SOLIDWORKS Desktop

SOLIDWORKS on põhjusega tööstuse juhtiv CAD-lahendus disaineritele ja inseneridele

SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD Desktop


Meie lipulaev ,SOLIDWORKS® 3D CAD, tuntud ka kui SOLIDWORKS Desktop või lihtsalt SOLIDWORKS, on alus, millel põhinevad kaks meie pilvepõhist lahendust:

Kellele on SOLIDWORKS Desktop mõeldud?

Kasutajad, kes

 • Vajavad tugevat, tööstuse juhtivad 3D CAD-funktsionaalsust
 • Nõuavad kohapealset andmehaldust
 • Asuvad füüsiliselt lähestikku, ilma vajaduseta teha tootearendusprotsessis reaalajas koostööd

Meie SOLIDWORKS Desktop paketid

SOLIDWORKS Standard

SOLIDWORKS Standard pakub kõiki töövahendeid, mida vajad mehaanilise 3D CAD-i jaoks, koos uskumatu jõudluse ja kasutajamugavusega. Loo täielikult üksikasjalikke detaile, kooste ja tootmistasandi jooniseid ning saa ligipääs kõikidele tööriistadele, mis on vajalikud keerukate pindade, lehtmetalli tasapinnaliste mustrite ja konstruktsiooni keevitatud sõlmede loomiseks.

SOLIDWORKS Professional

SOLIDWORKS Professional annab sulle kogu SOLIDWORKS Standardi võimsuse koos lisavõimalustega. Suurenda disaini tootlikkust andmehaldustööriistade, täiustatud fotorealistliku renderduse, detailide raamatukogu, automaatse kuluhinnangu, 3D-disaini ja disainikontrolli abil.

SOLIDWORKS Premium

SOLIDWORKS Premium ühendab SOLIDWORKS Professionali võimalused võimsate simulatsiooni-, liikumis- ja disainikontrolli tööriistade, täiustatud juhtmete ja torude marsruutimise funktsioonide, pöördprojekteerimisvõimaluste ja palju muuga.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS


Järgmise põlvkonna SOLIDWORKS 3D CAD on valmis pakkuma hulganisti täiustatud kasutajakogemusi, alates lihtsustatud installimisest ja litsentsimisest kuni lisahüvedeni nagu failide pilve salvestamine. Uuri lähemalt selle valiku kohta!

Soovid näha kõikide pakettide funktsioone?

SOLIDWORKS 3D CAD on saadaval kolme erineva paketina, mis on skaleeritavad su ettevõtte vajaduste rahuldamiseks. Leia endale just see õige.

SOLIDWORKS pilveplatvormil

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS is a solution that enables real-time collaboration with other stakeholders, cloud storage including revision management, and quick access to additional productivity tools in a digital ecosystem – all based in the cloud! 

Functions and featuresSOLIDWORKS Desktop3DEXPERIENCE SOLIDWORKS
Part & Assembly modelling 
2D Design 
Cloud-based data management 
Cloud-based collaboration 
Online licensing 
Automatic installation 

Functions and features

Functions and featuresSOLIDWORKS StandardSOLIDWORKS ProfessionalSOLIDWORKS Premium
SOLIDWORKS 3D CAD
Part and Assembly Modeling
2D Drawings
Design Reuse and Automation
Collaborate and share CAD data
Interference Check
First Pass Analysis Tools
CAM Programming
Design for Manufacturing (DFM)
Productivity Tools
Advanced CAD File Import/Export and 3D Interconnect
Xtended Reality (XR) Exporter
CAD Libraries (SOLIDWORKS Toolbox)
Design for Cost (SOLIDWORKS Costing)
ECAD/MCAD Collaboration (CircuitWorks)
CAD Standards Checking (Design Checker)
Collaboration with eDrawings Professional
Automated Tolerance Stack-Up Analysis (TolAnalyst)
Advanced Photorealistic Rendering (SOLIDWORKS Visualize)
SOLIDWORKS File Management
Reverse Engineering (ScanTo3D)
Time-based Motion Analysis
Linear Static Analysis for Parts and Assemblies
Pipe and Tube Routing
Electrical Cable and Wiring Harness Routing
Advanced Surface Flattening
Rectangular and Other Section Routing

I love using SOLIDWORKS because I can start bringing my ideas to life the moment I open the software.

It’s so easy to turn my thoughts into a concrete sketch, and I’m always amazed by how quickly I can create complex designs with this powerful tool!”

Peter Ulrik Kann, Quantum Machines 

Korduma kippuvad küsimused

To make an informed choice about SOLIDWORKS 3D CAD, you need all the relevant information. Here are the answers to the questions we are asked most frequently.

Kas SOLIDWORKSi on võimalik tasuta saada?

Kahjuks ei ole SOLIDWORKSi litsentsid tasuta. Tarkvara tuleb 3 erineva paketina – Standard, Professional ja Premium, ning neil kõigil on erinevad omadused ja hinnad. Loe edasi ülal või võta meiega ühendust.

Dassault Systèmes aga pakub oma tarkvara õpilastele disainioskuste omandamiseks. Kui su koolil või ülikoolil on juba SOLIDWORKS Education olemas, saad õpilasena seda kasutada. Küsi õpetajalt litsentsikoodi, mis tagab kohese juurdepääsu. Kui sa ligipääsu mingil põhjusel ei saa, võta meiega ühendust ning aitame sind. Uurimistöö kirjutajatel on teatud tingimustel võimalik saada allahindlust.

