CATIA

CATIA on üks võimsamaid 3D-modelleerimistarkvarasid turul. Selle võimalused 3D-modelleerimisel ja pind- ning suurte koostude käsitlemisel on võrreldamatud. See tagab mastaapsuse ettevõtetele, kes loovad täiustatuid tooteid, mis nõuavad tipptasemel disaini.

Erakordne Arvutusmootor

CATIA-l on 3D Core mootor, mis on äärmiselt arenenud.

See tähendab, et saad käsitleda miljonite osadega kooste, projekteerida vaheldumisi väikse- ja suuremahulisi komponente ning kujundada praktiliselt kõike, mida soovid – mikroobidest linnadeni.

Tarkvara on orienteeritud tööstuslikele protsessidele, mis tähendab, et leiad tarkvarast spetsiaalse rakenduste komplekti, vastavalt sellele, millises valdkonnas töötad.

1M

Disainerit ja inseneri kasutavad CATIAt

500

Partnerlahendust laiendab CATIA võimalusi

40

CATIA toetab rohkem kui 40 failiformaati

85%

Lennundustööstuse juhtivatest ettevõtetest kasutab CATIAt

Tõhustatud produktiivsus Pilveplatvormil

CATIA kõikehõlmavad disainivõimalused võimaldavad luua 3D-mudeleid ning keerukate osade ja koostude üksikasjalikke jooniseid – otse pilveplatvormil.

Võimsate simulatsiooni- ja analüüsitööriistade abil saad tagada, et su toode vastab vajalikele jõudlus- ja ohutusnõuetele juba enne selle tootmist. Säästad nii enda kui ka ettevõtte aega ning raha.

Lõputu mitmekülgsus

Arvutipõhine kolmekõõtmeline interaktiivne rakendus on väärtuslik lahendus paljudes tööstusharudes. Parameetrilised modelleerimisvõimalused võimaldavad disaineritel ja inseneridel lisaks konstruktsiooni jõudluse muutmisele kiiresti disainilahendusi oma vajadustele vastavaks muuta.

See usaldusväärne tarkvara võimaldab sul oma disainilahendusi skaleerida ja hallata. Selle mitmekülgsus ja täiustatud funktsioonid muudavad selle lemmikuks paljudes tööstusharudes.

Siin on mõned põhjused, miks CATIA on kasulik erinevates tööstusharudes:

 • Lennundus & Kaitsetööstus: CATIAt kasutatakse keerukate kosmosekomponentide ja süsteemide projekteerimiseks. Täiustatud funktsioonid, nagu parameetriline modelleerimine, kinemaatiline analüüs ja lõplike elementide analüüs, muudavad selle ideaalseks vahendiks keerukate lennukite, satelliitide ja rakettide projekteerimisel.
 • Autotööstus: See tööstusharu tugineb toote kujundamisel, modelleerimisel ja simulatsioonil suuresti CATIAle. Selle täiustatud pinnakattevõimalused võimaldavad disaineritel luua keerulisi aerodünaamilisi kujundeid, mis parandavad kütusesäästlikkust ja jõudlust.
 • Tööstusseadmed: Masinate, raskete seadmete ja tootmisliinide projekteerimine töötab ideaalselt CATIA parameetrilise modelleerimise võimalustega, mis võimaldab disaineritel tõhusalt oma disainilahendusi muuta, et need vastaksid kindlatele nõuetele ja optimeeriksid jõudlust.
 • Tarbekaubad: CATIA võimsad modelleerimis- ja visualiseerimislahendused muudavad selle tarbekaupade valdkonna ettevõtete seas lemmikuks. Need omadused võimaldavad kujundada atraktiivseid ja funktsionaalseid tooteid, mis vastavad tarbija vajadustele.
 • Arhitektuur: Arhitektuurivaldkonnas võimaldavad parameetrilise modelleerimise lahendused arhitektidel disaine muuta ja konstruktsiooni jõudlust optimeerida. Seda kasutatakse hoonete, sildade ja muude konstruktsioonide kujundamiseks ja visualiseerimiseks.

Miks CATIA?

