SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD on võimas ja kasutajamugav projekteerimistarkvara. Selles sisalduvad funktsionaalsused võimaldavad lühendada arenduse aega ning tuua tooted kiiremini turule – vähemate kulude ja kõrgema kvaliteediga.

SOLIDWORKS Professional

Kiirenda projekteerimisprotsessi

SOLIDWORKS 3D CAD toob sinuni võimsad projekteerimistööriistad ning intuitiivse kasutajaliidese tõhustamaks ja kiirendamaks disainiprotsessi.

See on terviklik projekteerimislahendus, mis annab sinu tootedisaini meeskonnale mehaanilise disaini, tugevusarvutuste, andmehalduse ja kommunikatsioonitööriistad. Viia oma projektid ellu SOLIDWORKS 3D CAD abil.

Miks SOLIDWORKS 3D CAD?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neid kolm:

  • Madalamad kulud tänu lühemale arendusprotsessile
  • Mugav kasutajaliides, mis võimaldab kogu tiimil töötada tõhusamalt
  • Sinu vajadustele kohandatavad paketid

Meie paketid

SOLIDWORKS Standard

SOLIDWORKS Standard annab kõik tööriistad mehaaniliseks 3D-projekteerimiseks, suure jõudluse ja kasutajamugavuse. Saad luua parameetrilisi osi, kooste ning tootmisvalmis jooniseid, lisaks on sul olemas kõik tööriistad keeruliste pindade, lehtmetalli ja keeviskonstruktsioonide projekteerimiseks.

SOLIDWORKS Professional

SOLIDWORKS Professional hõlmab kõiki SOLIDWORKS Standardi omadusi ning pakub lisavõimalusi. Tööta tõhusamalt kasutades andmehaldustööriistu, fotorealistlikku renderdamist, detailide raamatukogu ja tooteandmete kontrolli.

SOLIDWORKS Premium

SOLIDWORKS Premium tarkvarapakett sisaldab lisaks SOLIDWORKS Professionali tööriistadele võimsaid tugevusarvutuste ja liikumisanalüüside tööriistu, kaabli- ja torusüsteemide projekteerimise võimalust, pöördprojekteerimist ning palju muud.

Tahaksid näha pakettide ülevaadet?

SOLIDWORKS 3D CAD tuleb kolme erineva ja sinu ärile sobivaks kohandatava paketina. Leia endale sobivaim.

Funktsioonid ja omadused

Functions and featuresSOLIDWORKS StandardSOLIDWORKS ProfessionalSOLIDWORKS Premium
SOLIDWORKS 3D CAD
Part and Assembly Modeling
2D Drawings
Design Reuse and Automation
Collaborate and share CAD data
Interference Check
First Pass Analysis Tools
CAM Programming
Design for Manufacturing (DFM)
Productivity Tools
Advanced CAD File Import/Export and 3D Interconnect
Xtended Reality (XR) Exporter
CAD Libraries (SOLIDWORKS Toolbox)
Design for Cost (SOLIDWORKS Costing)
ECAD/MCAD Collaboration (CircuitWorks)
CAD Standards Checking (Design Checker)
Collaboration with eDrawings Professional
Automated Tolerance Stack-Up Analysis (TolAnalyst)
Advanced Photorealistic Rendering (SOLIDWORKS Visualize)
SOLIDWORKS File Management
Reverse Engineering (ScanTo3D)
Time-based Motion Analysis
Linear Static Analysis for Parts and Assemblies
Pipe and Tube Routing
Electrical Cable and Wiring Harness Routing
Advanced Surface Flattening
Rectangular and Other Section Routing

Q Yachts Oy

“SOLIDWORKS on tööriist, mille abil saab modelleerida kogu kaatri enne, kui ühtegi detaili veel konkreetselt valmis on tehtud. Me ei tea, millise muu tarkvaraga saaksime sama teha, seepärast on SOLIDWORKSi kasutamine meie jaoks väga loomulik.”

Korduma kippuvad küsimused

Et teha SOLIDWORKS 3D CADi osas teadlikku valikut, vajad asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse.

