Electrical

SOLIDWORKS Electrical on võimas ja kaasaegne tarkvara elektrisüsteemide projekteerimise lihtsustamiseks. See parandab osakondade vahelist koostööd, aitab saavutada järjepidevad ja standardiseeritud disainilahendused, vähendab kulusid ja kiirendab toodete turule jõudmise aega.

Muuda elektrisüsteemide projek-teerimine lihtsaks

SOLIDWORKS Electrical on ideaalne töövahend elektriseadmeid projekteerivale ja tootvale ettevõttele. Tänu hõlpsasti kasutatavale liidesele on elektriskeemide loomine selle tarkvaraga lihtne, mis omakorda kiirendab integreeritud elektrisüsteemide projekteerimist.

Electrical hõlmab selliseid funktsioone nagu kaabli- ja juhtmesüsteemide projekteerimise tööriistad, mis poolitavad, parandavad, ühendavad ja lõikavad automaatselt; klemmide automaatne märgistamine sümbolitel, kasutatud või kasutamata vooluahelate tuvastamine ristviitetabelis; ühe nupuvajutusega lahendus klemmiriba täielikuks joonestamiseks ja dokumenteerimiseks ning palju muud.

Reaalajas toimuv kahesuunaline integratsioon SOLIDWORKS 3D CAD-iga hõlbustab nii elektri- kui mehaanikainseneride tööd, suurendades nende tootlikkust. Sul on olemas kõik vajalik, et kohe alustada skeemipõhiste kaablisüsteemide loomist koos võimsa marsruutimise, tasandamise ja automatiseeritud dokumentatsiooniga.

Miks SOLIDWORKS Electrical?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm olulist:

 • Vähem tootmisdefekte ja kulukaid vigu
 • Tõhusam koostöö mehaanika- ja elektriosakondade vahel
 • Vähendad mehaaniliste ja elektriliste osade kombineerimisele ja tootmise planeerimisele kuluvat aega.

Paketid

SOLIDWORKS Electrical Schematic

Schematic on võimas ja hõlpsasti kasutatav koostöö- ja vooluringiskeemide koostamise tööriistade kogu, mis kiirendab integreeritud elektrisüsteemide arendamist nii seadmetele kui muudele toodetele. See hõlmab sisseehitatud sümbolite, tootjainfo ja 3D-komponentide mudelite teeke, mis võimaldavad materjale taaskasutada, optimeerides seeläbi ka disainilahenduste taaskasutamist.

SOLIDWORKS Electrical 3D

SOLIDWORKS Electrical 3D võimaldab paigutada elektrilisi komponente ja kasutada täiustatud SOLIDWORKSi marsruutimistehnoloogiat 3D-mudelis elektrilise konstruktsiooni elementide automaatseks ühendamiseks. Saad määrata optimaalsed pikkused juhtmete, kaablite ja juhtmekimpude jaoks; samal ajal säilib disaini ja erinevate materjalide sünkroonimine elektromehaaniliste komponentide projektide vahel.

SOLIDWORKS Electrical Professional

Ühenda SOLIDWORKS Electrical Schematicu elektriskeemide funktsionaalsus SOLIDWORKS Electrical 3D-modelleerimisvõimalusega ühes võimsas ja hõlpsasti kasutatavas paketis. SOLIDWORKS Electrical Professional sobib ideaalselt kasutajale, kes vajab oma töös elektri ja mehaanilise projekteerimise integratsiooni 3D-mudelitega.

Tahaksid näha paketi kõiki võimalusi?

SOLIDWORKS Electricali paketid pakuvad mitmesuguseid võimalusi elektriskeemide loomiseks ja 3D-projekteerimiseks. Leia enda jaoks sobivaim lahendus.

Funktsioonid ja omadused

Functions and featuresSOLIDWORKS
Electrical Schematic
Standard or Professional
SOLIDWORKS
Electrical 3D
SOLIDWORKS
Electrical Professional
Single-line Schematics
Multiline Schematics
Mixed Schematics
2D Cabinet Creation
Electrical Component and Symbol Library
Design Reuse
Automated Terminal Drawing Creation
Automated Contact Cross-Referencing
Advanced Formula Manager
SOLIDWORKS Electrical Content Portal
SOLIDWORKS PDM Integration
Enhanced SOLIDWORKS PDM Connector
Report Generation
Report Generation – Customized ✓ (Pro)
Link to SOLIDWORKS 3D CAD ✓ (Pro)
Common ECAD and MCAD Database ✓ (Pro)
PLC Tools ✓ (Pro)
Dynamic Connector Tools ✓ (Pro)
Real-time Collaboration ✓ (Pro)
Real-time Synchronization ✓ (Pro)
Deferred Update Mode ✓ (Pro)
Custom Part Library Classifications ✓ (Pro)
Excel Automation ✓ (Pro)
User Rights Management ✓ (Pro)
Auto-Routing
Electrical Harness Design Planning
Embedded Electrical System Design Planning
Electrical Design in 3D CAD
Global Project Settings
Classifications
Manufacturer Part
SymbolEditor
Marks and Wires Management
Multi-Level Terminals Strip Support
Distributed Mode
Collaborative Electrical-Mechanical Development
3D Electrical Cabinet Design

Soovid lisainfot? Laadi SOLIDWORKS Electricali tooteleht alla siit.

Jaga elektriliste komponentide projekteerimisandmeid teistega

Jaga andmeid elektriliste komponentide CAD-i (ECAD) ja mehaaniliste komponentide CAD-i (MCAD) projekteerijate vahel, kasutades SOLIDWORKS 3D CAD-tarkvaras sisalduvat CircuitWorksi tööriista.

