DriveWorks

DriveWorks on interaktiivne inseneri-tellimuse konfigureerimise ja automatiseerimise tarkvara SOLIDWORKSile. See võimaldab luua just sulle sobiva toodete konfigureerimise keskkonna, jagada seda ettevõttesiseselt ja -väliselt ning ehitada SOLIDWORKSi osade, jooniste, koostude ja täiendava dokumentatsiooni jaoks üles oma automatiseerimise süsteem.

Konfigureerimise keskkond, mis vastab igaühe vajadustele

DriveWorks võimaldab sul oma disaini- ja müügiprotsessi automatiseerida. Kogu maailmas kasutatakse seda toodete puhul, mis on „sarnased, kuid siiski erinevad“.

Kuna DriveWorksi tarkvara on modulaarne ja skaleeritav, sobib see nii insenerile, kes on huvitatud disaini automatiseerimisest, kui ka ettevõttele, kes soovib pakkuda oma meeskonnale, turustajatele ja edasimüüjatele toodete konfigureerimist ja juhendatud müüki.

Seadista ja pane tooted enda kasuks tööle – just sinule sobivas tempos!

Laadi DriveWorks tooteleht alla siit.

Miks kasutada DriveWorksi?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm olulist:

 • Kiirem ja professionaalsem hinnastamine ja nutikas modulariseerimine
 • Tellimuste täitmise aeg väheneb päevadelt minutitele
 • Modulariseerimine säästab kulusid.

Meie paketid

DriveWorks Xpress

See tasuta toode on täielikult integreeritud ja sisaldub igas SOLIDWORKSi litsentsis. See on sinu jaoks juba ette installitud ja ootab sind SOLIDWORKSi menüüs tööriistade (Tools) all. DriveWorks Xpress pakub lihtsat disaini automatiseerimist maailma juhtivas SOLIDWORKS 3D CAD projekteerimistarkvaras.

DriveWorks Solo

DriveWorks Solo on võimas disaini automatiseerimise lisandmoodul SOLIDWORKSi kasutavale insenerile. Selle abil saad automatiseerida SOLIDWORKSi mudeleid ning aidata kolleegidel kiiresti vastata müügipäringutele. 30-päevase tasuta prooviversiooni allalaadimiseks kasuta allolevat linki. See sisaldab ka õppevideoid, veebiseminare, online-koolitust, abifaile ja palju muud.

DriveWorks Pro

Seadista ja kasuta DriveWorks Prod tehnikaosakonnas või laienda seda mittetehnilisele personalile. Veebiga integreerituna on see võimas müügitööriist klientide päringutele vastamiseks. Pro võimaldab langetada eritellimisel projekteerimisahenduste kulusid, vastata kiiremini müügipäringutele, parandada toodete kvaliteeti ja vähendada korduvat tööd.

Inha Works

"HostPLM on osutunud meie jaoks väga tõhusaks lahenduseks. Üllataval kombel töötab see isegi kiiremini kui meie eelmine kohalik serverilahendus. Kõige väärtuslikum on aga olnud andmebaasi ja serveri hoolduse allhankimine. Need on olnud peamised eelised, mida oleme teenusest saanud, ja loomulikult on pilvelahendused tänapäeval muutumas uueks normiks"

Laadi alla materjalid

 • The Difference Between 3D Printing and CNC

  With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

 • 6 steps to digitalize your value chain

  Digital transformation is no longer a new phenomenon — it’s a proven path to innovation. And today’s digital solutions are unlocking new opportunities to meet the rising market demand for smarter, greener products.

 • How to become a leader in sustainability

  This e-Report will guide you through six steps towards a greener future and how you can implement digital technology into sustainable design and manufacturing.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted kiiremini turule meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.