Kas ma saaksin SOLIDWORKSi tasuta?

Kahjuks ei ole SOLIDWORKSi litsentsid tasuta. Tarkvara tuleb 3 erineva paketina – Standard, Professional ja Premium, ning neil kõigil on erinevad omadused ja hinnad. Loe edasi ülal või võta meiega ühendust.

Kuid Dassault Systèmes pakub tarkvara õpilastele oma disainioskuste omandamiseks. Kui su koolil või ülikoolil on juba SOLIDWORKS Education olemas, saad õpilasena seda kasutada. Õppejõud annab sulle litsentsikoodi, mis tagab kohese juurdepääsu. Kui sa ligipääsu mingil põhjusel ei saa, võta meiega ühendust ning aitame sind. Uurimistöö tegijatel on teatud tingimustel võimaik saada ka allahindlusi.

Teatud nõudmistele vastates saavad idufirmad tasuta ligipääsu SOLIDWORKSile üheks aastaks. SOLIDWORKS pakub ka võrgulitsentse idufirmasid toetavatele inkubaatoritele. See annab noortele ettevõtjatele parimad tööriistad juba teekonna alguses. Kokkuvõttes, kui oled huvitatud SOLIDWORKSist, kuid tahaksid kõigepealt selle tarkvara omadustega tutvuda, on sinu jaoks hea võimalus meie tasuta prooviversioon. Võta meiega ühendust, et erinevate võimaluste kohta rohkem teada saada.

Kas saaksin SOLIDWORKSi rentida?

Kui vajad SOLIDWORKSi lühiajalise projekti jaoks, võib tähtajaline leping olla sinu jaoks parim lahendus. Tähtajaline leping tähendab SOLIDWORKS litsentsi paindlikku kasutust, mis võib olla kasulik idufirmadele, allhankijatele ja konsultantidele. See annab suurepärased tööriistad ja maksimaalse paindlikkuse madala hinnaga. Samuti on võimalik tähtajalist- ja püsilepingut omavahel kombineerida. Rohkem infot SOLIDWORKSi rentimise kohta siit.

Kus saaksin õppida SOLIDWORKSi kasutama?

Hoolimata sellest, et SOLIDWORKS on kõige intuitiivsem CAD-lahendus turul, võib selle rohkete võimaluste tundmaõppimine väljakutset pakkuda. Pakume laia valikut koolitusi, kus sina ja su kolleegid saate omandada kõik vajalikud ja kaasaegased oskused.

Aktiivse hooldusteenuse lepinguga on sinu käeulatuses ka piiramatu tehniline tugi meie kohalikelt SOLIDWORKSi ekspertidelt. Et rohkem teada saada, vaata tasuta materjale meie tehnilise toe lehel või sotsiaalmeediananalites YouTube, LinkedIn, Facebook ja Instagram.

Millised on riistvara nõuded SOLIDWORKSile?

Soovitame kombineerida CPU sagedusega vähemalt 3,3 GHz, 32 GB RAMi ja SSD mälukaardi. Dassault Systèmes´il on ka ametlikud soovitused, milline GPU kvalifitseerub kasutamiseks SOLIDWORKSiga – külasta SOLIDWORKSi veebilehte siin.

Mida silmas pidada, kui valid riistvara SOLIDWORKSile – loe edasi siin.
Tarkvara kasutamine, mis vastab neile soovitustele, annab sulle SOLIDWORKSi toodetega parema kasutajakogemuse.

Paindlik litsentsimismudel

Meie paindlike litsentsimisvõimalustega saad valida, kas tarkvara rentida või osta – just vastavalt oma vajadustele.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid
Rendileping on hea valik, kui vajad litsentsi lühiajaliselt. See annab sulle suurepärased tööriistad ja täieliku paindlikkuse madalate kuludega.

SOLIDWORKSi püsilitsentsid
Kui vajad 3D CAD lahendust pikaajaliselt, on kõige kuluefektiivsem lahendus püsileping.

Laadi alla materjalid

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame pakkuda lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Alusta vestlust meie eksperdiga juba täna.