Circuitworks võimaldab kasutajatel jagada, võrrelda, ajakohastada ja jälgida elektriliste komponentide projekteerimisandmeid, et kasutajad saaksid lahendada elektromehaanilisi integratsiooniprobleeme veelgi kiiremini.

Korduma kippuvad küsimused

Et teha SOLIDWORKS 3D CADi osas teadlikku valikut, vajad asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse.

Kas ma saaksin SOLIDWORKSi tasuta?

Kahjuks ei ole SOLIDWORKSi litsentsid tasuta. Tarkvara tuleb 3 erineva paketina – Standard, Professional ja Premium, ning neil kõigil on erinevad omadused ja hinnad. Loe edasi ülal või võta meiega ühendust.

Kuid Dassault Systèmes pakub tarkvara õpilastele oma disainioskuste omandamiseks. Kui su koolil või ülikoolil on juba SOLIDWORKS Education olemas, saad õpilasena seda kasutada. Õppejõud annab sulle litsentsikoodi, mis tagab kohese juurdepääsu. Kui sa ligipääsu mingil põhjusel ei saa, võta meiega ühendust ning aitame sind. Uurimistöö tegijatel on teatud tingimustel võimaik saada ka allahindlusi.

Teatud nõudmistele vastates saavad idufirmad tasuta ligipääsu SOLIDWORKSile üheks aastaks. SOLIDWORKS pakub ka võrgulitsentse idufirmasid toetavatele inkubaatoritele. See annab noortele ettevõtjatele parimad tööriistad juba teekonna alguses. Kokkuvõttes, kui oled huvitatud SOLIDWORKSist, kuid tahaksid kõigepealt selle tarkvara omadustega tutvuda, on sinu jaoks hea võimalus meie tasuta prooviversioon. Võta meiega ühendust, et erinevate võimaluste kohta rohkem teada saada.

Kas saaksin SOLIDWORKSi rentida?

Kui vajad SOLIDWORKSi lühiajalise projekti jaoks, võib tähtajaline leping olla sinu jaoks parim lahendus. Tähtajaline leping tähendab SOLIDWORKS litsentsi paindlikku kasutust, mis võib olla kasulik idufirmadele, allhankijatele ja konsultantidele. See annab suurepärased tööriistad ja maksimaalse paindlikkuse madala hinnaga. Samuti on võimalik tähtajalist- ja püsilepingut omavahel kombineerida. Rohkem infot SOLIDWORKSi rentimise kohta siit.

Kus saaksin õppida SOLIDWORKSi kasutama?

Hoolimata sellest, et SOLIDWORKS on kõige intuitiivsem CAD-lahendus turul, võib selle rohkete võimaluste tundmaõppimine väljakutset pakkuda. Pakume laia valikut koolitusi, kus sina ja su kolleegid saate omandada kõik vajalikud ja kaasaegased oskused.

Aktiivse hooldusteenuse lepinguga on sinu käeulatuses ka piiramatu tehniline tugi meie kohalikelt SOLIDWORKSi ekspertidelt. Et rohkem teada saada, vaata tasuta materjale meie tehnilise toe lehel või sotsiaalmeediananalites YouTube, LinkedIn, Facebook ja Instagram.

Millised on riistvara nõuded SOLIDWORKSile?

Soovitame kombineerida CPU sagedusega vähemalt 3,3 GHz, 32 GB RAMi ja SSD mälukaardi. Dassault Systèmes´il on ka ametlikud soovitused, milline GPU kvalifitseerub kasutamiseks SOLIDWORKSiga – külasta SOLIDWORKSi veebilehte siin.

Mida silmas pidada, kui valid riistvara SOLIDWORKSile – loe edasi siin.
Tarkvara kasutamine, mis vastab neile soovitustele, annab sulle SOLIDWORKSi toodetega parema kasutajakogemuse.

Paindlik litsentsimismudel

Meie paindlike litsentsimisvõimalustega saad valida, kas tarkvara rentida või osta – just vastavalt oma vajadustele.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid
endileping on hea valik, kui vajad litsentsi lühiajaliselt. See annab sulle suurepärased tööriistad ja täieliku paindlikkuse madalate kuludega.

SOLIDWORKSi püsilitsentsid
Kui vajad 3D CAD lahendust pikaajaliselt, on kõige kuluefektiivsem lahendus püsileping.

NB! Kõik SOLIDWORKS Electricali litsentsid sisaldavad juba kasutusvalmis integratsiooni SOLIDWORKS PDM Professionaliga.

Laadi alla materjalid

 • The current state of 3D printing

  The current state of 3D printing in the Nordics & Baltics is the only survey covering 3D printing in this interesting region. Now in its second year, we look at how 3D printing is used, who is using it, what 3D printing technologies are used and what the barriers are…

 • The current state of 3D printing

  There is growing awareness and a willingness to leverage 3D printing for prototyping and manufacturing products across a number of industries. At the same time there are concerns and doubts. Discover the benefits, trends and challenges of 3D printing today – as reported by leading industry experts and users.

 • Why you should switch your CAD software

  Increased competition, continuous need for shorter time to market, relentless demands from customer for improved product quality. Those are just some of the challenges many companies face today. Sounds familiar?

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted kiiremini turule meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil.

Võta ühendust

Saame pakkuda lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Alusta vestlust meie eksperdiga juba täna!