paindlik lahendus, mis annab eelised igas suuruses ettevõtetele. Ettevõtte ja protsesside keerukuse kasvades saab kasutusele võtta järjest uusi funktsionaalsuseid.

3DEXPERIENCE’i klient Andreas Lyder Lifeline Roboticsist selgitab: “3DEXPERIENCE pakub võimalusi, mida meil tulevikus vaja võib minna. Süsteem ei ole piiratud, ning meil ei ole vaja seda muuta, sest see toetab ka suuremaid organisatsioone. Praegu, väike-ettevõttena, kasutame vaid teatud osi, kuid teame, et edasi liikudes saame sisse tuua uusi funktsionaalsuseid, mida kasvades vajame.”

Võta ühendust meie kohalike ekspertidega, et leida endale sobiv lahendus.

Kas 3DEXPERIENCE on saadaval pilvelahendusena?

3DEXPERIENCE on pilvepõhine lahendus. See infrastruktuur pakub paindlikku võimalust olla oma tiimiga ühenduses, ükskõik millisest asukohast, ükskõik millisel ajal ja millisest seadmest.

Kuidas 3DEXPERIENCE’iga alustada?

3DEXPERIENCE annab sulle kõik vahendid, mida vajad, et teha oma ideed teoks, seda nii disainis kui projekteerimises, tootmises, simulatsioonides, projektijuhtimises kui meeskonnatöös.

Kiireim ja lihtsaim viis 3DEXPERIENCE platvormiga alustamiseks on meie FastTrack teenus. Sinu ettevõtte töötajad viiakse meie ekspertide poolt platvormi omadustega põhjalikult kurssi. Et rohkem teada saada, vaata koolitusmaterjale meie klienditoe portaalis, YouTube´is, LinkedIn´is, Facebookis ja Instagramis.

Free webinar

Forget everything you know about time-consuming file-sharing processes and complicated collaborations. The future of CAD is here, and it’s in the cloud.

By leveraging cloud-powered PDM, PLM, and collaboration tools, you can take your CAD workflow to the next level, and our Cloud Data Management experts Christoffer Stokkebro and Anders Wentzel will show you how.

Loe edasi

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.