Vajalikele nõudmistele vastavad idufirmad saavad SOLIDWORKSile üheks aastaks tasuta ligipääsu. SOLIDWORKS pakub lisaks ka võrgulitsentse idufirmasid toetavatele inkubaatoritele. See annab noortele ettevõtjatele parimad tööriistad juba nende teekonna alguses. Kokkuvõttes, kui oled huvitatud SOLIDWORKSist, kuid tahaksid kõigepealt selle tarkvara omadustega tutvuda, on sinu jaoks hea võimalus meie tasuta prooviversioon. Võta meiega ühendust, et erinevate võimaluste kohta rohkem teada saada.

Kas SOLIDWORKSi on võimalik rentida?

Kui vajad SOLIDWORKSi lühiajalise projekti jaoks, võib tähtajaline leping olla sinu jaoks parim lahendus. Tähtajaline leping tähendab SOLIDWORKS litsentsi paindlikku kasutust, mis on kasulik idufirmadele, allhankijatele ja konsultantidele. See annab suurepärased töövahendid ja maksimaalse paindlikkuse madala hinna juures. Samuti on võimalik tähtajalist ja püsilepingut omavahel kombineerida. Rohkem infot SOLIDWORKSi rentimise kohta siit.

Kuidas on võimalik õppida SOLIDWORKSi kasutama?

Hoolimata sellest, et SOLIDWORKS on kõige intuitiivsem CAD-lahendus turul, võib selle rohkete võimaluste tundmaõppimine väljakutset pakkuda. Pakume laia valikut koolitusi, kus sina ja su kolleegid saate omandada kõik vajalikud oskused.

Aktiivse hooldusteenuse lepinguga on sinu käeulatuses ka piiramatu tehniline tugi meie kohalikelt SOLIDWORKSi ekspertidelt. Et rohkem teada saada, vaata tasuta materjale meie tehnilise toe lehel või sotsiaalmeediananalites YouTube, LinkedIn, Facebook ja Instagram.

Millised on riistvara nõuded SOLIDWORKSile?

Soovitame kombineerida CPU sagedusega vähemalt 3,3 GHz, 32 GB RAMi ja SSD mälukaardi. Dassault Systèmes´il on ka ametlikud soovitused, milline GPU kvalifitseerub kasutamiseks SOLIDWORKSiga – külasta SOLIDWORKSi veebilehte siin.

Mida silmas pidada, kui valid riistvara SOLIDWORKSile – loe edasi siin.
Tarkvara kasutamine, mis vastab neile soovitustele, annab sulle SOLIDWORKSi toodetega parema kasutajakogemuse.

Oluline teave SOLIDWORKSi ärimudeli muudatuste kohta 2023. aasta juulis

Dassault Systems teatas, et alates 1. juulist 2023 toimuvad nende ärimudelites muudatused.

 • Uued SOLIDWORKSi püsilitsentsid: kõik uued CAD-litsentsi ostud sisaldavad automaatselt SOLIDWORKSi pilveteenuseid.
 • Kõik uued SOLIDWORKS Perpetual CAD-i litsentsid nõuavad ostmise ajal kaheaastast esmast pilveteenuste tellimust.
 • Pilveteenuse tasu tõuseb murdosa võrra.
 • Uued ja Uuendatud SOLIDWORKS Tähtajalised Litsentsid: kõik uued SOLIDWORKSi Tähtajalised litsentsid ja nende uuendamised hõlmavad automaatselt SOLIDWORKSi pilveteenuseid.
 • Tähtajalise Litsentsi tasu tõuseb murdosa võrra.

Olemasolev tellimus: See ei mõjuta teie praeguseid tellitavaid SOLIDWORKS CAD litsentse ja hind ei muutu. Siiski on teil võimalus sümboolse tasu eest pilveteenustega tellimusele üle minna.

Loe litsentside ja muudatuste kohta lähemalt siit.

Meie SOLIDWORKS paketid

SOLIDWORKS Desktop

SOLIDWORKS Desktop:
Tegemist on paljude ettevõtete peamise töövahendiga kogu maailmas. Kuna SOLIDWORKS on end tõestanud efektiivse lahendusena tuhandete suurte ja väikeste ettevõtete igapäevases kasutuses, on see üks populaarsemaid CAD-pakette ning on hoidnud seda positsiooni enam kui kaks aastakümmet.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Ühenda CAD pilvega:
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS on SOLIDWORKSi lokaalselt installitud versioon, mis on ühendatud pilvega. Saad SOLIDWORKSi töölauaversiooni kombineerituna pilveteenuste võimalustega. Samuti on see litsentsitud pilve kaudu nimelise kasutajalitsentsiga, nii et kasutajal on juurdepääs litsentsile igas oma töövahendis, kuhu ta on sisse logitud. Loe lähemalt siit

SOLIDWORKS CLOUD OFFER

Disaini otse pilves:
3DEXPERIENCE platvormil on valik CAD-tööriistu, mis töötavad veebibrauseris ilma installimiseta. Need võimaldavad sul luua, redigeerida ja hallata funktsioonipõhist parameetrilist 3D-CAD-sisu, installimise ja uuendamise vajaduseta. Loe lähemalt siit

Download resources

 • Buyers Guide to CAD

  Deciding on the right 3D CAD solution for your company is not an easy task. It can be a jungle to navigate between the offers and which concrete tools you need, that can help you accelerate innovation and strengthen the product development process.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.