eDrawings

SOLIDWORKS eDrawings muudab 2D- ja 3D-disainifailide vaatamise, jagamise ja nendega koostöö tegemise lihtsaks. Lühenda toote turuletoomise aega ja suhtle tõhusamalt kõigi arendusprotsessis osalejatega.

eDrawings

Vaata ja jaga olulisi CAD-faile

SOLIDWORKS eDrawings tarkvara on esimene meilipõhine suhtlustööriist, mis hõlbustab oluliselt tootedisainialase teabe jagamist.

Tõlgendad kiiresti SOLIDWORKSi joonist vaadates dünaamilist 3D-mudelit, mis pöörleb automaatselt läbi iga joonise vaate. Tuvasta ja sobita geomeetria mitmes joonise vaates ning võimalda lihtsamat tõlgendamist võrreldes sama asukohta erinevates vaadetes.

Muuda SOLIDWORKS Simulationi, SOLIDWORKS Flow Simulationi ja SOLIDWORKS Plasticsi simulatsioonid kõikidele lihtsalt mõistetavaks.

Kas teadsid, et saad eDrawingsi alla laadida tasuta?

Miks SOLIDWORKS eDrawings?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm olulist:

 • Lihtne disainialane koostöö ja kiirem toodete turule toomise aeg
 • SOLIDWORKSi pärandfailide ning toetatud AutoCAD, DWG- ja DXF-failide vaatamine ja printimine
 • Hangid täpsed esitused 3D-mudelitest ja 2D-joonistest, mis loodud enimkasutatavates CAD-süsteemides

Meie paketid

eDrawings Professional

Rakenduse eDrawings Professional abil saad jagada disainifaile, suhelda ja teha koostööd teiste CAD-professionaalide ja klientidega efektiivsemalt kui kunagi varem. Sul on võimalus näha ja kogeda 3D-disaine liitreaalsuses ja virtuaalreaalsuses (AR ja VR). eDrawings Professional on saadaval Windowsi, iOSi ja Androidi jaoks.

eDrawings Viewer

eDrawings Viewer võimaldab sul 3D-disainifaile vaadata ja jagada. Sul ei ole vaja muretseda disainitarkvara ühilduvuse pärast ning saad oma disaine vaaturis jagada kergete failidena. Saadaval Windowsi, iOSi ja Androidi jaoks.

eDrawings Publisher

eDrawings publisher toetab erinevate tarkvarade CAD-faile ning töötab kõigi jaoks ühise keelena. Vähendades faili suurust 95 protsenti võrreldes tavalise CAD-failiga, saad oma faili hõlpsalt meili teel jagada. Saadaval iOSi ja Androidi jaoks.

Tahaksid näha kõiki pakettide omadusi?

SOLIDWORKS eDrawings tuleb kolme erineva ja sinu ärile sobivaks kohandatava paketina. Leia endale sobivaim.

Funktsioonid ja omadused

Functions and featureseDrawings ProfessionaleDrawings ViewereDrawings Publisher
Ultra Compact Files
Drawing Layout
Hyperlinking
3D Pointer
Point-and-Click Animation
View Design Analysis Results
Save In Many File Formats
Extensive CAD Product Support
File Properties
Markup Tool
Measure Tool
Dynamic Cross Sectioning
Move Components and Explode Views
View Configurations
Play SOLIDWORKS Animations
Rich eDrawings API
View Mass Properties
Virtual Reality (VR)

Pane tähele: Saadaval Windowsi, iOSi ja Androidi jaoks.

Tahaksid rohkem teada saada? Laadi alla eDrawingsi tooteleht.

Võta disainid endaga kaasa

eDrawingsi mobiilirakendusega on disainid sinuga alati kaasas ning saad neile tagasisidet senisest kiiremini.

Vaata andmeid ning jaga disainifaile otse oma telefonis. eDrawingsi rakendus on saadaval nii Viewer kui Professional taseme jaoks.

Laadi alla ja installeeri eDrawings mobiilile siin:

eDrawings

Korduma kippuvad küsimused

Et teha SOLIDWORKSi osas teadlikku valikut, vajad asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse.

Kas SOLIDWORKSi on võimalik tasuta saada?

