SIMULIA Abaqus

Saa simulatsiooni abil täpseid ennustusi toote käitumise ja jõudluse kohta keeruliste disainiprobleemide jaoks. SIMULIA Abaqus on loodud paljudele tööstusharudele, alates lennundusest ja autotööstusest kuni biomeditsiini ja tarbekaupadeni ning aitab sul optimeerida oma töövooge ja muuta projekteerimisprotsessi sujuvamaks.

Viimistle oma disaine, et need vastaksid kõrgeimatele standarditele

SIMULIA Abaqusiga pakume sulle teadlike disainiotsuste tegemiseks vajalikku täpsust, mastaapsust ja usaldusväärsust.

Realistlik struktuurisimulatsioon on ülioluline, kui projekteerod tuuleturbiini, mis peab olema piisavalt tugev, et taluda äärmuslikke tingimusi.

Või kui projekteerid arvutikomponenti, peab see taluma pideva kasutamise kõrgeid temperatuure ja suuri koormusi.

Olenemata sellest, kui keeruline su projekt tundub, annab SIMULIA Abaqusi lõplike elementide analüüs (FEA) sulle võimaluse simuleerida toote käitumist erinevates tingimustes.

Lisaks annab tarkvara litsentsimine juurdepääsu täiendavatele võimalustele:

  • fe-safe väsimusanalüüsiks
  • Isight parameetriliseks optimeerimiseks
  • Tosca topoloogiaks ja kuju optimeerimiseks

Parimad ettevõtted simuleerivad SIMULIA Abaqusega

Kas sul on raskusi keeruka tootekujunduse nõudmiste täitmisega?

Disaineri või insenerina tead, kui keeruline võib olla erinevatele nõudmistele vastavate kvaliteetsete toodete loomine.

Surve kiireks ja tõhusaks arendustegevuseks ainult kasvab ning traditsioonilistest disainimeetoditest ei piisa enam, et konkurentsiga sammu pidada.

Abaqusiga saad simuleerida mitmesuguseid tehnilisi probleeme, alates staatilisest ja dünaamilisest analüüsist kuni vedeliku ja termilise simulatsioonini. Põhjaliku materjalimudelite raamatukogu abil saad simuleerida mittelineaarset käitumist ja täpselt esitada keeruliste toodete käitumist.

Sul on võimalik:

  • Teha kindlaks ja lahendada võimalikud ohutusprobleemid projekteerimisprotsessis
  • Teha oma disainile varajasi simulatsiooniteste, et vältida kulukaid muudatusi või ümberkujundamisi
  • Töötada kasutajasõbraliku liidese ja avatud arhitektuuriga, kus simulatsioone on lihtne seadistada, käivitada ja visualiseerida isegi keerukate mudelite puhul

Maavärinakindlate ehitiste disain

Zonneveld Ingenieurs saavutas oma eesmärgi projekteerida ohutuid, jätkusuutlikke ja mugavaid hooneid, mis hoiavad ära konstruktsioonikahjustused maavärinate ajal. SIMULIA Abaqus andis neile kriitilise ülevaate konstruktsioonide käitumisest seismilise koormuse all.

Simuleeri realistlikku jõudlust keerukate materjalimudelitega

Mõned SIMULIA Abaqusi põhifunktsioonid hõlmavad võimet teha lineaarset ja mittelineaarset analüüsi, reaktsioonikiirusest sõltuvad dünaamiliste- ja mittelineaarsed ja pika ajakuluga dünaamiliste analüüside ning kontaktpinnamodelleerimisega.

See tarkvara annab võimaluse luua geomeetriat, importida CAD-mudeleid või integreerida geomeetriapõhiseid võrkkestasid ilma seotud CAD-geomeetriata.

Märkad lisaks, et SIMULIA Abaqus toetab tuttavaid arvutipõhise inseneriteaduse kontseptsioone, nagu funktsioonipõhine parameetriline modelleerimine, interaktiivne ja skriptitud toimimine ning GUI kohandamine.

Asjaolu, et see tarkvara on loodud tootmiskeskkondade jaoks, kajastub selle kasutajalihtsuses, töökindluses ja tõhususes, mis on kõik selle ülesehituse põhikomponendid.

Multifüüsika simulatsiooni meister

Kujuta ette, et kavandad liitiumioonakut. Sa ei simuleeri ainult elektrokeemilist käitumist, vaid ka termilist äravoolu, elektrolüüdi vedeliku dünaamikat ning struktuurset painutamist ja paisumist. On palju asju, mis peavad kokku käima.

Üks multifüüsika simulatsiooni eeliseid on see, et saad kasutada sama mudelit, elementide teeki, materjaliandmeid ja laadimisajalugu, et oma disaini vaevata laiendada täiendavate füüsikaliste koosmõjude kaasamiseks.

Tahaksid teada, kuidas see toimib?

Siin videos näed ülevaadet tarkvarast, sealhulgas sellest, kuidas luua mudel või osa, kuidas pöörata või automaatselt vaadet sobitada ning palju muud.

Hakkame peale!

Korduma kippuvad küsimused

SIMULIA Abaqusi kohta teadliku valiku tegemiseks vajad kogu asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meilt kõige sagedamini küsitakse.

No items found

Seotud tooted

  • SIMULIA

    SIMULIA SIMULIA on Dassault Systèmesi juhtiv simulatsioonibränd, millel on suur valik erinevaid tarkvarasid. See on mõeldud neile, kes soovivad oma tooteid reaalsetes tingimustes simuleerida. et

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted kiiremini turule meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.