 • Tänu võimsale põhimootorile saab hakkama miljonite komponentidega koostudes
 • Võimaldab samaaegset projekteerimist – see tähendab, et saad kolleegidega samal ajal sama koostuga tööd teha
 • Täiustatud disaini paindlikkus: disainerid saavad luua keerulisi disaine suurema vabaduse ja loomingulisusega, võimaldades neil avastada uusi disainivõimalusi
 • Integratsioon teiste lahendustega: CATIA integreerub teiste lahenduste ja tehnoloogiatega. See muudab multidistsiplinaarses keskkonnas töötamise lihtsamaks ja kiiremaks
 • Tarkvara on väga kohandatav. Lisaks tööstusharuspetsiifilistele rakendustele saab seda kohandada ka iga ettevõtte spetsiifilistele nõuetele

CATIA pakettide esikolmik

Mechanical & Shape Engineer

Töötad simulatsiooniga või kuulud MODSIM meeskonda? Siis on see sulle kõige kasulikum CATIA pakett. See sisaldab lisaks põhilistele FEA võimalustele CATIA kõige olulisemaid lahendusi nagu Solid, Surface ja Reverse Engineering.

Function-Driven Generative Designer

Kergete osade puhul pole disaini alati lihtne õigesti paika saada. Siinkohal tuleb mängu Function Driven Generative Designer. Tänu topoloogia optimeerimisele on see teejuhiks neile, kes vajavad võimalikult kerget disaini.

Creative Designer


Kui töötad sageli orgaaniliste kujunditega ja vajad funktsiooni, mis on selleks kõige paremini kohandatud, on Creative Designeri pakett õige valik. Oma võrreldamatute renderdusvõimalustega võimaldab see tipptasemel vaatamisi.

Korduma kippuvad küsimused CATIA kohta

CATIA kohta teadliku valiku tegemiseks vajad kogu asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meilt kõige sagedamini küsitakse.

Mille jaoks CATIA tarkvara kasutatakse?

CATIA tarkvara kasutatakse arvutipõhise projekteerimise, projekteerimise ja tootmise (CAD/CAM/CAE) rakendustes.

Millistes tööstusharudes CATIAt tavaliselt kasutatakse?

CATIAt kasutatakse tavaliselt tööstusharudes nagu näiteks kosmosetööstus, autotööstus, tööstusseadmed ja tarbekaubad.

Millised on süsteeminõuded CATIA kasutamiseks?

Süsteeminõuded CATIA käitamiseks võivad olenevalt versioonist ja soovitud funktsioonidest erineda. Soovitame teil kontrollida oma versiooni ja kasutusjuhtumi erinõudeid. Oma nõudeid saate kontrollida siin.

Kas CATIA ühildub teist tüüpi CAD-tarkvaradega?

Jah. CATIA ühildub faili impordi/ekspordi suvandite kaudu muu tarkvaraga.

Millised koolitusressursid on CATIA jaoks saadaval?

PLM Groupis pakume nii CATIA põhi- kui ka täiendkoolitusi. Hetkel on meil kolmepäevane osade montaaži ja joonistamise ning kahepäevane pinnamodelleerimise koolitus.

Seotud SOLIDWORKSi tooted

 • SOLIDWORKS

  SOLIDWORKS Desktop

  SOLIDWORKS Desktop SOLIDWORKS on põhjusega tööstuse juhtiv CAD-lahendus disaineritele ja inseneridele Küsi hinda SOLIDWORKS 3D CAD Desktop Meie lipulaev ,SOLIDWORKS® 3D CAD, tuntud ka kui

 • SOLIDWORKS Flow Simulation

  SOLIDWORKS Flow Simulation SOLIDWORKS Flow Simulationiga saad hõlpsasti simuleerida vedelikuvoolu, soojusülekannet ja vedeliku tekitatavaid jõudusid, mis on sinu konstruktsiooni edukuse seisukohalt kriitilise tähtsusega. Hangi inseneriteadmised

 • SOLIDWORKS Plastics

  SOLIDWORKS Plastics SOLIDWORKS Flow Simulationiga saad hõlpsasti simuleerida vedelikuvoolu, soojusülekannet ja vedeliku tekitatavaid jõudusid, mis on sinu konstruktsiooni edukuse seisukohalt kriitilise tähtsusega. Hangi inseneriteadmised turge

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Oleme siin, et sinuga rääkida, kui oled valmis. Võta ühendust juba täna, ning aitame sul jõuda sinna, kuhu plaanid.