Kahjuks ei ole SOLIDWORKSi litsentsid tasuta. Tarkvara tuleb 3 erineva paketina – Standard, Professional ja Premium, ning neil kõigil on erinevad omadused ja hinnad. Loe edasi ülal või võta meiega ühendust.

Dassault Systèmes aga pakub oma tarkvara õpilastele disainioskuste omandamiseks. Kui su koolil või ülikoolil on juba SOLIDWORKS Education olemas, saad õpilasena seda kasutada. Küsi õpetajalt litsentsikoodi, mis tagab kohese juurdepääsu. Kui sa ligipääsu mingil põhjusel ei saa, võta meiega ühendust ning aitame sind. Uurimistöö kirjutajatel on teatud tingimustel võimalik saada allahindlust.

Vajalikele nõudmistele vastavad idufirmad saavad SOLIDWORKSile üheks aastaks tasuta ligipääsu. SOLIDWORKS pakub lidsaks ka võrgulitsentse idufirmasid toetavatele inkubaatoritele. See annab noortele ettevõtjatele parimad tööriistad juba nende teekonna alguses. Kokkuvõttes, kui oled huvitatud SOLIDWORKSist, kuid tahaksid kõigepealt selle tarkvara omadustega tutvuda, on sinu jaoks hea võimalus meie tasuta prooviversioon. Võta meiega ühendust, et erinevate võimaluste kohta rohkem teada saada.

Kas SOLIDWORKS’i on võimalik rentida?

Kui vajad SOLIDWORKSi lühiajalise projekti jaoks, võib tähtajaline leping olla sinu jaoks parim lahendus. Tähtajaline leping tähendab SOLIDWORKS litsentsi paindlikku kasutust, mis on kasulik idufirmadele, allhankijatele ja konsultantidele. See annab suurepärased töövahendid ja maksimaalse paindlikkuse madala hinna juures. Samuti on võimalik tähtajalist ja püsilepingut omavahel kombineerida. Rohkem infot SOLIDWORKSi rentimise kohta siit.

Kuidas on võimalik õppida SOLIDWORKSi kasutama?

Hoolimata sellest, et SOLIDWORKS on kõige intuitiivsem CAD-lahendus turul, võib selle rohkete võimaluste tundmaõppimine väljakutset pakkuda. Pakume laia valikut koolitusi, kus sina ja su kolleegid saate omandada kõik vajalikud oskused.

Aktiivse hooldusteenuse lepinguga on sinu käeulatuses ka piiramatu tehniline tugi meie kohalikelt SOLIDWORKSi ekspertidelt. Et rohkem teada saada, vaata tasuta materjale meie tehnilise toe lehel või sotsiaalmeediananalites YouTube, LinkedIn, Facebook ja Instagram.

Millised on riistvara nõuded SOLIDWORKSile?

Soovitame kombineerida CPU sagedusega vähemalt 3,3 GHz, 32 GB RAMi ja SSD mälukaardi. Dassault Systèmes´il on ka ametlikud soovitused, milline GPU kvalifitseerub kasutamiseks SOLIDWORKSiga – külasta SOLIDWORKSi veebilehte siin.

Mida silmas pidada, kui valid riistvara SOLIDWORKSile – loe edasi siin.
Tarkvara kasutamine, mis vastab neile soovitustele, annab sulle SOLIDWORKSi toodetega parema kasutajakogemuse.

eDrawings

Paindlik litsentsimismudel

Meie paindlike litsentsimisvõimalustega saad valida, kas tarkvara rentida või osta – just vastavalt oma vajadustele.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid
Rendileping on hea valik, kui vajad litsentsi lühiajaliselt. See annab sulle suurepärased tööriistad ja täieliku paindlikkuse madalate kuludega.

SOLIDWORKSi püsilitsentsid
Kui vajad lahendust pikaajaliselt, on kõige kuluefektiivsem lahendus püsilitsents.

Laadi alla materjalid

 • Kairos ebook - The future of manufactoring

  The Future of Manufacturing

  Facing challenges and seizing opportunity in a time of change isn’t just possible — it’s essential. Learn how digitalization & sustainability will shape industry business models by 2030 in The Future of Manufacturing report from Kairos Future.

 • Ten Global Trends in 3D Printing

  As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

 • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

  This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted kiiremini turule meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil.

Võta ühendust

Saame pakkuda lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Alusta vestlust meie eksperdiga juba täna!